Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Probao sam i to,ali dzabe kada neznam voziti motor.Nemogu ja njih pratiti. :)

A čovječe, šta je tu komplikovano, isto k'o auto - ljevo, desno, gas, ručna (?), s tim što je još lakše, pošto možeš da prolaziš kroz uske uličice i da skakućeš naokolo bez prevrtanja :da:

 

Uzmi onaj Harley, malo se vozi po San Andreasu, 'naš kak'a uživancija :da:

 

EDIT: E, a šta da ti kažem. Isto k'o što je Tommy žabar iz New Yorka sa havajskom košuljicom, šta on ima da vozi helikoptere po nekoj zgradi... Jebi ga, misije su glupe, al' se prežive, pa dođu bolje stvari.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim da se zavalim na Harley-ja, pustim K-Dust i da pičim po San Andreasu, tako mi se budži skill za motore. Nije mi fazon da ukucavam cheat-ove.

I što kaže Aces, imaš školu za motore, naučiš tu šta i kako. Plus ovo što reče strmbrngr, paziš na onu jednu krivinu kada skoro uvijek izleti ili kamion ili neki auto. Samo oprezno tu i nema problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim da se zavalim na Harley-ja, pustim K-Dust i da pičim po San Andreasu, tako mi se budži skill za motore. Nije mi fazon da ukucavam cheat-ove.

I što kaže Aces, imaš školu za motore, naučiš tu šta i kako. Plus ovo što reče strmbrngr, paziš na onu jednu krivinu kada skoro uvijek izleti ili kamion ili neki auto. Samo oprezno tu i nema problema.

 

:pivopije: samo sto ja pustim drugu stanicu da mi svira.........ima i Guns N Roses i dobre stvari.......

tako se i ja opstim Harley i da me vidi svetu..............ziveo

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, sad me podseti...cheatove sam nerado koristio...je*iga, nije mi se dalo sve prelaziti 'pošteno'. Tako, da ti bude lakše voziti, možeš ukucati cheat za saobraćaj (nema nikoga na ulici, ni auta, ni ljudi)...i onda se ne možeš zabiti u druge vozače : GHOSTTOWN :givemebeer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćeš za ovu misiju nositi nekom liku da ti pređe...kako ćeš tek dalje ići...kad dobiješ misiju da juriš motorom pored cisterne i da skočiš sa motora, popneš se na cisternu i onda je otme? :) :) :) :) :)

 

Sve misije u kojima ima neke predrkane voznje ili je neka trka u pitanju,ja sam nosio ribinom burazeru.Sto da se cimam i zajebavam,kada mi on predje za 10 minuta,a ja lepo picim one normalne,udri/pici/pucaj misije. :rockdevil:

 

E, da, sad me podseti...cheatove sam nerado koristio...je*iga, nije mi se dalo sve prelaziti 'pošteno'. Tako, da ti bude lakše voziti, možeš ukucati cheat za saobraćaj (nema nikoga na ulici, ni auta, ni ljudi)...i onda se ne možeš zabiti u druge vozače : GHOSTTOWN :givemebeer:

 

Koliko se secam,nemoze se odraditi save ako koristis misije?Ili je to sam na PS-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aces - da, to je stanica koju vodi ona riba Sage :). Dobra je, ima tu i Alice in Chains i Ozzy i INXS itd. I naravno odlične reklame :da:

Jedinu stanicu koju baš nikada ne slušam je rege... to me baš smara, a ovo sve ostalo je dobra zajebancija :da:

 

Lemmy, ukucaj cheat za nuklearku, nema šanse da zbrišu :mrgreen::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aces - da, to je stanica koju vodi ona riba Sage :). Dobra je, ima tu i Alice in Chains i Ozzy i INXS itd. I naravno odlične reklame :da:

Jedinu stanicu koju baš nikada ne slušam je rege... to me baš smara, a ovo sve ostalo je dobra zajebancija :da:

 

Lemmy, ukucaj cheat za nuklearku, nema šanse da zbrišu :mrgreen::)

 

a rege je sranje zivo........smara :pivopije:

 

Nuklearka ti pomaze lemmy 100% HAHAHAH

bravo Thule care.............. :)

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^Hehe..najzajebanije su mi bile one misije kad se moraš trkati...(kad te ona cura odvede, čini mi se negde na zapadu los santosa, prvog grada) pa treba maltene kroz sve gradove. Hint: kad imate neku trku, ukucate cheat da auta lete... RIPAZHA i onda čekaš da svi polete, ukucaš je ponovo i oni se skrše, a ti fino polako :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako se zove ona stanica gde ona cura peva o nekom pismu..u fazonu liku je došlo pismo od žene i deteta...ne znam koja je to pesma...znate?

 

Koliko se secam,nemoze se odraditi save ako koristis misije?Ili je to sam na PS-u?

 

Ako koristiš misije? :) Misliš cheatove? Ja na PCu sam mogao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...