Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

ne ne kazem ti a pevace.Nego za normalne ljude.Imao sam prilku da odem u nekoliko evropskih gradova i da se uverim u to koliko znaju engleski.Pola stvari sam morao rukama da pokazujem.A nemacki pevaci tipa Kiskea imaju perfektan engleski to je tacno.Al ipak smekerski je akd iams ovako italijanski naglasak

Nisam toliko imao prilike da pricam sa strancima, alisa onim koji su pricali svi su po malo nosili naglasak svog podneblja!

 

A i mi sa balkana imamo cudan naglasak, ali je najpriblizniji pravom, imamo bash naglasena slova kao sto su š,č,dž,ž...

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne ok, je naglasak, kazem meni je to cak i cool...

Ali ona gramatika i ideje o textovima... icon_rolleyes.gif

 

Tuomas pise textove za Nw, npr, ima savrsen engleski...

Kai Hansen isto odlicno govori...

Andy i Kiske sasvim dobro i znaju, a i nemaju onaj tvrdi nemacki akcenat kad pevaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,koga briga za naglasak,tekstove,i te male stvarcice kad bend stvara vanvremensku muziku.Sto se mene tice moze da pjeva i na svom izmisljenom jeziku. icon_wink.gif

HAHAHA....hoces onako ko Butcher u Vilajetu, pa da sa svojim glasom usere vecinu rada!

 

A jos jednom danas sam opet slusao zadnji album i imaju samo 4 dobre stvari, prva (uvod) i 3 zadnje, ostatak je presviravanje proslih albuma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan od problema novog SOELA II je to sto su se previse uneli u ove orkestarske fazone.Ne kazem da je to lose.Naprotiv orkestar bas ponekad napravi veoma dobru atmosferu ali su napustili svoje korene,srz svoje muzike.Kad bi ste sad uzeli SOEL I i SOEL II i preslusali po prvi put prakticno ne bi ste pogodili da se radi o istom bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, ovo nije Rhapsody icon_smile.gif

 

Ocu da chujem vishe Luku a manje jebeni orkestar.

to bre!malo vise da lici na Dargora a manje orkestar da se cuje.

Jedino sto se moze izdvojiti kao do jaja deonica je solo u Unholy Warcry(produzena verzija) koji mu je najbolji solo do sad.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svi vi sta se zalite na jebenu gramatiku.Zanima me da li iko od vas zna uopste pricu iza svih albuma.JOK,nego"E ova pesma je nesto sa Wizardima,a to smorno ,nema gruvacina,pa ovo nista ne valja,kakvi bre swordovi ocu bre nesto sa gruvanje,bas me briga da li pesma ima smisao"(Citiro sam vecinu sa ove teme,cast izuzecima)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bre!malo vise da lici na Dargora a manje orkestar da se cuje.

Jedino sto se moze izdvojiti kao do jaja deonica je solo u Unholy Warcry(produzena verzija) koji mu je najbolji solo do sad.

Nije toliki problem u orkestru, vec u svemu, pa neke dionice na gitari zvuce skoro isto kao na proslim albumima, malo kopiranje samog sebe!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pazi meni je ovo jedan od najbolji njihovi radova do sad.Mislim ovim albumom Rhapsody je pokazao da vise nije power bend.Stvorili su sasvim jedno novo poglavlje u metal muzici sa novim albumom i na tome im svaka cast!

Nova saga je veoma dobra,cak ako ne i bolaj od Emerald Sage i mnogo obecava.Jedino da opet ne ubjiji glavnog junaka ko sto su mi koknuli Warriora. icon_cry.gif

Dargor will prevail icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo bre novo poglavlje?

 

Shta su to novo otkrili?! Konceptualan album? icon_smile.gificon_smile.gif

U pravu je covjek, ja licno koliko se god trudio da slusam ovaj album osjetim da je presviravanje vec uradjenog, a za sinfoniju svaka cast, posebno za ono sto sam vec rekao gdje se pojavljuje zenski hor, ako urade sledeci album sa zenskim vokalom, bar malo da pjeva, to ce biti udarac!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ja sam ga ipak dozivio kao nesto novo.I ne vidim toliku slicnost sa proslim albumima.

Presviravanje, pogotovu gitare!

A o bubnjevima i da ne pricam svira isti kont na vecini albuma, dobar je bubnjar, ali daj malo progresije, ne mora sve biti by the book!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa morali su da ubiju Warriora - zamisli da je sredio Akrona i sta? Ostaje da mirno zivi u Elgardu i gaji cvece? Ili se vraca na Sever odakle je dosao da niko vise ne cuje za njega? On je morao da da zivot za svoj cilj - to je jedini zaista herojski zavrsetak. Sto se Dargora tice, on tesko da ce poginuti, ali bojim se njegove krvi... nece biti tako lako u nekoj bitnoj borbi, pogotovo ako bude morao da se suprotstavi ocu. (samo da ne obole od Darth Vader sindroma, bilo bi bezveze)

 

Pride, znam da je sramota da pitam, ali ko je treci Kronov sin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...