Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

ma sta da te je sramota.Cak sam se i ja pogubio icon_smile.gif

A ovu novu sagu nisam bas nesto analizirao.Nisam imao vremena.Sescu preko raspusta pa na tenane icon_smile.gif

Evo ti link za detaljan opis nove sage

 

SAGA

 

E i sto vam mogu reci jeste da ce Rhapsody sto posto doci u Grcku ali ne znam datum.

E sad ono sto ce mnoge obradovati(mene bas zabole za njih icon_smile.gif ) jeste da postoji ogormna verovatnoca da Rhapsody krene sa Manowrom na turneju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj sve... najbolji recept. icon_smile.gif A i ako te iole interesuju tekstovi, onda ih apsolutno treba slusati u kontinuitetu. Je'l ima mozda neko neki njihov koncert?

Ja imam jedini live video snimak iz Kawasakia ali to ne smem da dajem nikom.Imam normalne bootleg albume(audio) jedno 5 komada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Armageddon

Poceo sam da koristim Sound Forge u poslednje vreme. Spojio sam Epicus Furor sa Emerald Swordom. Kako ima dobar prelaz. HEHE. Pa onda Lux Triumphans sa Down Of Victory, i sva 4 dela Laplanda od Nightwisha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
Poceo sam da koristim Sound Forge u poslednje vreme. Spojio sam Epicus Furor sa Emerald Swordom. Kako ima dobar prelaz. HEHE. Pa onda Lux Triumphans sa Down Of Victory, i sva 4 dela Laplanda od Nightwisha.

Za mene su od svih kombinacija uvod + 2. pesma sa svih albuma ipak zakon In Tenebris + Knightrider of doom sa Moci Zmajevog Plamena. Iako mi je EMerald sword najbolja njihova pesma In Tenebris mi je mnogo bolji uvod nego Epicus Furor.

 

Takodje sam sva imena i id3tagove i sl. editovao i preveo na srpski. Potpuno suludo je kad slusate pesmu Besveti Ratni Poklic, Poslednji Krilati Jednorog ili Dargor, Senkoviti Gospodar Crne Planine, neuporedivo je mocnije icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...