Jump to content

Marty Friedman


fap_mashina

Recommended Posts

Trebalo bi da ima tema, tj. znam da je bila, samo je mozda u medjuvremenu izbrisana. Dragon's Kiss zakon, o Megadeth albumima da ne pricam. Trebao bih cuti i ostale solo albume, ali nikako da ih nabavim. Omiljene solo stvari Forbidden City, Jewel (oh, yeah, baby biggrin.gif ), Evil Thrill. Jedino produkcija smeta na DK.

u pravu je covek postoji tema o marty fredmanu...

 

trebao si ici na search...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
E to mi je drago da cujem !!Znam da sam tonegde procitao da ce praviti pop muziku!!Ali cim Marty kaze da nije tako onda mu moram verovat!! icon_rockdevil.gif

pivopije.gif

Pa on je i dalje u tom bendu, zaboravio sam kako se zove ta pjevaljka, tako da i dalje svira pop, nego nisam znao da se i on drogirao wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

mislio sam da je on jedini normalan! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa on je i dalje u tom bendu, zaboravio sam kako se zove ta pjevaljka, tako da i dalje svira pop, nego nisam znao da se i on drogirao wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

mislio sam da je on jedini normalan! no.gif

e jebesh mu mater ako svira pop11!VIDIS DA NIJE NORMALAN CIM SE DROGIRO I KAD JE POCEO DA SVIRA POP!!znaci i on je puko wallbash.gif

Edited by Yngwie_Malmsteen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh sad, nemoj tako...sta fali pop muzici...valjda je bolje da svira ono sto mu prija nego da se na silu cima da svira metal samo zato sto je to radio pre...promena uvek dobro dodje...mislim pogledaj onog jadnog Malmsteen-a, ceo zivot svira "istu pesmu"...i gde ga je to dovelo...pogledaj ga na sta lici icon_smile.gif ...Marty nikako nije prso no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pod prvo popu fali i krajevi i sreda!ma da mogu zamislit da mu pop vise od metala prija!!ali ko kaze da on mora svirat metal nek svira neku drugu vrstu muzika ali"pop" e jebiga brate najkomercijalnjia muzika(a jos uz to nevalja ni cemu!

a sto se tice malmsteena!!

MIslis li stvarno da je jadan?kada covek uziva u svojoj muzici pusti ga onda !!tebe niko ne tera da ga slusas!1da je jadan ne bi toliko ljudi dolazilo na njegove koncerte i ne bi toliko albuma prodao!opet lici on na svinju ali i zato ga zaboli kurac!!jesil video kako mu zena izgleda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne budi tukac...pop najkomercijalnija muzika icon_rolleyes.gif ...mislim jeste komercijalnija od metala u svakom slucaju ali to ne znaci da je losa...jebote pa stari pop ti je bar 5 puta kvalitetniji od ovog danasnjeg "nazovi" metala...nemoj pricati napamet...ima sranja u popu ali ima i fenomenalnih stvari (kao i u svakoj muzici)...da se razumemo ja ne slusam pop ali zato imam postovanja prema svemu sto valja i sto je originalno...e bas zato i ne volim Malmsteen-a jer smatram da on nista novo nije doneo u svet muzike, sve je bilo tu i pre njega...on je to samo popularizovao i nista vise...

Mislim li da je jadan?...najjace da nije icon_smile.gif ...pogledaj kako izgleda i kako svira danas i kako je svirao pre...mislim icon_rolleyes.gif ...malo je pobrkao stvari...umesto da je tokom godina malo menjao pristup sviranju kao sto to svi gitaristi rade...on je jeo pite, alkoholisao se i snimao Rising Force iznova i iznova...kao pokvarena ploca icon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa DA TI UPOREDJUJES STARI POP SA NOVIM METALOM DANAS!ajd uporedi prijasnji metal i danasnji pop icon_razz.gif .u pravu si da on nije menjao pristup sviranju kao drugi gitaristi ali da on nista novo nije doneo u svet muzike no.gif !!De mi reci po cemu mu je malmsteen postao poznat!!ko je pre sa takvom brzinom i tehnikom svirao?niko!a i prve kompoziije su mu bile odlicne jedino sto je kasnije sve iste skale i modove upotrebljivo pa je nekim ljudima dosadilo!ali on je ubacio klasicnu muziku u rock,metal itd

Edited by Yngwie_Malmsteen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm...zaboravljas na Blackmore-a...njegovog idola...on je pre njega poceo to da svira i primenjuje, samo ne tako extremno...

Sto se tice tehnike i brzine...pa to bas i nije nesto cime bih se ja hvalio...svaka budala moze da sedi u kuci i da vezba 10 sati dnevno...ali posle kada treba da se napise nesto "valjano"...cvrc icon_smile.gif ...a inace svirali su Satch i Vai npr. i bolje i brze od njega samo sto se on prvi proslavio...samo su njih dvojca brzo batalili taj 200 na sat fazon i poceli da se bave muzikom...a ne gimnastikom...

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm...zaboravljas na Blackmore-a...njegovog idola...on je pre njega poceo to da svira i primenjuje, samo ne tako extremno...

Sto se tice tehnike i brzine...pa to bas i nije nesto cime bih se ja hvalio...svaka budala moze da sedi u kuci i da vezba 10 sati dnevno...ali posle kada treba da se napise nesto "valjano"...cvrc icon_smile.gif ...a inace svirali su Satch i Vai npr. i bolje i brze od njega samo sto se on prvi proslavio...samo su njih dvojca brzo batalili taj 200 na sat fazon i poceli da se bave muzikom...a ne gimnastikom...

hehe izvini brate slusao sam gotovo sve albume od vaia i satcha ali da su oni brzi batali ti to!!!mislim nije brzina toliko vazna evo pgledaj koliko ih sada ima koji sviraju 300bpm brzo!!!a sto se tice vaia i on zna ponekad da smara!!!jedino satchne smara!ali ipak kako je malmsteen to koristio svaka mu cast!1mislim njegovo vreme je proslo ali opet mu svaka cast!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...