Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Osecam se duznom da prokomentarisem sinocnu svirku i da malo ozivim ovu temu...U pitanju je gostovanje PTTB-a u NS. Dakle nisam stigla na pocetak ali sam stigla na Provokaciju...Sto je jako bitno jer su sinoc bili odlicni i iako sam dosla da gledam Pitere...Provokacija mi je bila bolja ...Mozda to ima veze i sa cinjenicom da im je pevac veoma sladak :bigblue: ,mnogo vise nego debeli Piter...Imali smo tu nesrecu da je kisa pocela da pada dok su nastupali 2 minuta mrznje pa se vecina ljudi uzmuvala da se sakrije od kise...Mi smo bili u fazonu ''Hocemo i mi?'' Ali naravno prevagnulo je ono ''Ko jebe kisu idemo u sutku!''... Piteri su se pojavili mozda koji minut pre 23h (koliko mi je ostalo u secanju-a nije mi puno toga ostalo u secanju) sa sve izlizanim ''Dobro vece''. Naravno da smo vristali iz sveg glasa ''Debeli Piter'',sto covek naravno nije razumeo. Inace bili su odlicno raspolozeni...Malo kao i duhoviti s tim sto ih skoro niko nije razumeo, sto zbog alkohola koji se konzumirao u velikim kolicinama svuda unaokolo, sto zbog njihovog naglaska (koji je savrsen)... Svirali su uobicajene poznate stvari...Ja sam se iskreno nadala onoj ''Leader of the gang'' ali ta pesma nije bila...Ali bila je ''Maniac'' i ''September'' sto bi mogla da bude neka pristojna kompenzacija. Ljudi su bili odlicno raspolozeni i u jednom momentu toliko pivskih casa je bilo baceno ''uvis'' da smo po drugi put za to vece imali kisu ali od piva (ljubomorni? :bigblue: )...Sve je trajalo do nekih 24h (jbga tako je u NS,mora da se postuje satnica) tako da smo krenuli kucama relativno rano ali ipak veoma zadovoljni svirkom...Inace zar je moglo biti drugacije kada sviraju Provokacija i PTTB?! :bigblue:

Edited by demonical

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceka se Condemned 84...tu ce da bude ludnica :D

Svarog, kupuj mi kartu, nemoj da te jurim po BG :)

:pivopije:

 

Види батука карте купљене, добијеш и плакат ако будеш био добар.

 

А ја сам ископао и старе трегере! Идем да се присетим детињства!!!!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види батука карте купљене, добијеш и плакат ако будеш био добар.

 

А ја сам ископао и старе трегере! Идем да се присетим детињства!!!!

 

:pivopije:

 

Moracu da te castim pivom...verujem da se neces buniti :D

 

Aha, vracas se u staru skinhed fazu :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oce i meni neko da kupi kartu? Na lepe okice ili mozda nesto drugo :bigblue:

 

Ako budes dobra...mozda te castim sa kartom...da ne kazes kako sam cicija ;)

A posto moj engleski nije bas savrsen, ti ces zauzvrat da mi u gradu, negde uz pivo odrzis par besplatnih casova engleskog, inace kad popijem pricam engleski mnogo bolje nego trezan :)

Edited by Feniks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budes dobra...mozda te castim sa kartom...da ne kazes kako sam cicija ;)

A posto moj engleski nije bas savrsen, ti ces zauzvrat da mi u gradu, negde uz pivo odrzis par besplatnih casova engleskog, inace kad popijem pricam engleski mnogo bolje nego trezan :)

 

 

Ha ha ha...Ako su samo casovi engleskog u pitanju onda moze... :bigblue:

P.S. Ja sam kurva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za cenu stvarno ne znam...Vidi se ko ima iskustva sa kurvama :bigblue:

 

Ja ne placam te usluge, vise volim kad svojim sarmom(koji je neosporan ;) ) dodjem do tih radnji :D

Ali je steta da se tako lako prodas, trebace ti puno rada da zaradis dobre pare, moras dici cenu, cista matematika...bar sam uvek bio odlican u racunanju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne placam te usluge, vise volim kad svojim sarmom(koji je neosporan ;) ) dodjem do tih radnji :D

Ali je steta da se tako lako prodas, trebace ti puno rada da zaradis dobre pare, moras dici cenu, cista matematika...bar sam uvek bio odlican u racunanju ;)

 

 

Pa hvala na savetu...Al od malih stvari se u velikom poslu krece ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa hvala na savetu...Al od malih stvari se u velikom poslu krece ;)

 

To stoji, kuca se ne gradi od krova :D

Bicu ja tvoj menadzer, daleko cemo dogurati, ti lepa, ja pametan, dobitna kombinacija, nema sanse da omanemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...