Jump to content

Recommended Posts

te fore s idejom i ideologijom su postale izlizane u svakom pravcu muzike.Isto je to bio panker ,metalac ...kakav je tvoj pogled na svet i uvek ogroman procenat ljudi koji prati tu ideju nema da je razume.pogotovu danas kad je svakome cilj da postane komercijala a stari pank veterani su najbolje pokazali kako su ispratili tu ideju .Naravno cast izuzecima.

 

Jedini pravac muzike koji mene iritira sto se toga tice jeste blek ,ali u takve rasprave bolje ne ulaziti ...

 

sad sam iskovao mnogo al mrzi me da ulazim u sirinu i dubinu al mozda je neko i razumeo ...:)

 

U svakom slucaju ,iako pre svega slusam metal,uzivam u nekim pank stvarima,ore svega tekstovima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, idem na PUNK svirke, dobro se provodim, ne jebem nikakav autoritet, jer ga za mene nema... Ne zanimaju me društveno-prihvatljivi modeli ponašanja...

a, da li je možda frontmen nekog punk benda autoritet za tebe? i, da li si u stanju da navedeš nekoliko društveno neprihvatljivih modela ponašanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ja volem minimalisticki punk,bez ikakve melodicnosti.

stari misfitsi,amebix,stari vrisak generacije, cokule, concrete sox...

 

ali misfitsi su HC,nisu punk, dok nije ona picka graves dosla...jebo ih melodpunk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorgeous Frankenstein 2007

http://www.myspace.com/officialgorgeousfrankenstein

51UZZgfHjXL._AA240_.jpg

Self Titled

01 Gorgeous Frankenstein

02 Man or Monster

03 Devil Girls

04 Hell Angel

05 Reverse of God

06 Mothernight

07 Speed Witch

08 Made in Hell

http://www.datenklo.net/dl-sJiCH

pass:nix-pop.dl.am

Znaci to je TO!Ovo sam cekao vec duze vremena,i cekanje se 'ebeno isplatilo!Svi znate za Doyle bivesg gitaristu Misfits-a,e pa batica je bio bas vredan,od 2005 je najavio ovaj horror punk projekat,u kojem mu je pomagao egomanijak numero uno,Glenn Danzig!Posto su se njih dvojica pomirili jos pre nekoliko godina,Doyle je bio gost sa Danzigom na njegovoj poslednjoj turneji gde su izvodili 30 minutne setove Misfits pesama(naravno Danzig era se podrazumeva).Danzig je svojevoljno pristao da izbaci album na njegovoj Evilive izdavackoj kuci,cak je i producirao album,uticaj na zvuk je ocigledan,ima dosta teskih rifova kao na Circle Of Snake albumu,tako da se ovo moze svrstatit u miks Horror/Punk/Doom/Metala.Mozda ce to nekima biti odbojno ali mene je album bas odusevio(mozda sam jos pod euforicnim utiskom ali ko da je vazno!).Postava ide odprilike ovako:

Doyle Wolfgang Von Frankenstein-Lead Guitar

 

Goolsby-Bass Guitar and Vocals(Blitzkid)

 

Jesco Devilanse-Drums(Blitzkid)

 

Landon-Studio vocals

Vokal odise Danzigovim bluesy stilom pevanja,sto opet pridodajem plusu,e sada posto jos nista tacno nije obavljeno nisam siguran da li ce im ovaj landon biti oficijelni pevac ili Goolsby,tako da cemo se malo nacekati dok ne izadje neka potvrda ili padne neki live na youtube.A sada malo vise o pesamama Man Or Monster i Reverse Of God imaju uticaj Black Sabbath-a,prljavi doom rifici i sablasan vokal.Gorgeous Frankenstein je veoma energicna uvede vas polako u ostatak albuma,dok Moternight je u totalnom ali totalnom Danzig doomy fazonu.Preslusajte pod obavezno!

Apropo vokala,kruzile su price da je treba da unajmi Michale Graves ili Danziga i drago mi je sto nijedan ni drugi nisu pevali,obojica imaju dobre vokale na svoj nacin,ali da su pridodali ovom albumu ne bi on prosao kod mene u najboljem svetlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...