Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Mi smo u deficitu sa metal publikom... kazem vam i odgovorno tvrdim...

 

A Madjarska mi je zemlja MeTaLa :) :)

 

Sto se tiche Metal publike,mi smo u prednosti,kad pogledamo zemlje u okruzenju....nije problem MeTaL publika,problem je sistem organizatorskih kuca,momci se trude sto se ne smije poreci,ali kad su u pitanju ovakvi bendovi i ovakvi projekti,e onda stvarno treba da se sjedne i dobro razmisli o mogucim posljedicama,ne moze samo da se sjedi i cheka na deficit pubilke,e kad bi na to chekali onda stvarno..... :spava:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Madjarska mi je zemlja MeTaLa :) :)

 

Sto se tiche Metal publike,mi smo u prednosti,kad pogledamo zemlje u okruzenju....nije problem MeTaL publika,problem je sistem organizatorskih kuca,momci se trude sto se ne smije poreci,ali kad su u pitanju ovakvi bendovi i ovakvi projekti,e onda stvarno treba da se sjedne i dobro razmisli o mogucim posljedicama,ne moze samo da se sjedi i cheka na deficit pubilke,e kad bi na to chekali onda stvarno..... :spava:

 

Prijatelju u odnosu na Madjarsku mi smo jedno 10 svetlosnih godina shto se tiche metal publike, bendova i koncerata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, kada Stratovarius i Hammerfall kdo nas budu mogli da sakupe 3000 ljudi, kada Nightwish u beogradu bude svirao pred 6 000 onda mozemo da prebacujemo nesto madjarima...

Sto se tice publike i koncerata, mi smo 'A million light years away' od njih...

Mislim samo pogledajte ko njima sve dolazi, koliko cesto, metalmania, imali su do pre par godina i "Summer Rocks" a bendovi i dalje dolaze, sto znaci da su u plusu u velikoj vecini slucajeva ;)

 

@vladream - pazi, ja sam tih 15e racunao po tome koliko sam ja spucao kad sam bio na Sonati 2005e, jeste da sam poneo pun ranac sendvica i to jeo ceo put do tamo i to pre podne...

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Madjarska mi je zemlja MeTaLa :) :)

 

Sto se tiche Metal publike,mi smo u prednosti,kad pogledamo zemlje u okruzenju....nije problem MeTaL publika,problem je sistem organizatorskih kuca,momci se trude sto se ne smije poreci,ali kad su u pitanju ovakvi bendovi i ovakvi projekti,e onda stvarno treba da se sjedne i dobro razmisli o mogucim posljedicama,ne moze samo da se sjedi i cheka na deficit pubilke,e kad bi na to chekali onda stvarno..... :spava:

 

Prijatelju, ne znam po kojem osnovu mislis da se za ovakve bendove potrebno jako potruditi da se dovedu? Definitivno je lakse nego odraditi vecinu inostranih koncerata koji su se ikada u Srbiji desili. Sto se konkretno ove turneje tice, ne moze se uklopiti Beograd u jedan dan izmedju Budimpest i Liona. Nije problem da, konkretno, Terra Nostra Promotions dovede bilo koji progressive bend, poenta je sto jesmo u deficitu s prog publikom. Nikoga ne mogu da krivim sto ga prog ne zanima bas puno, ali trenutno jeste takva situacija. Evergrey, koji je bend u usponu skupio je 200-300 ljudi(sa sve spiskom), a kampanja je radjena i vise nego sto, realno, bend takvog kapaciteta i zasluzuje, i to samo zato sto ih svi u organizaciji jako gotivimo. Ali to ne znaci da se necemo i dalje truditi oko proga. Bice i tih koncerata koliko hoces, samo se strpite malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, i nadam se da ce 'kampanja' koju je par ljudi pokrenulo, i sirenje Evergrey, Threshold kao i jos nekoliko prog bendova okolo svima ljudima koje znamo pomoci da sledeci prog koncert ima mnogo vishe publike, i da polako ljudi pocnu vishe da obracaju paznju na te bendove...

 

Za pocetak, mislim da bi najbolje bilo koga ne mrzi, da svima okolo siri diskove, i da smaramo 202ku da pustaju te manje poznate bendove, to ne treba zanemariti, ja sam dosta bendova koje sam zgotivio pre mnogo godina prvi put cuo na 202ci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji album razbija,jbg. kad to rade GospodA....a sto se tiche pomenute kampanje,pa eto trudimo se,neko mora pokrenut prichu o dovodjenju bilo kojeg benda,sto ce organizatorima skrenuti paznju na trenutak,i kod njih ce takav gest formirati malo razmisljanja o mogucem dovodjenju pomenutog benda "nekada u vremenu"..... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je keva ovaj novi album...

Jedan od naj metal albuma godine, definitivno.

 

Izvinite sto ulecem u raspravu :)

Nisam te poslušao na vreme tako da smo propustili ovaj intervjui. tek kasije sam video spot i preslušao album...sjajno, jednostavno nemam reči.

Pusti ću spot odmah nakon danilove emisije. ti se pripremi za svoj specijal za oko 2 nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Threshold bi stvarno trebalo pogledati...Meni Je Pesta na 5 sati,skoro kao i Beograd(1 h manje doduse)..

Kod nas jos nije bio ni DT,SyX..niko ziv uz izuzetak nekoliko Power bendova sa primesama prog-a(i to u ruznom SKC-u)..Znaci sto se Prog Metala tice najgori smo.Ali srecom tu je Madjarska !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...