Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Jel gledao neko Titusa? U meni izaziva neki feeling slican kao Celija ali u Celiji je to samo na trenutke (scene tipa kad mu tek ulazi u svet ili kada gleda dete pored konja itd). Mislim da je scena kada se njegova cerka njise na vetru dok joj se krv prosipa iz usta jedna od najlepsih... morbidno u pm sa sve onim grancicama ali lepo uradjeno icon_da.gif

Ja sam se smorio nikad gore shto se tiche tog filma...pokushao sam tri puita da ga odlgedam celog ali bezuspeshno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah "Gay niggers from the outerspace" koja odvala od filma...

 

jeste da traje samo 27min ali je vredno... naziv govori sve.

Film NIJE ozbiljan i mislim da je tada bio prvi oblik parodije SF filmova... laugh.gif

 

odgledah i "Silent night, deadly night", "Guyver 1 i 2", "Puppet Master", "Erotic Advantures of Lara Croft" "Mummy Rider" "Bikini Girls on Dinosaur Planet"...

 

Misty Mounde wub.gif We need more sluts!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se smorio nikad gore shto se tiche tog filma...pokushao sam tri puita da ga odlgedam celog ali bezuspeshno...

Pa ja ga odgledah do malo posle te scene tako da kad sam videla na nekom sajtu da tu kasnije ima i nekih shatro rave zurki itd prilicno sam promenila misljenje icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Titus bio bas zanimljiv..

 

Butterfly Effect onako, ok.. Kutcher se uopste nije lose snasao u filmu.. za komercijalu film je okej.

 

kad smo vec kod Equilibrium-a, jel neko gledao Avalon? http://www.imdb.com/title/tt0267287/

 

@blondie: Univerzalni Vojnik je keva! ja u tom filmu vise navijao za Dolfa nego za Van Dama biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blondie: Univerzalni Vojnik je keva! ja u tom filmu vise navijao za Dolfa nego za Van Dama biggrin.gif

 

takodze icon_smile.gif

imam jos 2-3 filma s van damom koja nisam odgledala (ono, jesam k`o dijete), kupujem ih u paketima - tipa 2 filma za 7 dolara i sl. vazi za sve akcije 80-ih..

 

 

i zeznuh se neki dan. umjesto Kobre (kako bi yumetalci rekli "kwlt" - ili kako god) uzeh Devetu kapiju s Dzoni Depom.. razocarao me kraj..

nije losa prica ovako, i Dzoni je lik bas, ali kraj je zbrzan.

 

 

 

sreca pa se opasuljih sa Stargate - Kurt Rasel. dobar je mali, svidza mi se fantastika puna propusta i gresaka.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stargate je jedan od prvih filmova koje sam gledao u bioskopu (ako izuzmemo T2 kad me je cale vodio biggrin.gif )

nisam ga odaaaaavno gledao, ali mi je bio kul

 

sto se Zan Klod Van Dama tice (sve cetvorice icon_smile.gif), najbolji njegov mi je Univerzalni Vojnik (jedini u kome je dobio propisne batine pre nego sto je pobedio icon_smile.gif), a svideo mi se i Osveta Blizanaca.. valda zato sto sam bio klinac icon_smile.gif pa mi bilo fascinantno kakop su to uradili scene kad je pricao sam sa sobom icon_smile.gif

 

btw, ima jedan bend pesmu koja se zove Dolph Lungren icon_smile.gif

 

meni se Ninth Gate bas bas svideo.... gomiletini ljudi sa kojima sam pricao se nije svideo kraj.. meni je kraj bas dobar zato sto je, kao, nedorecen..

 

to mi je, inace, bio jedan od poslednjih filmova koje sam ikada iznajmio iz video kluba.. i gleao sam ga dva dana za redom biggrin.gif

 

Johnny Depp rula i Roman Polanski rula biggrin.gif i scenografija.koreografija takodje.. mnogo mi se dopao taj spoj misticizma, okultizma, knjizevnosti, evropskog ambijenta vs. Njujorka i tog "svi ga uhode da ga ubiju" momenta icon_smile.gif

 

meni je taj film u top 10 sigurno.. ako ne u top 10 svih filmova koje sam gledao, onda bar top 10 u filmovima koji su se snimili tokom 90-ih icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fantomu:

 

hiljadu puta hvala za taj gif - dodjem ti paket hajnekena (ali dijelimo). !! biggrin.gif

 

 

sloudajver:

saznaj ime tog benda s dolph pjesmom pa cu i tebi hajneken kupiti! icon_smile.giflaugh.gif

van dam - dobio je vece batine u krvavom sportu - mada ja mislim da su mu teze pale ove od Dolpha! icon_da.gif

osveta blizanaca - dobro si me napomenuo, taj mi fali u kolekciji, bravo.

 

iskreno, nije da mi se NIJE BAS svidio kraj Kapije ali mislim da je trebao MOZDA samo malo da se izdetaljise, mozda sa jos pola minute scena. ono, ne bih ja da ulazim u um polanskog, dovoljno mu vjerujem - ali me malo zbunio laugh.gif

 

sve ostalo u filmu je po meni skroz ok.

jos jednom cu ga odgledati, sasvim sigurno.. icon_da.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno, i oni su uradili? icon_smile.gif

 

ja znam za onaj bend sto se zove Mountain Men Anonymous, iz Velsa (a ime bendu dali su po filmu Deliverance biggrin.gif)

malo su tezi za naci, pa ako ne uspes, dici cu ti pesmu na net negde

 

ps. kako se uopste zove taj film Osveta Bl. u originalu? Double nesto, verovatno biggrin.gif

 

pps. a sto se Polanskog tice, pretpostavimo da je Depp uradio isto sto i Balkan, samo malo sofisticiranije i na nekom drugom mestu biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvije indijanci, nikad kauboji, osim ukoliko tu nije bio Djulijano Djemo! biggrin.gif

 

 

ne mogu da nadjem nijednu od tih stvari koje ste mi rekli..

ako imate negdje, bacite na rapidshare. ili megaupload.

 

 

sloudajver: dep je to uradio diskretno i strpljivo. balkan je pustio fa ga nadvladaju osjechanja biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sloudajver: dep je to uradio diskretno i strpljivo. balkan je pustio fa ga nadvladaju osjechanja biggrin.gif

upravo biggrin.gif

heh, to me podsetilo na neku poruku-poslovicu sto sam dobio pre neki dan uz kokice: "Паметан полако иде, а брже дође" icon_smile.gif

 

inace, kad sam pitao likove iz Mountain Men Anonymous zbog cega su nazvali pesmu Dolph Lundgren, evo sta su mi odogovorili:

Sam: I liked the idea of the song being called Dolph Lundgren because the tune sounds beefy and kinda dumb – not that I'm suggesting that the real Dolph isn’t anything but a method acting genius, because he obviously is.  Names of songs can relate to anything really, but I usually kinda like to personify the sounds into a character – that song sounds like Dolph Lundgren looks, I think. In concern to the music generally, we try to make it as intense as we possibly can and especially when we play live. Intensity is probably the thing that drives us the most when we make music – getting lost in this world of noise.

 

postavljam pesmu na rapidshare pa cu ti bacim link icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd pa fala za pjesmu.

 

a ova izreka gore - to moja baba kaze - preko prece, naokolo brze icon_wink.gifbiggrin.gif

 

inace, dobra mu je ona plavojka u filmu. a i svidja mi se sto nema pretjerivanja sa naucnom fantastikom, nema mnogo letenja i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...