Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Dial M for Murder...meni jedan od omiljenih Hichkokovih radova icon_da.gif

We agree! Praise Alfred!

 

Inache odgledah sinoc "Touch Of Evil" by Mr O. Welles...i sta reci..ovo je jedan od najboljih filmova koje sam gledao..neverovatno dobra kamera, glumci prvoklasni, pricha sasvim dobra ali sa odlichnim zapletima i josh ludjim likovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg kad taj film ima Hestona (ako se ne varam)

 

Inace ja sam pogledao Andre The Butcher, another horror\comedy flick koji je vise zabavan nego sto je ozbiljan.

 

Debeli mesar koji pije pivo i pravi cili od ljudskih ruku ide u dvoboj sa Cheerleadersicama... KOliko to moze da bude loshe i ozbiljno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ovo nije Berza, ali posto vec duuuugo vremena trazim domaci film - "Video jela, zelen bor" ili "Der video" - sa Draganom Bjelogrlicem i Mirom Furlan- DA LI GA NEKO SLUCAJNO IMA NA DiVIX-U ILI DVD-u???

 

Ili neko zna gde moze da se nadje... ?

 

Trazila sam na netu, ali ne mogu da nadjem...

 

 

Po meni - jedna od najboljih domacih komedija... EVR! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ovo nije Berza, ali posto vec duuuugo vremena trazim domaci film - "Video jela, zelen bor" ili "Der video" - sa Draganom Bjelogrlicem i Mirom Furlan- DA LI GA NEKO SLUCAJNO IMA NA DiVIX-U ILI DVD-u???

 

Ili neko zna gde moze da se nadje... ?

 

Trazila sam na netu, ali ne mogu da nadjem...

 

 

Po meni - jedna od najboljih domacih komedija... EVR! biggrin.gif

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

ja trazila - niko nema. sad.gif

 

 

 

 

sinoc kupih Doni Brasco i Enemy At The Gate.. Za Donija nisam omasila sigurno, a ovaj drugi ne znam.. provjericu. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Vanish To Perfection -

 

ako se ne varam, na avataru ti je scena iz filma Dejvida Linca "Glava za brisanje"...

 

ako gresim, ispravi me... biggrin.gif

 

 

 

Film je extra! icon_da.gifbiggrin.gif

Ne greshish icon_wink.gif

 

Stvarno vanserijski film icon_da.gif

 

 

A ja josh ne nadjoh sajt koji shalje poshiljke i ovu shugavu zemlju wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ovo nije Berza, ali posto vec duuuugo vremena trazim domaci film - "Video jela, zelen bor" ili "Der video" - sa Draganom Bjelogrlicem i Mirom Furlan- DA LI GA NEKO SLUCAJNO IMA NA DiVIX-U ILI DVD-u???

 

Vrlo vrlo teshko cesh to naci...ja nisam uspeo da ga nadjem a trazhio sam ga na svim mestima kojih sam mogao da se setim...mozhda jedino da probash da nadjesh film na VHS-u pa da ga prebacish na komp ali najveca je fora shto ga nema ni na VHS-u ph34r.gif

 

A ja josh ne nadjoh sajt koji shalje poshiljke i ovu shugavu zemlju

 

Na shta mislish? Na filmove ili odecu?

 

 

sinoc kupih Doni Brasco i Enemy At The Gate.. Za Donija nisam omasila sigurno, a ovaj drugi ne znam.. provjericu.

 

Ja sam pre neku nedelju kupio Enemy At The Gates icon_rockdevil.gif meni je film extra

Donnie Brasco je isto keva icon_rockdevil.gif ona scena u WC-u u onom kineskom restoranu kada mlate onog Kineza ili Japanca je vrh icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo vrlo teshko cesh to naci...ja nisam uspeo da ga nadjem a trazhio sam ga na svim mestima kojih sam mogao da se setim...mozhda jedino da probash da nadjesh film na VHS-u pa da ga prebacish na komp ali najveca je fora shto ga nema ni na VHS-u ph34r.gif

cini mi se da je Miki spominjao da ima Cvika na VHS-u... sada cekam da se vrati sa mora... pa da vidimo...

 

drzim fige... biggrin.gif

 

...a onda treba naci nekoga ko ce to da prebaci na disk... icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odecu. Konkretno, majce.

 

www.howcool.com shalje kod nas odecu i obucuprovereno.Shto se majci tiche imaju uglavnom od raznih bendova i sa raznoraznim natpisima ali nisam video da li imaju sa filmskim motivima

 

cini mi se da je Miki spominjao da ima Cvika na VHS-u... sada cekam da se vrati sa mora... pa da vidimo...

 

drzim fige... biggrin.gif

 

...a onda treba naci nekoga ko ce to da prebaci na disk... icon_biggrin.gif

 

Pitaj WIZARD-a sa foruma odavde..on se bavi time... icon_da.gif

 

 

no.gif

 

Kinez ili Japanac...meni je sve to isti kurac laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.howcool.com shalje kod nas odecu i obucuprovereno.Shto se majci tiche imaju uglavnom od raznih bendova i sa raznoraznim natpisima ali nisam video da li imaju sa filmskim motivima

Thnx za link..nista od eraserheada though..al mozda nadjem nesto drugo zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

forever autumn:

ne funkcionisem. upravo sam procitala oveci intervju sa oliverom stounom, i osjecam se lose i nefunkcionalno za bilo sta drugo jer sam provela vrijeme na njegova opravdanja za Aleksandra icon_smile.gif

icon_smile.gif

to me podseti na ljude odgovorne za novi Poseidon. siroti, ubise se objasnjavajuci kako se iza lepeze specijalnih efekata zapravo krije topla prica o sustini ljudskog postojanja i ljubavi. nema sumnje, za ovako "zahtevne" filmove su potrebna dva scenarija; jedan da se koristi tokom snimanja, drugi nakon. icon_smile.gif

 

nevezano za ovo, preporucio bih belgijsko-francuski film Calvaire. ukoliko ne gresim, reziseru filma je pomagao Gaspar Noé, te moja preporuka vazi posebno za one kojima se dopada stil pomenutog Argentinca. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi poseidon cak i na reklami ima jeftine efekte.. neuvjerljivo. ajde kad se efekti koriste iskljucivo za zabavu, fantaziju, bajku (primjer Pirata s Kariba) ali kad se zbudze milioni dolara na glupost da bi nam objasnili da je samo ljubav bitna.. mislim, pa radije bi da se zadrzim na Showdown In Little Tokyo s Lundgrenom. on tu `ljubavnu` poentu izvlaci u sat i po cistog tabanja bez dodatnog patetisanja i uzdisanja (osim ako ne jebe neku azijatkinju) icon_smile.gif

 

 

inace, preporucujem novi Zan Klodov film Knock Off.

skrsina nikad gora, efekti nesto izmedju Matrixa i Snatcha, Zan Klod glumi najgore u zivotu, ali zato se bije najbolje za jednog starca. ja kupih taj i In Hell, ali ovaj drugi jos nisam pogledala.....

 

user posted image

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...