Jump to content

:: Doom/goth Story :: Vol.1


Sinstrel

Recommended Posts

"Stop that! It's silly" prekide ceo tok preCednik koji se neocekivano pojavi niotkuda masuci svojim stapom od mahagonija.

"Ako ce ovde biti nekog veceranja i muvanja medju gothicarima moram biti obavesten"

"Ti mala, kako se zoves"

"Dara" odvrati mala

"HM... i ti bi kanda da se jebes"

"Bih chiko"

"Nisam ja Chiko, niti si ti Zagor pa da tako zagorelo pricas, ajde mrsh u shkolu!"

"I vi ostali sta blejite SVI U SHKOLU, MRSH!!!" nastavi da se dere preCednik.

Na kraju dodje do ucveljenog goth mladica:

"Reci ti meni sinko... Sto si tako mrsav i jadan?"

"Ja sam goth" odgovori mladic

"A pa ne boj se ti nista, dolijacemo mi tome, evo ti za pocetak Best Off Pantere, a posle dodji da ti dam i Bon Jovia, da isteramo to gothstvo iz tebe, se malo upristojis popravis ocene, nabacis koje kilo, nadjes devojku... Nego, aj' sad na slusanje!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

"hm...ok" rece spodoba kojoj se obratio za pomoc."ali ja nisam cuvar a jos manje musko.ja sam...ja sam...(goth je poceo da se znoji iscekivajuci odgovor..)ja sam BABA SERA! "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" siroti goth je u panici poceo da bezi..saplitao se o rolne toalet papira koje je srusio sasvim slucajno...u panici se i okliznuo o mokar pod..do tada smrad javnog wc-a mu nije smetao a sada...jednostavno gushio se,zaudaralo je nesto gadno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

i crko' je u agoniji...i tamo nedje srete svoju ex-debelu gothicarku i "zivjeli" su srecno do kraja ....5 minuta nakon shto je odapnuo baba bozem je doletjela na usisiwachu..."oh,ne moj dragi ultra goth je mrtav" Baba Sera koja je sve to posmatrala iz ugla rekla je : bozem svidja mi se tvoje masno jebozovno tijelo,jel zelish da ispijamo pivo na nadgrobnoj plochi?" baba bozem pristade i oni odletjeshe na usisiwachu do obliznjeg groblja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

radnja se dogadjala jedne zimske noci na groblju...babe bozen i sera su imale o mnogo cemu da pricaju zaista srodne dushe..u jednom trenu ovaj idilcni "pejzaz" prekinula je senka koja se zloslutno nadvila njima zaklonivsi zvezde i pun mesec koji su se jasno videli jer je noc bila vedra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...