Jump to content

Vaš prvi metal disk


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
a original.......!!!!!!hehe..nemam originale....bacanje para....long live mp3!!!!

Sa original diskovima se izdvajas iz mase ljudi koji samo imaju taj album.Nije to bacanje para...sem ako 'oces da se uklopis u masu i ako nisi neki fan te grupe.

 

MP3 (ili kopiju albuma) moze da ima svako,a original samo poneko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa original diskovima se izdvajas iz mase ljudi koji samo imaju taj album.Nije to bacanje para...sem ako 'oces da se uklopis u masu i ako nisi neki fan te grupe.

 

MP3 (ili kopiju albuma) moze da ima svako,a original samo poneko...

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

ma ne seri....

iz mase se izdvajas svojom originalnoscu i delima a ne glupavim original CDovima......

 

ja nemam prvi original metal disk......jel moze od caleta sabbath?ne znam koji album je u pitanju:p

a neoriginal....mislim da je to bio nightwish icon_mrtav.gif kompilacija icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poceo sam tako sto sam za vreme bombardovanja bio kod brata od tetke i on je slusao Metallica-Fade to black a meni je zazvucalo lepo( dok nije doso deo sa distorzijom icon_smile.gif )onda sam ga poneo kuci da preslusam a uzeo sam i Iron maiden-best of the beast i prvo sto sm cuo je bila pesma Virus.Posle sam krenuo da nabavljam sve od mejdena a posle se ne secam vise...

 

Inace,presao sam direktno sa repa na metal icon_cool.gif

Edited by Evil warning

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koji mi je prvi disk, ali prvu plocu sam kupio 1991. iron maiden - powerslave. icon_rockdevil.gif znam i gde sam je kupio, a znam i gde je tacno stajala u radnji nema ploca. 7 dana nakon toga kupio sam "somewhere in time", a malo kasnije i "7th son..."

mislim da su sve tri ploca odavno izlizane od slusanja. icon_smile.gif

 

izgleda da sam tr00 i vise nego sto sam mislio. icon_smile.gif

 

"into the abyss i'll fall, the eye of horus" icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ma,pre nego sto sam pocela da slusam metal cula sam i Metallicu i Rammstein itd.,ali nista nije bilo dovoljno dobro da pocnem da slusam metal.........

.....a onda je nastupio HIM wub.gifwub.gifwub.gif

.....i onda sam nabavila Razorblade romance.........a onda sam nabavila sve od HIMa.........pa sam posle nabavila Nightwish-Century child........ icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi metal DISK ...ako diskom se to moze nazvati je bila PLOCHA IRON MAIDEN-a Killers ..za koju me je moj burazer ubedio da je ubedljivo najachi album ajrona pa sam morao da prihvatim kao poklon iako se nisam preterano tad palio na METAL ...

 

a prvi bash bash Compact Disc koji posedovah je bio Quake 2 ....da stvar bude chudnija ..to je prva prava metal Mjuza koju sam sam kupio ..i nisam se odvajao od te zike ...i dan danas ubacim q2 i slusham teme koje su uradili za igru ...

tad su se bash trudili oko sountrackova za igre ....

ahhh the good old days ...

 

2 muve jednim udarcem .. ql igra i ql mjuza..icon_smile.gif

Edited by Orbituated

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...