Jump to content

Vampire: The Masquerade


Sinstrel

Recommended Posts

Osim sto Stoje i ... stoje, takodje i dobro izgledaju! mhihi.gif

Da pojavljuju se i Asian Vampires rolleyes.gif i jos po neki tamo ali sve mi se cini da sam naziv igre nema veze sa igrom nego eto dobro zvuci.

Dobro izgledaju? Pa naravno da dobro izgledaju u HL 2 engine-u... Mada V-TM BL ima malo loshiju animaciju nego Half-Life 2 al' Gargoyeove bash briga jer oni stoje i ... stoje i jebe se njima za animaciju...

Znachi stavishe podnaslov jer lepo zvuchi? Pa lepo je to... Samo shto nije al' 'ajde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabole me!  icon_smile.gif

Ja sam igru presao i razocarao se.

Pa obichno to tako biva...

 

A shto se tiche podnaslova mogli su da stave "IT ROCKS!!!" il' "IT RULES!" (da su stavili BUY IT! bilo bi previshe providno) po istoj onoj logici...

 

Mada mozhda je trebalo da stave: "IT SUCKS" jer su protagonisti, jelte, vampiri?

Edited by Ol' Scratch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bozija tacka?! icon_confused.gifmhihi.gif

Kad' cje vecj tema da sse pretovri u perverziju...

Zhivo me interesuje kol'ko su vapiri u celoj toj prichi oko sexa (jer je igrica necenzurisana) a inache su asexualni (barem shto se tiche primarne sexualnosti svi od reda)... U principu samo toriji volu da se intimiziraju i to ne iz potrebe (jer je nemaj, jelte) il' iz chista mira vecj skoro iskljucivo zarad:

1) Dramljenja dupera...

2) Manipulisanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff dobro skontah sta si napisao (suvise si ozbiljno shvatio taj tvoj potpis mhihi.gif ).

Sexa nema osim u introu igre mada ga ni tu nema jer se nista ne vidi vec se cuje i naslucuje. U svakom gradu imaju prostitutke od kojih za 30 dolara mozes da im sisash... vrat! I to je to. Inace ja sam vodio Toreadora koji je bash opasan jebach. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff dobro skontah sta si napisao (suvise si ozbiljno shvatio taj tvoj potpis mhihi.gif ).

Sexa nema osim u introu igre mada ga ni tu nema jer se nista ne vidi vec se cuje i naslucuje. U svakom gradu imaju prostitutke od kojih za 30 dolara mozes da im sisash... vrat! I to je to. Inace ja sam vodio Toreadora koji je bash opasan jebach. icon_smile.gif

Znachi kurave se daju za male pare?

Mada verovatno bi bilo jeftinije da kupujesh u lokalnoj bolnici...

 

I da Toreadori imaju fin Merits i Flaws: lakshe "kupuju exom i lakshe nadoknadjuju kroz postupke humanity al' ga lakshe i gube...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kao da je to najbitnije u igri...

Elem okruzenje je sasvim dobro uradjeno samo su likovi malo mogli biti doradjeniji svi mi nekako izgledaju plasticno. Moja glavna zamerka se odnosi na animaciju likova koja je prilicno glupa. Inace poceo sam opet da igram igru kao Malkavians loonatic (ovaj put zenski lik, s kojim je cini mi se lakse igrati)! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nabavio igru prekjuce ... sve je lepo i fino ali kad izadjem na ulicu fps pada na katastrofalnih 10 fps, na shta su se zalili i neki ljudi na netu sa daleko jachim mashinama od moje, za shta su -nezvanichno- krivi bagovi u igri - jer je igra skroz maznuti hl2 engine i izgleda loshije a zahtevnija je bar 3x od hl2.

Takodje me veoma nervira bag zbog kog ne mogu da budzim lika kako ja hocu, tj. chak i kada ugasim automatsko budzenje on mi sam trosi poene i to obavezno na najgoru glupost koju u zivotu ne bih izabrao ...

A konceptualno igra je manje vishe kopija Kotora - povrshno, povrshno, linearno ...

S druge strane ima pozitivnih strana, atmosfera je dobra. Scena u onoj kuci sa duhovima je sjajna - bas ima atmosferu horor filmova - i prica je zanimljiva, sa sestrama za koje niko ne bi pogodio da su jedna osoba sa podvojenom lichnoshcu (Fight Club anyone?) i slichno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kao da je to najbitnije u igri...

Elem okruzenje je sasvim dobro uradjeno samo su likovi malo mogli biti doradjeniji svi mi nekako izgledaju plasticno. Moja glavna zamerka se odnosi na animaciju likova koja je prilicno glupa. Inace poceo sam opet da igram igru kao Malkavians loonatic (ovaj put zenski lik, s kojim je cini mi se lakse igrati)! icon_mrgreen.gif

Pa nije al' nek opravdaju zahtevnost...

Elem, jeste zna animacija da bude shuntava na momente...

Ja pocheh sa Tremere-kom zvanom Natassja... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...