Jump to content

Vampire: The Masquerade


Sinstrel

Recommended Posts

Ajde malo komentara s tehnickog aspekta. Jel moze da radi na gf4MX? Uh, iskreno se nadam da ne trazi pixel shadere, kao sto je Silent Hill 4 trazio, pa ga nisam mogao pokrenuti sad.gif Iz kog se lica igra? Nadam se da nije iskljucivo u prvom licu!

Ja bi rek'o da jeste iskljuchivo u prvome licu a da su animacije u trecjem...

Opet to nije minus vecj plus zarad lichnog gothic-punk horora...

A koju grafichku trazhi ne zhelim da znam... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i prvo i trece lice.

Sto se tice graficke... igra je optimizovana za DirectX 9 kartice ali kontam da ce raditi i na slabijim. Bez pixel shader-a ne mogu da zamislim novije igre.

Bla...

Necju povampireni Tomb Rider...

Il' josh gore Diablo...

 

Elem, srecjnici koji su igrali mogu da nas malo prosvetle shto se tiche Klanova, Disciplini smog pochetka priche isl. ...

Al' da ne preteraju... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam igru i mogu vam reci da je mnooogo dobra! icon_da.gif

Da detaljisem mrzi me, ali svakako preporucujem da je probate zalepicete se za ovu igru, 100% icon_da.gif I ono sto me je posebno obradovalo je mala zahtevnost. Odnosno igra jeste zahtevana ali i na slabijim (directx 8) karticama ce raditi sasvim dobro. Ako me ne bude bilo na forumu duze vreme znajte i zbog cega me nema. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tachno! Na gf4 mx440 sasvim pristojno radi, cak i na otvorenom prostoru, a mislim da je donja granica za procesor oko 1ghz.

Igra je zaista fantasticna! Tek sam je danas nabavio, a skoro sam preshao Santa Monicu icon_biggrin.gif Svidza mi se sto pogled fura ili prvo ili trece lice. Tok igre kao i sama prica su veeeoma interesantni, a dobro bi nam doshao i jedan Asylum klub ovde u Beogradu, jer izgleda nikad jache!!!!!!!!!!! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeh igricu i dobra je......nije FENOMENALNA jer meni secka pa namam dozivljaj bas bas......tuga.......ali za sad samo imam maaaaaaaalu kritiku na borbu u kojoj nema nekog fight moda sto bi dobro doslo ali i dalje igrica je na samom vrhu...... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je stvarno vrh vrhova, prica te samo nosi, nosi i nosi... Istina da borba nije savrshena ali to je element koji mi je gotovo najmanje bitan u igrici, bitno da je prica interesantna. Kako sam se samo sprzio na muziku u Asylumu, moram da vidim jel ima da se svuhce s neta!! icon_razz.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina! icon_da.gif Ja doduse jos uvek igram Santa Monicu icon_uhoh.gif dosao sam do dela kada dodje do izvesnog obracuna izmedju sestara (necu da detaljisem zbog onih koji jos mozda nisu stigli dotle), pa me zanim jel ima jos dosta da se igra u ovom gradu? Jebi ga kad sam uzeo i Half Life 2 da igram paralelno sa ovom igrom pa ne postizavam! mhihi.gif

Neka digne ruku onaj ko misli da muski likovi trce skroz gay! icon_rolleyes.gif Ok ne mora ruka mozete samo da potvrdite moju konstataciju. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

govori u svoje ime !!!....... mhihi.gif

sto se tice igrice nemas mnogo...odes u asylum i pricas sa sestrama...hoces savet PODRZI JANNETE !!!!!!.....ja sam odmah nju zgotivio i video da se isplati......posle samo postavis bombu i to je to...LA here is come !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da se pomire... realy? Ups! icon_redface.gif Ja sam dva puta igrao taj deo, jer sam slucajno stisnuo pogresno dugme i Jannet je zaginula, a onda sam opet odigrao to i kada sam video da im nema spasa uradio sam sta sam uradio. Inace Confession je mnogo bolji klub nego Alysium icon_da.gif .

And one more thing...

 

user posted image

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh ja stigoh do Holywooda i stvari su poprilicno pocele da se komplikuju, uspeo sam da reshim dva taska u gradu i izgleda sam sam se zaglavio sad.gif Nikako da nadjem video trazu koju mi Isaac trazi, a i onog kriticara hrane treba nekako da nagovorim na saradnju, ali mi ne ide za rukom.

Inache muzika u last roundu je super, chini mi se da je Ministry, a u jednom klubu u Holywoodu pichi ni manje ni vishe, nego Cain od Tiamata icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igram sa onom ultra-mega-giga-sexy zenskom Brujah! icon_razz.gif

 

Ipak, je Ministry bio u pitanju, evo shta sam iskopao na netu za soundtrack.

 

Activision and Troika Games recently announced the details for the soundtrack to the upcoming Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Headlining the soundtrack is none other than Al Jorgensen of Ministry. His music will compliment the games setting, which depicts a dark, underground society that lies just beneath the surface of modern L.A.

 

Complete lineup of songs:

 

Aerial - Pound

Chiasm - Isolated

Daniel Ash - Come Alive

Darling Violetta - Smaller God

Die My Darling - Needles Eye

Genitortures - Lecher [Female Dog - Ed.]

Lacuna Coil - Swamped

Ministry - Bloodlines

Tiamat - Cain

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...