Jump to content

Vampire: The Masquerade


Sinstrel

Recommended Posts

Ne... da budem iskren nisam ni siguran sta je to. Mislim predpostavljam... a gde sam to trebao da vidim? U igri, nekom manuel-u, web site-u? icon_confused.gif

Otkljuchash kad' predjesh igru (ako se ne varam) a mozhesh i preko cheata... icon_biggrin.gif

Prilikom kracije lika mozhesh da mu birash "proshlost"... Kod Tremere-a ima Character Histry Demonic (il' pak Infernal(ist)) kkoji ti omogucjava da Thaumaturgy uchish za mnogo manje Exp-a al' ti zato Auspex traje duplo manje i Domiante mozhesh da nauchish samo do trojke... Skupljadara nego mera ako mene pitash...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sledi logicno pitanje... kako se otkljucava?! Prelaskom igre...? E pa presao sam je i nista se nije khm otkljucalo.

Pa meni se tako otkljuchalo...

 

Uostalom uvek mozhesh preko cheata odnosno konzole...

 

Mada, kad' malo bolje razmislim, ne vidim nikakvu poentu Character Historysa tako da mi nikako nije jasno zashto su ih uopshte (onako) uradili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaa... icon_smile.gif

Ja se iskreno nadam nekom expansion pack-u cisto da ne cekam 4-5 godina do sledeceg nastavka.

Josh na prvih par strana ove teme sam kuk'o za expansion za Sabbath i Independent Clans... ph34r.gifph34r.gifph34r.gif

A ako budu radili nastavak radicje po novom, savrshenijem, Vampire: The Requiem sistemu (ako otkupe prava naravno)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije dala. icon_cry.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Pa eto vidis cudni su putevi bladlajnovi! icon_wink.gif

Jebiga kad' nisi frajer... icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

Mozhesh bez problema chak ni seduction ne treba da ti je veliki, 2-3 ako se ne varam shto je, jelte, vrlo mali Seduction...

 

Samo treba stalno da joj se shlihtash i da ti ona prezhivi u onom questu gde se ona svadja sa svojom sestom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno odlicna igra. Svrstao bi je medju najbolje koje sam ikada igrao, a inace mi se najvise svidja od igara na temu o vampirima. Kakav Barker i Undying, ovo je pravi horor, jeziva je i sablasna, nekako i eroticna.

 

Pohvalio bi jako barove u igri. Pet zvezdica za ljigavost!

 

Svidja mi se i to sto igra zapravo kontrolise igraca putem manipulacije, hocu reci, neki likovi su stvarno djubrad od ljudi...odnosno koriste iste trikove sto i ja.

 

Povezanost dogadjaja je solidna, jedino malo postaje monotona ako stalno trckaras po zadacima.

 

Inace, ovo je igra za duge staze. Ne secam se kad sam zadnji put ovoliko dugo igrao nesto.

 

 

Ok boys & girls... u kojem ste klanu?

 

Koliko god uradim testova u svakom budem clan Toreadora...iskreno, nije daleko od istine, skoro pun pogodak u proceni...bar sto se ega tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga kad' nisi frajer... icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

Mozhesh bez problema chak ni seduction ne treba da ti je veliki, 2-3 ako se ne varam shto je, jelte, vrlo mali Seduction...

 

Samo treba stalno da joj se shlihtash i da ti ona prezhivi u onom questu gde se ona svadja sa svojom sestom...

Mislis kad se svadja sama sa sobom hehe.

 

Meni su na taj nacin prezivele "obe". Tako da po toj logici imacu pune ruke posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno odlicna igra. Svrstao bi je medju najbolje koje sam ikada igrao, a inace mi se najvise svidja od igara na temu o vampirima. Kakav Barker i Undying, ovo je pravi horor, jeziva je i sablasna, nekako i eroticna.

 

Pohvalio bi jako barove u igri. Pet zvezdica za ljigavost!

 

Svidja mi se i to sto igra zapravo kontrolise igraca putem manipulacije, hocu reci, neki likovi su stvarno djubrad od ljudi...odnosno koriste iste trikove sto i ja.

 

Povezanost dogadjaja je solidna, jedino malo postaje monotona ako stalno trckaras po zadacima.

 

Inace, ovo je igra za duge staze. Ne secam se kad sam zadnji put ovoliko dugo igrao nesto.

 

 

Ok boys & girls... u kojem ste klanu?

 

Koliko god uradim testova u svakom budem clan Toreadora...iskreno, nije daleko od istine, skoro pun pogodak u proceni...bar sto se ega tice.

Da tek fidissh frp (tachnije STS) papirnu verziju igre...

 

Predoh sa svim klanovima i nekeko su mi je najmiliji Tremere pa Malkavian pa Toreador (ne mogu da veerujem da sam to naapis'o)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav Barker i Undying, ovo je pravi horor, jeziva je i sablasna, nekako i eroticna.

icon_smile.gif e moj decace....kao prvo ovo nema veze sa hororm.....igra je VRh ali ja ovu igru igram bez problema u 2 AM sa 5.1 ozvucenjem....a Barkera i Undying ne mogu duze od sat vremena.....(u prvi delovima).......i ne mozes da uporedjujes neke stare i nove igrice.....tesko da ce neko da igra VTM za 5 godina.......

to ti je kao da uporedjujes Splinter Cell sa Zeldom !!!!!!!

ne kazem ja da VTM ne valja.....daleko od toga....ali Barker i Undying nisu za bacanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif e moj decace....kao prvo ovo nema veze sa hororm.....igra je VRh ali ja ovu igru igram bez problema u 2 AM sa 5.1 ozvucenjem....a Barkera i Undying ne mogu duze od sat vremena.....(u prvi delovima).......i ne mozes da uporedjujes neke stare i nove igrice.....tesko da ce neko da igra VTM za 5 godina.......

to ti je kao da uporedjujes Splinter Cell sa Zeldom !!!!!!!

ne kazem ja da VTM ne valja.....daleko od toga....ali Barker i Undying nisu za bacanje...

Zapravo nisi razumeo sta sam poredio....govorim o horor elementima u doticnim igrama, a ako tebi nisu dovoljne sve one bolestine (psihopate po podrumima, ukleta vila, klanica u kuci + jos gomila poremecenih likova s kojima moras da saradjujes) onda ne znam sta ocekujes od igre. VTM ima sve elemente odlicnog horora, a to sto je novija ne ide bas nesto kao izgovor za starije igre koje su u horor vodama - jednostavno, tehnologija je bila zastarela ali izgleda da je i mozak presusio sa idejama kod tvorca. Tako da se poredjenje moze odnositi i na kreativnost u tom idejnom smislu.

 

Ne znam, ali sve vise sticem utisak da se Undying probio samo zato sto u naslovu stoji da je po prici Barkera, a da je malo ko obratio paznju na njene prave nedostatke. Ali dobro, ne vezano za temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...