Jump to content

Vampire: The Masquerade


Sinstrel

Recommended Posts

Skyline sam dobio i sa Toreadorom, a ovaj u chantry mislim da je ipak ogranicen, jer znas da regent kaze da se tajne svoga klana odaju samo clanovima tog njegovog klana. Nisam probao sa nikim drugim tamo tako da ne znam.

Poenta je u svemu...pogledaj gde si kad pocinjes, a kakav stan posle imas. Fuck the Anarchs!

da samo sa tremerom moz da udjes u chantry.

 

"Ljudi, igrajte za stan!"  pivopije.gif

hahaha icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

haha, glatko igranje - ZABORAVII!! icon_smile.gif ne postoji masina adekvatna za glatko igranje vampira to neka bude svima jasno

ja presao sa tremerkom i sa toreadorom ali sa malkavom je najbolje ubedljivo, oni dijalozi su neverovatni, iscepam se svaki put dok gledam brata kako igra

mozda cu uzeti nosferatua da makar pokusam sa njim dok se ne smorim

Voodoo>>> ja sam imao instaliran zvanicni 1.2 patch i iako kazu da ispravlja mnogo bugova meni je problem sa spasavanjem profesora ostao i sa tim patchom pa sam se patio sa kucanjem onih smrdljivih komandi u konzoli

mozda da ipak probas odmah sa tim nezvanicnim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Svaki put mi ukoci na jednom delu... na putu za park gde je onaj dlakovuk!

Nicali su mi rogovi dok nisam otisla kod nekog drugog da predjem igricu!

A dok se ucitava, uspevam da jedem, da se istusiram, odem u prodavnicu, citam...

MALKAVIAN-i su mi omiljeni... njihovi dijalozi su kao Kozeljnikovi intervijui mhihi.gif

Prema kome se vi orijentisete? Princu, anarhima ili Kuei-Jin-ovima?

 

P.S. Ne otvarajte onaj kovceg, tako vam svega! Svi vam to lepo kazu...

Edited by Three Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ja sam imao instaliran zvanicni 1.2 patch i iako kazu da ispravlja mnogo bugova meni je problem sa spasavanjem profesora ostao i sa tim patchom pa sam se patio sa kucanjem onih smrdljivih komandi u konzoli

I ja sam se tu zaglavio, kad spasem profesora i zavrsi se loading screen igrica pukne i izadje u windows. Da li mozes da mi kazes kako se prevazilazi ovaj bag?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nije me mrzelo da ti iskopam c/p iz walkthrough-a:

 

 

===============================================================================

SOCIETY OF LEOPOLD GAME CRASH

===============================================================================

The game chrashes when escaping the Society of Leopold. This is how

you solve it at the current time.

The following can be found on Activision's official site:

 

We are still looking into this issue at the current time, but the following

should get you past the issue.

 

This fix involves using some console commands. Be careful to enter the

console commands exactly as

they appear, capitalization is important.

 

To enable the console for the game:

1) Right-click on the shortcut you use the launch the game

2) Select properties

3) Make sure you are on the shortcut tab

4) At the end of the target line add -console, add this outside of the quotes

5) The finished line should look like this if you have the game installed to

the default directory

"C:\Program Files\Activision\Vampire - Bloodlines\vampire.exe" -

console

6) Hit ok, make sure you launch the game using this shortcut

 

Once you have enabled the console load the saved game from this level

and do the following

1) Get to the boat and approach it, do not get into the boat, but get as close

as you can

2) Open the console using the tilde "~" key

3) Type the following commands in:

If you saved Johansen:

SaveJohansen()

 

Then to level transition if you're anybody but a Nosferatu:

changelevel2 la_hub_1 taxi_landmark

 

And if you're a Nosferatu, instead use:

changelevel2 la_hub_1 sewer_map_landmark

 

4) If you get to the next level and you do not have any items in your

inventory reload your previous save

(make sure you have a discreet save and are not just using the autosave)

and try it again, but stand

closer to the boat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Ech, ja sam je igrao natenane sa Gangrelom. Stigao sam do fajta sa Ming Xiao gde me ubi jedno 10 puta pa sam se sad smorio... Jebali je pipci.

 

Nego ono sto sam primetio je da vecina questova u igri se svodi na sunjanje / obijanje / hakovanje, ili fajt. Imao sam nesto persuasiona, ali

ne znam koliko toga se moze dobiti "social " skillovima?

Npr nisam mogao da obavim one mini questove kod Giuliani-ja, i mozda me je jos ponesto zaobislo (ipak, ubedio sam Jenatte-Teresu da se ne polu-ubije), ali skoro sve poene sam ulagao u Protean, i spijunske skillove.

Takodje seduction je beskoristan, krvi se mo's napiti na razne nacine a ne da bacam dragocene poene na to.

 

Sad, igrao bih s malkavianom kao socijalnim vampirom, ali mi se cini da ce biti pain in the ass za preci...?

Koliko vidim, niko nije pominjao da je igrao s nosferatu-om ili gangrelom, nego su svi uzeli toreadore, ventrue itd.

Iako to jeste moj stil igre, ponavljam, imam utisak da je balans ovde drasticno pomeren u korist "spijunskih" skillova?

 

P.S. Igra je puna ludih stosova - pocev od dijaloga (kad ubijete onog japanskog demona - "I bet you're glad it didn't have tentacles"), preko sitnih fora -

- cuvar groblja, koji ubija zombije, se zove Romero

- u Holivudu iznad juvelirnice stoji reklaama za Troiku gde pise PLAY - OBEY - ocigledna aluzija na "They live"

- kad naidjete na carnage u skladistu prateci serijskog ubicu - postoji kosh na zidu, i otpadnuta glava na podu. Naravno nisam odoleo iskusenju, i na moje odusevljenje kad ubacite glavu u kosh cuje se navijanje publike na stadionu !

- passwordi i tekst na compovima u "Metalhead industries" (For those about to rock, we salute you, Bang your head, Turbo lover...)

- Knjiga koja se zove "Case's guide through Cyberspace for Cowboys" -- aluzija na NEuromancer.

- ... i milijardu drugih geeky fora :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pređoh sa Malkavijankom. Miša ti poljubim, što je dobra riba. Zavrtite je malo u onom profilu i možete da bacite pogled ispod suknjice :mhihi:. A dijalozi su totalno genijalni.

 

Prešao sam pre toga sa još nekim likom, ali se ne sjećam tačno šta je bio. Mislim da je bio Ventrue, ali nisam siguran. Sve samo ne Toreadori... fags.

 

Inače, sa kojim god likom da sam igrao - weapon of chioce je katana :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igranje sa Malkavijan karakterom se totalno razlikuje od svih drugih. Prvenstveno dijalozi koji daju skroz drugačiju atmosferu igri, i stvarno su duhoviti. A što reče Demonic, i ima hrpa geek fora u igri, što je za pohvalu :da:. Nikako zaboraviti bouncing efekat kod sisa. Obožavam da skakućem naokolo sa mojom Malkavijankom :da::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...