Jump to content

Siddharta


Telcontar

Recommended Posts

Odlican Slovenacki bend... Sviraju neki.. pa Dark Rock recimo.. nemam pojma, ja bi ih zbog atmosfere pre u doom - gothic metal, ali nije to to...

Ko zna, neka premesta temu, ako hoce...

 

U svakom slucaju, odlcian bend, probijaju se, spot im se vrti po VH1 [ za pesmu MY DICE ]

Ja sam se navukao na ovo, samo tako...

 

P.S. Apeirone, mogao si malo ranije da mi kazes da postoje, da sam znao za njih otisao bi na onaj koncertu u Domu, ovako ko zna da li cu ih cuti Live ever....

U svakom slucaju, sad se drogiram sa ovime svaki dan icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doom/Goth... right! icon_smile.gif

Istina moze da podseti na neki moderniji goth metal ali u sushtini nije to to. Ja sam ih prvi put chuo u Domu Omladine i tada su me odusevili sa vrhunskom svirkom i bash sam se nalozio na neka pesme skinuo ih sa net-a, slushao par dana i smorio se. Kratak im je rok trajanja, barem kod mene. Ali sve u svemu bend koji treba poslushati. A da, pevach nema pojma engleski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tol'ko femi, al' je dobro. Bolje neg' Raunchy, ako se ja pitam. I svakako nije ni doom ni gothic, ni blizu.

 

Forum, izmedju ostalog ima sve tekstove, sa prevodima na engleski.

Nije bolje, jer nemaju veze sa Raunchy... i nemoj porediti. icon_smile.gificon_razz.gif

Daleko je to od Gothica, a nije ni Doom... ne znam gde da ih svrstam... preslusavam jos uvek... ono sto sam cula do sada mogu da kazem da mi se dopalo... icon_mrgreen.gif

 

 

Slusala...Not so bad,ali pevacev izgovor engleskog

 

Sto cepidlacis... tvoj je kao bolji... ? icon_razz.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam tri albuma i koncert icon_razz.gificon_smile.gif

Ko se to ovde hvali,a?

 

Dobro... imam ja sve albume na originalima, plus remixe raznoraznih dj-eva na temu Siddharta pesama icon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

Eh, da, live zaista nisam verovao da cu ih ikad videti, a pogotovo ne tako iznenada. Kad sam video onaj bilbord pred Domom, iznenadio sam se kao da je pisalo Iron Maiden, majke mi. Super svirka, jebesh naglasak engleskog, pa bend je iz Slovenije, ne vidim zasto je to problem. Milioni slusaju Sonata Arcticu, a ono je najgori engleski koji sam ikad cuo, pa opet nista.

 

Ovaj bend je kult u Sloveniji, stalno pune nekakve stadione, gostuje im orkestar RTV Ljubljane, i nekakvi plesaci/plesacice, oko 50 ljudi na bini... ccc...

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sranje.

Ovaj, ako nemas sta pametno da kazes na temama o bendovima koje ne volis, i ne umes da lepo i normalno objasnis zasto ih ne volis, zaobidji ih....

 

@ Apeiron - ajde, ajde svi znamo da mi sad ovo ne bi slusali da nije bilo tebe icon_mrgreen.gif eto rekao sam, icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sto ne uradis neki intervju sa njima ( nisu bas metal, al nema veze... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend je kult u Sloveniji, stalno pune nekakve stadione, gostuje im orkestar RTV Ljubljane, i nekakvi plesaci/plesacice, oko 50 ljudi na bini... ccc...

Mislis, napunili su stadion Bezigrad u Ljubljani, koncertom koji je otvorio Rh- turneju, a ciji DivX mi stoji ovde kod kompa? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis, napunili su stadion Bezigrad u Ljubljani, koncertom koji je otvorio Rh- turneju, a ciji DivX mi stoji ovde kod kompa? icon_biggrin.gif

Eto tako nekako icon_mrgreen.gif

Ali ne samo taj stadion...

 

A taj DivX... vidis... icon_mrgreen.gif

Da se cujemo mi kad ja dodjem u BG, a? icon_smile.gif

 

@ Telcontar - Da, sto se intervjua tice, hteo sam ja to jos ranije da izvedem za REX, ali Rogosic nikad nije objavio ni njihove recenzije albuma koje sam pisao, a kamoli da intervju dozvoli. On je cudan lik, procenjuje po nekom svom navodjenju sta treba objaviti, a sta ne. Meni recimo nikad nije dao npr Nevermore naslovnicu kad je izasao zadnji album, a hteo sam sve lepo uraditi, intervju, recenzije... Kaze, to ovde niko ne slusa ph34r.gificon_sad.gif

 

Tako je to...

 

Ali sad je tu BV, pa mozda kad urade sledeci album, ganjacu ih sigurno.

Ionako iz SLO valja jedva 4,5 bendova, a jedan (Obidil) sam vec intervjuisao za BV.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A taj DivX... vidis... icon_mrgreen.gif

Da se cujemo mi kad ja dodjem u BG, a? icon_smile.gif

Nema problema, naravno, ako do tada dovucem sopstveni komp ovamo (cemu se nadam u najskorije vreme). U suprotnom, ima to i Gothic, cime se i hvalio icon_smile.gif

S druge strane, ja nemam remix-album icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Odslusao sam im drugi album ili prvi nisam siguran koji je znam da se zove NORD ! NE moze da se poredi sa poslednjim ...

Ali ipak posprodukcija u milanu je to BATO!

Nord je drugi. Na prvo slusanje ume malo da razocara, ako je prvo iskustvo bio Rh-, ali posle nekog vremena vrlo ulazi pod kozu. Apokalipsa, Klinik, Eboran, Orion Lady...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...