Jump to content

Siddharta


Telcontar

Recommended Posts

  • 4 months later...

Ne znam koliki ce to biti stage na kojem ce svirati, ali znam da ce Siddharta da oduva vecinu stranih zvezda koje dolaze. Ovaj bend moze da napravi koncert na nivou najboljih Rammstein-ovih, kad god pozele...

 

Super da dolaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviraju na Tuborg Green Fusion stage-u, drugog dana...

 

user posted image

 

Mislim da ce biti dovoljan... icon_da.gif

www.Siddharta.net kaze da sviraju 10.8, iliti cetvrtog dana.

Pa jos u mail

Until further notice the date announced on our web page (10th July) is

correct. If this changes, we will replace it with a new one immediately.

 

Kind regards,

Siddharta

 

Znaci otprilike cu morati da kupim kartu za sva cetiri dana cisto da budem siguran da ih necu propustiti icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provereno, ispravljeno i na Exit sajtu (mozda su ih iz Sidd kontaktirali zahvaljujuci mojoj primedbi? icon_smile.gif), sviraju desetog juna, medju "headlinerima" za tu binu. I to, otprilike istovremeno kad i Alogia na metalu. Alogia, Siddharta, koga slusati?

Ili jos bolje, Siddharta vs Alogia, head to head duel icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliki ce to biti stage na kojem ce svirati, ali znam da ce Siddharta da oduva vecinu stranih zvezda koje dolaze. Ovaj bend moze da napravi koncert na nivou najboljih Rammstein-ovih, kad god pozele...

 

Super da dolaze!

Trebalo bi da naprave turneju po EXITu i da sviraju na svakom stejdzu. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja necu ici na exit icon_cry.gif dao mi je ortak Nord i Rh- (koliko albuma oni uopste imaju????) i mlogoooooo mi se svidja muzika a reci apsolutno nista ne razumem....svi nesto kao kontaju slovenacki meni nista nije jasno icon_redface.gif

Tri, fali ti Id (i Silikon Delta, ali to su samo remiksi). Cetvrti tek sledece godine.

Nije ni poenta razumeti tekstove, ali, ako ti je bas stalo, idi na forum.siddharta.net, pa nadji temu gde su prevodjeni (na hrvatski, kao, ali to je to). A tu su i tekstovi na engleskom, koji, mada nisu bas direktni prevodi, mogu donekle da prikazu o cemu se radi u kojoj pesmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

nesto nece sliku da postuje, al evo link:

http://www.siddharta.net/image/0060ef47b12...302ebdb144dcf_7

 

jebote ladno ne mogu da verujem. sa siddharta.net-a je.

kakav sam lejmer, ne verujem.

necu da kazem koji sam, i nisam hteo da postujem na exit temi, jer bi tamo svi videli.

no.gif

Edited by Superius Deus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Hoce li imati u skorije vreme opet neki nastup kod nas?

 

Nikako da ih chujem uzivo.. Onaj prvi mi promakao-nisam ih tada slushala (a josh i planirala da idem zbog pohvale drugih, mada se nisam dobro organizovala), a sad na Exit-u ipak nisam odabrala taj dan... icon_sad.gif

 

E, i odakle vam to da imaju sve albume na engleskom? Ja imam samo Rh- na engleskom, i sve ostale zvanichne...

Skroz su mi zanimljive kao takve...

Josh samo da mi sledeceg meseca bude brzi net, pa skidam i sve spotove sa sajta. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, milion puta su bolji na slovenackom. Engleski verovatno bolje zvuci strancima, ali gubi se na egzoticnosti.

100% se slažem... i to uvek kažem za Sidd.. icon_da.gif

 

 

 

(sad ce Fiery, ili Resurrection, da dodje i kaze.. 'Jeste, ali nisi bila na koncertu. Dvaput!!'' icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...