Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Annihilator su legende!!!

Zadnji album ima stvarno cudan zvuk gitara ali je kick-ass brz mnogo mi se svideo.Jedini njihov album koji retko kad slusam je king of the kill nekako mi je previse spor ne znam jel iskljucivo moj utisak ili..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se kolega.To je ipak thrash klasik.Kakvi riffovi!!! biggrin.gifa:

U zadnje vreme najvise mi se dopada "Shallow grave".Cist AC/DC!!!

 

bas si me sada podsetio na jedan intervju koji sam davno procitao u casopisu Metal Maniacs,i bas se tu navodi da su AC/DC pored jos nekih starih hard rock bendova posluzili kao uzor Jeff-u i kompaniji u njihovom kompletnom stvaralastvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš se nešto to ne da primetiti iz njihove muzike!

Nego, iz onog intervjua u Metal Maniacs kad je tek izašao "Criteria For A Balck Widow" Džef reče da je neki fan iz Japan nabavio bootleg live disk nekog njihovog koncerta sa nekom obradom od AC/DC koju oni nikad nisu snimili, pa su iskoristili taj snimak i oštetili jadne pirate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudno mi je kako niko nije izrazio odusevljenje za cinjenicom da ce naredni album biti miksovan od strane Andy Sneap-a. Mene to izuzetno raduje...

 

I jedna zanimljivost iz oficijelnog Annihilator faq-a:

Q. Will Jeff ever sing on a whole album again?

A. Not as long as we have the amazingly powerful and versatile Joseph T Comeau!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, niko nije rekao da se ne mogu pisati dve poruke zaredom. Može i više ako je nešto pametno, a ova slika je stvarno to zavredela.

Endi Snip će miksovati naredni album? Super. Čovek zna svoj posao, a činjenica da je sivrao u jednom takvom bendu kao što je Sabbat mu daje sav kredibilitet koji je meni potreban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se. Sad sam se setio da sam negde bio naleteo na dotični bend, ali ništa čuo od njih. Istina, ni zadnji Sabbat album na kom nije bilo Martina Walkyiera "Mourning Has Broken" je bio bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ova tema je prenisko pala !

 

SLAVA KANADSKIM RAZARACIMA !!!!!!!!

 

 

I da ne bude prazna prica, evo da kazem da dolaze na Sziget ove godine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jel' da? Onda ima šanse da Džef ispuni prošlogodišnje obećanje i dođu ovde da sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posto sam na ortakovom vremenu reci cu samo jedno, a to ne nekoliko stvari :mrgreen:

 

1. JEBU KEVE SVIH KEVA

2. DA IH NISAM SLUSAO UZ CRTANJE PROJEKTOVANJA ZADNJIH NEDELJU DANA PRS'O BIH!! :mrgreen: HAIL!!

3. Rezem sve sto imaju na diskove, i pocinjem da se drogiram biggrin.gifa: biggrin.gifa:

.

 

Opsirnije sledeci put!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...