Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

Ma ko bre nece snimak?:)

Svi hocemo snimak :)

I sa zakasnjenjem, ali nema veze... stvarno bilo dobro u Domu Omladine :)

Nezaboravno vece... a za taj after party ne znam kako neko nije znao...

Mi se tamo lepo slikali i zavrsili vece najbolje moguce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje drzim da mi je ovo najaci koncert u zivotu, a vi kako hocete :)

A snimci...pa nemam nekog interesovanja s obzirom da nemam dovoljno dobar net da ih skinem...ali naravno da bih poludeo da ih imam...bas bih voleo da se podsetim kako to bese...

Najjači koncert, naravno!!! :pivopije::pivopije::pivopije:

Ah, snimci... :wub: Pošto Filip ima dobar net, on to skida, pa proslijedjuje meni. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak koncert jeste bio, ali ne mogu da kažem da je baš najjači. Ipak, W.A.S.P. je W.A.S.P, HammerFall je HammerFall, a Iron Maiden su... carevi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evergrey je perspektivan bend, slušam ih tek od novembra meseca i, čim sam odmah poželao da odem na njihov koncert i ostvario to, znači da ih jako cenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evergrey mi je stvarno iz srca pricam bio najbolji do sada...uopste mi se nije cinilo kao tezga, bas naprotiv videlo se da rade iz srca...i stvarno, ali stvarno nisam ocekivao onoliko dobar koncert...

A i kada se muzika ugasila odjednom na refrenu od I'm Sorry, a publika sama pevala...ja mislim da to nikada ali nikada necu da zaboravim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evergrey mi je stvarno iz srca pricam bio najbolji do sada...uopste mi se nije cinilo kao tezga, bas naprotiv videlo se da rade iz srca...i stvarno, ali stvarno nisam ocekivao onoliko dobar koncert...

A i kada se muzika ugasila odjednom na refrenu od I'm Sorry, a publika sama pevala...ja mislim da to nikada ali nikada necu da zaboravim...

 

 

Možda bi se moglo upakovati u frazu "najiskreniji koncert"! ;) (mislim u odnosu na ove ostale koji su bili skoro)

I meni je nekako najdraži!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...