Jump to content

Noyz?


Шарки

Recommended Posts

Ma znash shta... icon_razz.gif Smorili ste me i ti i Wenzek! Je l' on ovde negde na Zlatiboru?

@Johnntra: nije da ne dozvoljavaju,bre,dogovoricemo se!

Jeste!

U njegovoj kucici.

Samo cuj glasnu gitaru i bubnjeve.

Ne mozes da promasis.

 

P.S Muzika vam je odlicna samo da ne mislis da sam dosao da te zajebavam. icon_mrgreen.gif

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnsha jeste iz NoYza ali vi o5 spamujete! Elem,sprem'te se sprem'te Noyzovci jer imamo svirku vrlo uskoro u Lazarevcu a potom u Novim Banovcima (turneja bato!) posle moje dushevne rehabilitacije na Zlatiboru i posle Alfovog skidanja sa world sex amateursa spremni smo u nove pobede i svetliju buducnos'. Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

michelle..........cccc.................... prosto ne znam sta da napisam kao odgovor na tvoj autoritativni post...........oduvek sam se divio jakim zenama koje su ustanju da kontrolisu masu podivljalih ljudi kojima je glavni cilj opstrukcija svima nam voljenog i cenjenog yu mentola............ali evo pisuci ovaj post smislih pravi odgovor na tvoj(post,naravno).....................a odgovor je:

a.nadji decka.........

b.nadji prijatelje koji nisu sa mreze

c.upucaj se

d.masturbiraj 3 do 5 puta dnevno

pa to bi bilo otprilike to mislim ti sad sama zaokruzi odgovor koj ti se najvise dopada preporucujem b...............i tako...

 

e da, jos jedna stvar ma mrzi me sad da pisem...............

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

michelle..........cccc.................... prosto ne znam sta da napisam kao odgovor na tvoj autoritativni post...........oduvek sam se divio jakim zenama koje su ustanju da kontrolisu masu podivljalih ljudi kojima je glavni cilj opstrukcija svima nam voljenog i cenjenog yu mentola............ali evo pisuci ovaj post smislih pravi odgovor na tvoj(post,naravno).....................a odgovor je:

a.nadji decka.........

b.nadji prijatelje koji nisu sa mreze

c.upucaj se

d.masturbiraj 3 do 5 puta dnevno

pa to bi bilo otprilike to mislim ti sad sama zaokruzi odgovor koj ti se najvise dopada preporucujem b...............i tako...

 

e da, jos jedna stvar ma mrzi me sad da pisem...............

AMIN! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

michelle..........cccc.................... prosto ne znam sta da napisam kao odgovor na tvoj autoritativni post...........oduvek sam se divio jakim zenama koje su ustanju da kontrolisu masu podivljalih ljudi kojima je glavni cilj opstrukcija svima nam voljenog i cenjenog yu mentola............ali evo pisuci ovaj post smislih pravi odgovor na tvoj(post,naravno).....................a odgovor je:

a.nadji decka.........

b.nadji prijatelje koji nisu sa mreze

c.upucaj se

d.masturbiraj 3 do 5 puta dnevno

pa to bi bilo otprilike to mislim ti sad sama zaokruzi odgovor koj ti se najvise dopada preporucujem b...............i tako...

 

e da, jos jedna stvar ma mrzi me sad da pisem...............

Ovo je prvi put da je alf napisao nesto pametno pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...