Jump to content

Noyz?


Шарки

Recommended Posts

ZA Totema...

Evo ti samo jedna stvar... moderatori nisu ovde tj na ovom forumu da brishu teme jer se po njima spamuje? nego da obrishu spamovane postove.. ako je nekome lakse da obrishe celu teme umesto da obrishe samo poruke koje su problematicne to je vec problem... Ovaj forum zivi zbog clanova a ne zbog par moderatora .. To sto imas preko 6000 poruka to sigurno nije nesto pametno sto si napisao vec zato sto si i ti negde ostavio samo smajli ili si napisao da da potpuno se slazem i sl...

Pravila na forumu moraju da budu bolje napisana ili bar da ih se neko pridrzava...

Ja naprimer sada otvorim temu i krene neko da me spamuje (kao sto se desavalo na Nu-Metal delu foruma) i sta onda? obrishes meni temu jer me drugi spamuju ...

Inace ja nisam nikada spamovao bilo koju temu .... to samo da se zna...

Ako mislis da zbog warna necu da ti napishem sta mislim onda si se zajebao ... freewill, freespech and free country

A ti ne cinis nikakvu uslugu NOYZu sa tim postovima.Ako imas primedbe na rad moderatora pisi im to na pp,ovako jedino sto mozes da postignes je da noyzovcima bude ponovo zatvorena tema.Na bivsoj temi noyz je bilo vise spam postova nego normalnih i potpuno je bilo ne prakticno cistiti je,a pogotovo zato sto ekipa koja je spamovala izgleda nije imala nameru da prestane.Nije bitno da li ste vi svi ortaci,da l' je to samo zezanje ili ne,tema je naslovljena sa noyz i postovi mogu da se odnose samo na noyz.

Koliko god mislio da branis noyz samo im pravis medvedju uslugu i zato sva pitanja i primedbe od sad na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZA Totema...

Evo ti samo jedna stvar... moderatori nisu ovde tj na ovom forumu da brishu teme jer se po njima spamuje? nego da obrishu spamovane postove.. ako je nekome lakse da obrishe celu teme umesto da obrishe samo poruke koje su problematicne to je vec problem... Ovaj forum zivi zbog clanova a ne zbog par moderatora .. To sto imas preko 6000 poruka to sigurno nije nesto pametno sto si napisao vec zato sto si i ti negde ostavio samo smajli ili si napisao da da potpuno se slazem i sl...

Pravila na forumu moraju da budu bolje napisana ili bar da ih se neko pridrzava...

Ja naprimer sada otvorim temu i krene neko da me spamuje (kao sto se desavalo na Nu-Metal delu foruma) i sta onda? obrishes meni temu jer me drugi spamuju ...

Inace ja nisam nikada spamovao bilo koju temu .... to samo da se zna...

Ako mislis da zbog warna necu da ti napishem sta mislim onda si se zajebao ... freewill, freespech and free country

Tebi je warn bio skinut koliko znam, proslu temu nisam zatvorio ja. Da li mislis da modaratori imaju zivaca da brisu vasa sranja.

Evo vidis to si mogao da me pita na pp i isto bi ti odgovorio ovako zbog spama koji si izazvao evo ti ban na 3 dana i zatavaram temu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_mad.gif

@sharkey slusaj ako hoces da ti tema ide koju si ti otvorio ima i da pazis na nju, kazi spamerima tj. slaces mi na pp ko spamuje na ovoj temi.

Dalje, nikako obracanje moderatorima na temi nego samo na pp

I za kraj nemam pojma ko ti je drug a ko nije, smiri ih jer je to jedini nacin da zadrzis temu, ili cu je potpuno ukinuti.

pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grundge ... zanimljivo!

Ajde javi na pp (ako ti nije cimanje posto se u principu retko pojavljujem na Yumetalu) kada svirate u Bg-u pa da svratim ... slabo ima grundge svirki.... steta

Kako vam izgleda repertoar icon_wink.gif ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grundge ... zanimljivo!

Ajde javi na pp (ako ti nije cimanje posto se u principu retko pojavljujem na Yumetalu) kada svirate u Bg-u pa da svratim ... slabo ima grundge svirki.... steta

Kako vam izgleda repertoar icon_wink.gif ?

grunDge ? icon_mrgreen.gif

 

btw gde cete svirati u SD ??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratili smo se! icon_mrgreen.gif Mozemo reci da je svirka bila i vise nego dobra,da je atmosfera,sto je najbitnije bila EXXXTRA!!! Mala zamerka ide na prostor kluba 67,koji je bio skuchen do bola,da se vise nije moglo disati a kamo li proci kad se napunilo. Ali zadovoljni smo sto se nije moglo vise proci! icon_mrgreen.gif Mi smo svirali nekih sat vremena i po reakciji (i vise nego sjajne) publike i po komentarima posle svirke i po nasem lichnom mishljenju bili smo sasvim dobri,puno energije i dobre svirke i dobrog raspolozenja. Set list je bio:

1.Ne gledaj me tako i ne ljubi me vise (na insistiranje bubnjara druge grupe)

2.The Gooch

3.Diarrhea

4.Purple Haze

5.Cold turkey song

6.Born to be wild

7.Krug

8.Srce na Cesti

9.Docicu ti u snovima

10.Baker's revenge

11.For whom the bell tolls (OVDE se digla temperatura do usijanja)

12.Call me tomorrow

 

Nadam se da nishta nisam izostavio... Otprilike je set list izgledao ovako.

 

Ovo je bio plakat

user posted image

 

Zelimo da se zahvalimo drugarima iz benda Indrid Cold (a ne In Deep Silence kako sam rekao wallbash.gif) sto su nam omogucili da sviramo u Smederevu i svima koji su dosli na svirku i nadamo se da cemo doci jos koji put u SD, sa malo vecom set-listom!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...