Jump to content

Noyz?


Шарки

Recommended Posts

OK,uz saglasnost SerbZmaj-a otvaram ponovo temu za moj bend NoYz? Molim sve drugare i ostale da ne spamuju na ovoj temi jer ce modovi opet da je zatvore a i ja sam mogu snositi posledice. Dakle ovde postujte pirmedbe,pohvale i sve sto ide uz bend,tipa kad ce svirka,ili kad cete snimiti shtogod,da li ce biti spot,da li bubnjar ima devojku itd. a ja cu,ako ima nekih novosti,da ih okachim ovde

 

I da podsetim,ko ne zna chlanovi su:

 

Stevan Dragic - bubnjevi

Misho Zoric - bass

Stefan Mladenovic - gitara

Stevan Radoicic (ovde prisutni)-Sharkey - vokal,gitara

 

Prvo obavestenje:

 

22.01.2005. sviramo u Smederevu. Ne znam nista oko te svirke osim da dobijamo 50 kinti po ulaznici. Eto...

 

Poz svima

 

P.S. Dajte molim vas, Brtcha,Johnntra,strongbad,alf,Jackie Brown i Lara 84 nemojte ovde da spamujte PLEASEEE!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma jer taj debil od moderatora video koliku su ostale teme ispamovane??? To nije razlog da se tema zatvori!!! Alo bre! alo...pogledaj rulez.gif pa onda vidi da li mozes da brises temu zbog neke gluposti!

Uh vredjas clanove, proslu temu je zatvorio moj kolega i on nije debil, a ovu cu zatvoriti ja zbog takvih kao sto si ti. (ako se ovako nastavi)

 

 

Warn za vredjanje clanove(moderatora)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mocni rendzeri, pardon - moderatori, su opet pokazali svoju cvrstu volju da uguse bilo kakav oblik otpora protiv njihovih pravila... Ostaje nam samo da se povinujemo i prepustimo se njihovoj volji... Za malo vise slobode, treba ottici na www.kst.co.sr

 

Btw. koliko je karta do Smedereva???

 

 

SAY NO TO user posted image AND givemebeer.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam razmishljao da odem...

E, i da ne zaboravim - mogu da vam sredim da svirate u Marshalu, ali samo akusticna verzija, jerbo nema mesta za bubnjeve...

 

 

I nemoj da se brinesh... necemo vishe da spamujemo... jbga bio sam se malo navikao na Tolkien, gde se zna da je sve to prijateljski i gde su moderatori malo tolerantniji... Necu vishe i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mocni rendzeri

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif haahhahahahahahhahahaahaaa! E dobra ti je ova!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Btw. Imate li vi neki CD da se odslusa to sto svirate? Smor mi je da skidam sa neta

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw. Imate li vi neki CD da se odslusa to sto svirate? Smor mi je da skidam sa neta

Pa sta ti mislis,da smo mi neki HUGE bend da imamo CD??? Ako hoces CD slusaj Metallicu,a zadovolji se sa kasetom NoYz?a

 

Salim se bre,nemamo CD ali ako hoces da trosim CD zbog dve pesme,onda stvarno... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej! Retko dajete?!!? A ko vam je snimio pomenutu svirku i ko vam obezbedjuje kameru za spot?!!? DAVAJ!!!

E, i kad se konacno skrpimo ja Dzons i Concrete ekipa, mogli bi da napravimo mali zajednicki projekat... sa mozda josh Second Chance-om i eventualno josh nekim... zajednnicki CD, i cim ga snimimo, imamo intervJu sa politikom (moj buraz kaze da je domaca scena tako ucmala da moze bez ikakih problema da nam pola strane na muzickoj strani pomenutog lista...)

Tu kazemo neshto tipa trazimo sponzora, vole nas po svirkama, imali smo (ili bar NoYz?-i su imali) turneju/e, itd i vidimo dal ce se nadje neko da nam da kesha da to objavimo... mislim, ako su oni likovi iz BG sindikata mogli...

Ajd mi javi, pa da znam dal da pritisnem Dzonija da udjemo vishe u taj studio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZA Totema...

Evo ti samo jedna stvar... moderatori nisu ovde tj na ovom forumu da brishu teme jer se po njima spamuje? nego da obrishu spamovane postove.. ako je nekome lakse da obrishe celu teme umesto da obrishe samo poruke koje su problematicne to je vec problem... Ovaj forum zivi zbog clanova a ne zbog par moderatora .. To sto imas preko 6000 poruka to sigurno nije nesto pametno sto si napisao vec zato sto si i ti negde ostavio samo smajli ili si napisao da da potpuno se slazem i sl...

Pravila na forumu moraju da budu bolje napisana ili bar da ih se neko pridrzava...

Ja naprimer sada otvorim temu i krene neko da me spamuje (kao sto se desavalo na Nu-Metal delu foruma) i sta onda? obrishes meni temu jer me drugi spamuju ...

Inace ja nisam nikada spamovao bilo koju temu .... to samo da se zna...

Ako mislis da zbog warna necu da ti napishem sta mislim onda si se zajebao ... freewill, freespech and free country

Edited by John Frusciante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...