Jump to content

Noyz?


Шарки

Recommended Posts

  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bio u Filozofu, i tu sam vas prvi put cuo. Trebalo je da dodjem sa Pajom vama na probu, ali jbg nije se moglo. Btw, u Filozofu je bilo pretty cool, ali, naravno bez ikakvih zlih namera ili bilo cega, jos malo vezbe treba.

Diarrhea...extra stvar!!! Kad sam provalio reci, zbog govno ozvucenja u filozofu, plakao sam od smeha...do jaja!!! Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erm... Jedna neprijatnos' u vezi benda:

 

Jednoglasnom odlukom preostale trojice chlanova benda,odlucheno je da Stefan vishe ne svira sa nama zbog pojedinih neprijatnosti koje su doziveli Misho(Zika) i Steva(alf) sa njim,i ja sam se slozio oko toga. Dakle,od danas bend nastavlja kao trojka:

 

Steva - Bubanj

Misho - Bass

Sharkey - Gitara i vokal

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erm... Jedna neprijatnos' u vezi benda:

 

Jednoglasnom odlukom preostale trojice chlanova benda,odlucheno je da Stefan vishe ne svira sa nama zbog pojedinih neprijatnosti koje su doziveli Misho(Zika) i Steva(alf) sa njim,i ja sam se slozio oko toga. Dakle,od danas bend nastavlja kao trojka:

 

Steva - Bubanj

Misho - Bass

Sharkey - Gitara i vokal

 

Poz

Jel vam treba ritam djitarista?!? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis,Johnntra,sad se videh sa Spaletom i potvrdi mi tu tvoju recenicu... Vidi ovako,SLAZEM se da to chudo proradi,velike smo pare ulozili,ali nikako ne dam da se uchite na mom dedi! icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_wink.gif

 

Salu na stranu,when needed Johnntra-> special guest star on guitar,the big virtuoso!! pivopije.gif da popijemo u to ime?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erm... Jedna neprijatnos' u vezi benda:

 

Jednoglasnom odlukom preostale trojice chlanova benda,odlucheno je da Stefan vishe ne svira sa nama zbog pojedinih neprijatnosti koje su doziveli Misho(Zika) i Steva(alf) sa njim,i ja sam se slozio oko toga. Dakle,od danas bend nastavlja kao trojka:

 

Steva - Bubanj

Misho - Bass

Sharkey - Gitara i vokal

 

Poz

E moracu da te cujem kako pevash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu kazemo neshto tipa trazimo sponzora, vole nas po svirkama, imali smo (ili bar NoYz?-i su imali) turneju/e, itd i vidimo dal ce se nadje neko da nam da kesha da to objavimo... mislim, ako su oni likovi iz BG sindikata mogli...

E moj prijatelju forumski...necete se ni ti ni on, a ni svi mi zajedno sa vama najesti leba od pevanja...a jos manje dobiti pare od nekoga da se bilo sta snimi i izda, a da to nisu neciji cale, keva, bliza ili dalja rodbina...

 

Sva sreca ovog sveta neka uz vas je....OGROMAN POZDRAV!!!!! musik19.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...