Jump to content

Wehrmacht


Fantomni

Recommended Posts

Mozda više i Hard core, Ja imam dva albuma od njih Shark attack i Biermacht..

 

Pevač Tito Matos je i dan danas u nekom Hard core bendu slično kao Ratos de porao...Oni ubijaju isto kao i Whermacht..U svemu ko voli Hard core pomešan sa Thrash metalom ovo je pravi bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i kod mene situacija jer sam dosta imao na snimljenim kasetama ili one Poljske kopije ali je najbitnije da sam imao .Dosta sam sačuvao ploče,No spominjajući S.D.I imao sam jedan album od njih i onaj čuveni singl I Wanna Fuck You ..totalna Thrashg ludnica...Al da ne bi prešli opet na drugi bend pošto je tema otvorena za WHERMACHT na onom albumu Biermacht kako podriguje stoka na BIER BIER macht Kako spominjaju stalno pivo podsećaju me na Tankard (ne i muzički)...Svirali su u sloveniji ako se dobro sećam 1989e na nekom Hard core fest u još sa Attitude,Emils,Messiah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma WEHRMACHT su sjajni bre icon_rockdevil.gif

Imam njihovu kasetu "Biermacht" (sto 'dudi' kaze one poljske kasete) i stvarno su alkosi (k'o Tankard) - malo,malo pa (samo) spominju pivo pivopije.gif

A i omot tog albuma govori sam za sebe dal' (i kol'ko) vole pivo...

 

Mada,meni oni na tom albumu lice vise na onaj klasicni nemack thrash,nego na thrash/core...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nemaju veze sa hard corom, da imaju ne bih ih ni slusao...na hard core mi se povraca.

A sto se tiche piva na pjesmi united shoebrothers je snimljeno zesce povracanje icon_smile.gif

Likovi!

Pa kako to da voliš Thrash metal a od HC ti se povraća? Jesi li slušao nekad RATOS DE PORAO to je brazilski bend koji ima 12 fantastičnih albuma to je tipični old school HC slično kao što su D.R.I Mislim Thrash metal i te kako ima veze sa starim Hard core om ...Preporučujem ti da poslušaš grupu SICK OF IT ALL ili MADBALL ima da se najeziš ako voliš stari Thrash svideće ti se sigurno.

 

A ono za Hard core fest u LJubljani to se odrzavalo pre svake godine u jednom parku pod laznim imenom Omladinski dani nedaleko od hale TIVOLI tamo su bili strava bendovi..Dok su kod njih naveliko svirali Kreator i Destruction mi smo imali ono naše domaće u to vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HC mi je odvratan, ogavan, glup, ....

Stari HC nisam pretjerano slushao a mozhda i jesam pa ne znam. U glavnom album shark attack nema nikakve veze sa danashnjim hc-om.

 

Preporučujem ti da poslušaš grupu SICK OF IT ALL ili MADBALL ima da se najeziš ako voliš stari Thrash svideće ti se sigurno.

 

Evo pogledacu da nabavim, hvala.

Ipak se necu nikada slozhiti da imaju veze sa danashnjim hc-om. Ne zelim da se tako odvratan muzicki pravac povezuje sa metalom. Nasli mu neki naziv nu-metal...pa koji je to IMBECIL izmislio??? icon_mad.gif

 

Dok su kod njih naveliko svirali Kreator i Destruction mi smo imali ono naše domaće u to vreme.

Imali smo Bombarder!!!! icon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kao prvo teško je objasniti šta upravo oni i sviraju...No nebitno ali razvaljuju..

 

Da dodam Punk elemenata u tom bendu nimalo nema.

 

Kaze mi jedan stari ortak da je on gledao njih u Szegedinu u Mađarskoj u nekom podrumu davno još bilo je neverovatno dobro Kaze da su to tečki alkosi zapravo,Tamo su snimali i Sanatorium live album ako se neko seća toga (mi se sećamo koji smo blizu grane)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo teško je objasniti šta upravo oni i sviraju...No nebitno ali razvaljuju..

 

Da dodam Punk elemenata u tom bendu nimalo nema.

 

Kaze mi jedan stari ortak da je on gledao njih u Szegedinu u Mađarskoj u nekom podrumu davno još bilo je neverovatno dobro Kaze da su to tečki alkosi zapravo,Tamo su snimali i Sanatorium live album ako se neko seća toga (mi se sećamo koji smo blizu grane)

Кладим се да је био неки пивски или вински подрум. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...