Jump to content

Mötley Crüe


lemmy sixx

Recommended Posts

decko ima opeth u potpisu, razumijem ga.

 

ja volim opeth.

 

ali MNOGO volim i motley...

 

 

ima na dvd Dimu Borgir jedna dobra scena kad neki ludak imitira Tommy Leeja a u pozadini ide Dr Feelgood!! biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma najjaca, mi smo izvrtili dvd na toj sceni previse puta, mozemo sad da ga bacimo icon_smile.gif

 

ali pazi, frajer ga `skida` u originalu, i ono kako tommy gleda Bogu pod oblake i kako se kezi, ludnica biggrin.gif

 

a vortexu se kosa naelektrisala icon_smile.gif

 

ko bi rekao da se takvi opasni satanisti prze na motley, europe i sl. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to ti kazem, sminkeraj! biggrin.gif

 

ali vortex, mamuran u bazenu se nesto okrece i ronja k`o debil icon_smile.gif

 

ili ono na plazi.. ludaci icon_smile.gif

 

ej, ajde kad smo kod toga, u kom dijelu tacno si cuo t.sister, posto ja ne mogu da prepoznam??

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nocas je na VH1 bila neka emisija o re-unionu MC-a...nisam znala da su Micku morali da zamene kuk i je malo falilo da umre. Tuzno je videti nasta on slici. icon_sad.gif

 

Usput su pustali i iz studija snimanje novog albuma - koje sranje. pukeface.gif

 

A da, spot za "Sick love song" je jos konfuzniji od onog prethodnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceo dan je bio posvecen Motley Crue. A ja zaludan pa gledao (dobro ne bas ceo dan). U subotu su prikazivali kako su Neila sredjivali neki pederi. Mislim menjali mu imidz... jadno! Smesan je za medalju.

A sto se tice onog od sinoc... sta reci, vidi se da su okupljeni na silu. Sve mi to deluje kao klasicno izvlacenje para iz dzepova fanova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u majskom ckm-u u clanku 30 godina rock smrti ladno na vrhu strane Nikki Sixx sa onim dogadjam iz '87 kada je ZAMALO umro.....inace u clanku se opisuju smrti najvecih rock zvezda u zadnjih 30 godina.......debili

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif heh ma motley je ,da se ne lazemo bend u stilu "brate al sam ih pojeb`o danas" .al bole ih uvo,i ja bi se sa nicki sixxom raaado.al sta ces.dobri su momci.da me ne shvatite pogresno,ne slusam ja njih zbog njihovog jebackog staza

ten secons to love,sinners & saints,louder than hell , tonight i bla bla bla bla bala.sta vi mislite o ovim stvarima?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif heh ma motley je ,da se ne lazemo bend u stilu "brate al sam ih pojeb`o danas" .al bole ih uvo,i ja bi se sa nicki sixxom raaado.al sta ces.dobri su momci.da me ne shvatite pogresno,ne slusam ja njih zbog njihovog jebackog staza

ten secons to love,sinners & saints,louder than hell , tonight i bla bla bla bla bala.sta vi mislite o ovim stvarima?

Ten seconds to love!Jebacka stvra!Odlican riff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...