Jump to content

Dark Art


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E,Alita se buni.....Nije fora kada se precrta...Fora je vezbati oko i ruku.a ja sam moje izvezbao....A kako vezbati nego skidati majstore...To je najbolja vezba....Doduse...Ovu drugu nisam ni video....Mis'im to sa stubom......A,iskreno...Napravi i ti nesto,a ne samo da pljujes...Malo je ruzno.....Trebao sam napisati Royo cover....Izvinjavam se sto nisam,a inace ko god da je video Roya....Video je i tu devojku...Sigurno....Tako da ne mislim da je to greh...Kada bih npr. ja kacio ko je sta skinuo od koga-malo bi mi bilo 100 strana teme.....

 

Knjige,braco,knjige-a ne zvonca i praporci.....

P.S. U ovom slucaju sestro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da citiram sebe...Ali,ko je video roya-video je tu djevojku od ovaca dje lebdi......Ok...Sada,ostalo.....Citati :4 su moji...ali o5 ponavljam...Koji god sam set royovih crteza video,tu je ta riba......

Cek bre.....Sta se ja raspravljam ?

Kome se svidja-ok....Kome ne-pa,jebi ga......Ja nit sam profi,nit sam skolovan...Kada bi ja to objavio javno,kao autorsko delo,onda bi me trebalo lincovati,a ovako....glupo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,OVAKO....oVO SE ZOVE SLIKANJE,CRTANJE,SKIDANJE,ZOVITE GA KAKO HOCETE......

OVO JE SAMO JEDAN OD....NECU POMINJATI DA JE VAN GOGH KOPIRAO MILEA,A I STA JA VAMA PRICAM KADA JE ZA TO POTREBNO OBRAZOVANJE....user posted image

 

 

 

 

dA SE RAZUMEMO,MENI JE ROYO OMILJENI CRTAC,SLIKAR ILI KAKO VI TO ZOVETE.....ZNACI,RACUNA SE DA JE OK UZETI UMETNICKO DELO DRUGOGA(FOTOGRAFA)I U POTPUNOSTI GA PRESLIKATI I DODATI ODREDJENE DETALJE,TE STO SE JOS TICE ROYA,ON SVOJE SLIKE MAHOM BOJI KOMPJUTERSKI,TJ. 80 POSTO SLIKA JE KOMPJUTERSKA OBRADA CRTEZA....PA KAKO VAM DRAGO....

 

NEGO BEZ SVADJE VISE.... pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Edited by Zaznojni Vozac FAP-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALITA,OVO JE FORUM I SVAKO ZASTUPA NEKO MISLJENJE,TE NIJE GREH I DA NEKO ZASTUPA MOJE.......NEMOJ SE PETLJAS U STVARI KOJE NE ZNAS......POSEBNO JE DEGUTANTNO GOVORITI O NECEMU O CEMU NISI DOVOLJNO INFORMISANA,A SA DRUGE STRANE NAPADAS mene, JER MI SE SVIDJA NJEGOV TRIP,TE POKUSAVAM DA STO BOLJE DOCARAM NJEGA.... + ZNAS LI TI KOLIKO IMA LIKOVA KOJI SE BAVE DARK ARTOM?

 

NAPADAJ SA POKRICEM pivopije.gifpivopije.gifgivemebeer.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao sam napisati Royo cover....Izvinjavam se sto nisam,a inace ko god da je video Roya....Video je i tu devojku...Sigurno....

 

Knjige,braco,knjige-a ne zvonca i praporci.....

P.S. U ovom slucaju sestro....

Trebao si. Moja je kritika bila upucena tome da si se hvalio SVOJIM radovima. Da si samo rekao da si kopirao toga i toga mouce je da bih ti cak rekla "Dosta je dobro" i sl. Nemam nista protiv precrtavanja svojih uzora, to i sama radim.

 

Doduse...Ovu drugu nisam ni video....Mis'im to sa stubom......

 

Tesko... Vidi se plagijat. Ne uvaljuj se u laz.

 

A,iskreno...Napravi i ti nesto,a ne samo da pljujes...Malo je ruzno.....

 

Ne kritikujem tvoj stil ni sposobnost, ponavljam, vec neiskrenost u nastupanju. Nemam nameru da ikad ikome dajem negativnu kritiku po tom pitanju jer svatno ne umem da slikam i divim se onima koji umeju i zele.

 

Kada bih npr. ja kacio ko je sta skinuo od koga-malo bi mi bilo 100 strana teme.....

 

Ako je neko idiot, ne moras biti i ti. Ne podizes sebe ni u mojim a verovatno ni u svojim ocima prozivajuci druge. TI si to uradio, TEBI sam se obracala. Cista posla.

 

 

pamti pa vrati

 

cudna mi cuda... gde je ona prostodusna dobrota mladih narastaja icon_smile.gif

 

 

NEGO BEZ SVADJE VISE....   

 

Nisam ni imala nameru da se svadjam, vec da dam svoju kritiku.

 

Toliko. Poz icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALITA,OVO JE FORUM I SVAKO ZASTUPA NEKO MISLJENJE,TE NIJE GREH I DA NEKO ZASTUPA MOJE.......NEMOJ SE PETLJAS U STVARI KOJE NE ZNAS......POSEBNO JE DEGUTANTNO GOVORITI O NECEMU O CEMU NISI DOVOLJNO INFORMISANA,A SA DRUGE STRANE NAPADAS mene, JER MI SE SVIDJA NJEGOV TRIP,TE  POKUSAVAM DA STO BOLJE DOCARAM NJEGA.... + ZNAS LI TI KOLIKO IMA LIKOVA KOJI SE BAVE DARK ARTOM?

 

NAPADAJ SA POKRICEM  pivopije.gif  pivopije.gif  givemebeer.gif

Nisam videla ovaj post...

Bolje i da nisam... Al no dobro...

 

Ovako. Znas kako se kaze "Sila je poslednje sredtvo nesposobnog". Ne poznajes me, Kao ni ja tebe.

 

1) Nije mi namera ni da se petljam ni da se svadjam, pobogu. Dajem KRITIKU. Ko nije spreman da primi istu, ne treba da kaci radove. Ja jako postujem i podrzavam ljude koji isto cine, dakle ne kenjam vec dajem kritiku.

 

2) Kako ti znas koliko toga ja znam i koliko sam informisana? A i iskreno, sta te se tice? Kakve to veze ima sa tim da si plagijator koji se busa tudjim radovima? SAMO JE O TOME REC!

 

3) Ne napadam. Nikad. Samo dajem kritiku. Za napad, svadju ili bilo sta slicno i eksplicitnije su potrebna osecanja koja ne delim okolo.

 

4) Znam koliko ih ima. Zilion. I nek ih bude jos vise. Navijam za svakog ko zeli da se bavi necim lepim i da razvija svoj duh. Ponavljam, al ne radi se o tome...

 

i sad svarno dosta. Poz

 

 

P.S.

alita zajebi me

 

zato kazem da se nisam obracala njoj, pa i nemam sta da je zajebem/jebem/podjebem ili bilo sta slicno.

Edited by Alita

Share this post


Link to post
Share on other sites

ETO....VIDIS KAKO MOZE FINO.....

a NE ONA FORA SA BLJUVOTINAMA,TO JE PLJUVANJE MENE,A NE MOJIH (OPETH PNAVLJAM):CRTEZA:

 

MA ZABOLE ME DA SE POKAZUJEM,MIS'IM...LJUDI KOJI ME ZNAJU-ZNAJU.....TO JE TO O TOME....

 

CORTNEY NE DIRATI,JER ETO....JGROM SLUCAJA SMO POVEZANI....JAKO.....

 

ONAJ STUB STVARNO NE ZNAM......TO NIJE ROYOV STIL...AKO JE UOPSTE OD NJEGA,MENI LICNO,ONA RIBA VISE LICI NA LUTKU NO NA ZENU,ALI MI SE STUB SVIDJA....TO JE moj TRIP....

 

givemebeer.gifpivopije.gifpivopije.gifalkos.gif

 

 

u ZDRAVLJE....

Share this post


Link to post
Share on other sites

AJ MANI VISE....STA LJUDE ZANIMA OVO.......MA JEBES GA....PUSTIMO LJUDE DA SE BAVE SVOJIM POSLOM I DISKUTUJU O UMETNOSTI....OPETH PROZIVASH,ALI NEKA.......KAO STO RECE,NE ZNAMO SE.... IMA GORE FOTKA SA CRTEZOM....

Edited by Zaznojni Vozac FAP-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plagijat je kad ispod tudjeg rada stavis svoj potpis. A ovaj deckonja se potpisao ispod svog crteza crtanog njegovom rukom, tako da ono- ne vidim gde je problem

Inace mi se crtezi ne svidjaju i nemam pojma sta je "dark art" ? Kad je na slici nesto sa malo svetla i tamnih boja? Kao, mracno?

 

Opet sam zalutao na forumu. Odoh pre nego sto me goticarke ukebaju

 

Poz

Edited by Drska Glupost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...