Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

neznam dal su fanovi flusha upoznati sa chinjnicom da je oformljen prvi "tribute to flush" bend u sledecem sastavu:

 

 

lima vlada(manjin buraz) a.k.a. SRKI - gitara

 

simche a.k.a. BANE - bubanj

 

dushan a.k.a. BROCETA - bas

 

ja a.k.a. MANJA - FRONTMEN!!!

 

 

 

ako ova ideja zazivi bice extra, ochekujte parodiju na flash... biggrin.gif

 

more info soon! icon_da.gif chim prodje prijemni.... no.gif

 

 

 

 

 

pivopije.gif

?!

 

znaci, ipak se nisu raspali (mislim na Cash) ...?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

simche a.k.a. BANE - bubanj
ovo stvarno moram da cujem.... icon_smile.gificon_redface.gif

 

29. u kugli, a? pa i bio bi red.... icon_mrgreen.gif potrudicu se da dodzem.... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada je u planu turneja po Srbiji koja je svečano počela prošle subote kada smo sa 202-ojkom išli u Prokuplje. Bilo je ekstra, a biće i u narednu subotu kada idemo u Knjaževac. Moći ćete direktno da nas slušate na 202 kao i uvek. Sledeća zakazana svirka u Bg-u je 29. jula u Kuglašu povodom zatvaranja sezone. Naravno, ako i pre toga nešto bude, što nije isključeno, blagovremeno ćemo obavestiti... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej piplZ jer cete svirati sa 202-kom 17? (To je valjda Sombor ili tako nesto)

 

Odlicni ste bili u Prokuplju samo nastavite! pivopije.gif

Hvala, takođe! icon_rockdevil.gif Da, idemo u Sombor, to je ponedeljak, 17. jul. Jel idete i vi? pivopije.gif

 

... i šta je sa tim spotom?

Što se toga tiče, odlučili smo da ne ulepšavamo onaj amaterski, nego da snimamo profi spot. Najavićemo još malo kad ćemo ga snimiti, koliko će trebati da se izmontira i kad da ga očekujete na tv-u... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, овако, пошто је Бане најавио да ће Flush у наредном периоду да мења стил ка Fear Factory ( pukeface.gif колико је то истинито, питајте њега), предлажем да се организује потписивање петиције којом би им се то изричито забранило!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, ne zajebavaj! icon_smile.gif Rekao sam da menjamo stil ka Panteri, Pro-painu i Fear factory-ju, ali samo u smislu da će pesme biti malo dublje i namuđenije! Inače, pesme su i dalje u flašovskom fazonu i stvarno ne znam šta tu ima loše. Eto male najave šta možete da očekujete na drugom albumu... biggrin.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, ne zajebavaj! icon_smile.gif Rekao sam da menjamo stil ka Panteri, Pro-painu i Fear factory-ju, ali samo u smislu da će pesme biti malo dublje i namuđenije! Inače, pesme su i dalje u flašovskom fazonu i stvarno ne znam šta tu ima loše. Eto male najave šta možete da očekujete na drugom albumu... biggrin.gifpivopije.gif

Све ћу, бре, да вас поразбијам ако не успем пре тога да вас преобратим у праве трешере. Јој, што ми сад није Карло ту да кренемо заједно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam da menjamo stil ka Panteri, Pro-painu i Fear factory-ju, ali samo u smislu da će pesme biti malo dublje i namuđenije! Inače, pesme su i dalje u flašovskom fazonu i stvarno ne znam šta tu ima loše. Eto male najave šta možete da očekujete na drugom albumu... biggrin.gifpivopije.gif

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

pfff biggrin.gif

 

pa nece biti mnogo promene... licite na Panteru icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mi to i radimo. Samo što se na te bendove primamo do jaja i voleli bi da zvučimo tako moćno kao i oni, ali se generalno time ne opterećujemo previše. Posle prvog albuma su komentari da ličimo na Antrax, staru Metallica-u, Nuclear Assault i slično, a mi nismo imali specijalnu nameru da ličimo ni na koga. Šta će biti posle drugog, videćemo...

 

Bilo kako bilo, juče u Somboru je bilo extrakt. Sledeća svirka je promocija kompilacije demo masters turnira 2 i 3, u petak, u bašti skc-a. Očekujemo vas u veeelikom broju jer su bendovi stvarno sjajni! Vidimo se! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, дај, човече! Мани се тих ПРАВИ ТРЕШ срања. Тога нема више. Ми напредујемо ка новом почевши од старог. Не видим зашто не би било мало HC и NU - metal утицаја. Уосталом, допао нам се тај фазон и то је крај!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...