Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

Tačno, nismo išli u prenos jer smo svirali pretposlednji, pre Jeta, jer sam ja svirao sa njima pošto Djiga, bate, nije pofao. Vi kako hoćete, ali mi smo iz H grmeli kao nikad do sad. Nismo baš perfektno odsvirali jer smo na samo jednoj probi vežbali nove pesme, ali je zvuk izuvao. Publika je bila fenomenalna i na nama i na Jetu, sa kojim je bilo veliko zadovoljstvo svirati.

 

U Beogradu mislim da nećemo svirati baš skoro. Trebaće nam malo vremena da koliko-toliko sredimo nove pesme i dogovorimo se kako ćemo svirati stare...

 

Svima veliki pozdrav!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, lepo, drago mi je da je vama bilo dobro, i super sto si svirao sa Tdzeom.

Samo me brine jedan deo tvoje poruke: "... i dogovorimo se kako ćemo svirati stare...", Rapid Force koji je bio sjajan bend je posle 7-8 godina promenio skroz stare pesme i utopio se u "srpska Pantera" sivilo... nadam se da se to vama nece desiti posle samo godinu dana...

U svakom slucaju sve najbolje vam zelim kako god vi odlucili i uradili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohrabrujuce je to sto ste se odlucili da modernizujete svoj zvuk.Samim tim cete osveziti i scenu.Bilo bi lepo kad bi i ostali poceli da razmisljaju na taj nacin.Ako uspete da stvorite moderan zvuk i da mu date licni pecat,onda ste na konju i imate sansu da vas i inostranstvo shvati ozbiljno.Na taj nacin bi pokazali da i mi konja za trku imamo.Nasoj sceni fali identitet,a to je pravi nacin da ga ona i stekne.Bas me zanimaju vase nove pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se kreces u pravim krugovima, veca je sansa da te prihvate kao old school bend. Nama su iz izdavacke kuce izricito zabranili modernu produkciju!

Pa ako se kreces u pravim krugovima i izvorne epske pesme na guslama imaju prodju,ali tako se ne ostvaruje progres.Da se razumemo,ja postujem old school,od necega mora da se pocne,ali treba napraviti neki muzicki upgrade.U protivnom,stvara se monotonija i scena gubi svoju dinamiku a samim tim i kvalitet.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako razmisljas na taj nacin, u vremenu u kom zivimo ne treba ni pocinjati sa old school zvukom. Bolje je odmah krenuti sa modernijim stvarima, pa nadogradjivati na to.

Nazalost,"moderno" vrlo lako predje u "komercijalno".A u muzici bi to "moderno" u stvari trebalo da bude nesto inovativno,nesvakidasnje,sveze pa cak i jedinstveno.

 

Najidealnija scena je ona koja ima i bendove koji ce modernim zvukom ici uz korak sa svetom ali i bendove koji su "cuvari" starog zvuka.Time bi upotpunila sve ukuse publike.

 

Ja sam svestan da oldschool ima svoju neosporivu umetnicku vrednost.Bas zbog toga ga treba cuvati i negovati.Ali treba i na osnovu njega graditi nesto novo jer nesto sto je sada oldschool, nekada je bilo moderno itd...

 

Nazalost,kod nas je ta gradacija u jednom trenutku prekinuta i sad je vlo tesko postaviti celu pricu na noge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najidealnija scena je ona koja ima i bendove koji ce modernim zvukom ici uz korak sa svetom ali i bendove koji su "cuvari" starog zvuka.Time bi upotpunila sve ukuse publike.

E, brate, ovo si lepo rekao, svaka ti cast. Samo, ne treba bendove koji su bili old school sad pretvarati u moderne, barem ja tako mislim. Sem toga, mi jos nemamo kvantitet koji je potreban za to sto si opisao. Kod nas je metal generalno na vrlo niskim granam da bismo se sad nesto mnogo delili na sitna crevca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се... МАда ми и даље није јасно зашто сте заташкали све око модернизације...

Da li si ti to pogresno shvatio koncept reci 'zataskavanje'? Mozda vi pokusavate da zataskate celu pricu, mi je konstantnim pominjanjem odrzavamo aktuelnom. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...