Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veliki pozdrav papricicama,sinoc je bilo do jaja!!!! krivo mi sto nisam mogao do kraja da ostanem al nema veze,zato je bilo :pivopije: za sve pare...bukvalno...

 

P.S. Mili pozajmices mi svetlosne rekvizite kad dodje nova godina da okitim stan hehe :rockdevil:

 

cuki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf evo me oporavih se tek posle par dana ;) Sta da kazem , pa zelim da se zahvalim svima sto su dosli i pomogli da bude onakva cool atmosfera - to nam je mnogo znacilo!! Publika je bas bila dobra! Takodje izvinio bih se za nesto kasniji pocetak jer je to ispao nesporazum sa organizacijom kluba , a za zice visa sila mada imamo i lek za to za sledeci put ;) Mi smo se jako lepo proveli na bini , odsvirali smo jako dugo (osecali smo potrebu da damo publici max)..Tako da hvala vam ljudi sto ste nam ulepsali vece. :pivopije::pivopije::rockdevil:

 

evo par slika od naseg frienda s myspacea sto je bio :

 

DSCF2379.jpg

 

DSCF2370.jpg

 

DSCF2389.jpg

 

DSCF2364.jpg

 

sviracemo 27og maja u dangubi takodje solo svirku pa svratite ako budete u prilici , jer posle te svirke pravimo malo pauzu za album i sve to...

 

:pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra smo u NSu u klubu NS time sa hitom 202 , slusajte prenos na talasima 202 (104.0 mhz) ...

 

Takodje najava solo svirke u Beogradu , 27.maj nedelja u klubu "Danguba" , pocetak je tacno u 22h a ulaz je 100din.Bice super , svratite :):pivopije:

 

Evo i plakata :

 

plakat1beta1th9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja napisala neki post, pre neki dan, medjutim, ne vidim ga ovde... e opet neki bag...

u skc-u je bilo fantastichno... brovela sam se boli glava, grlo me je cepalo, noge otkidale, ali u potpunosti je vredelo... trebali bi pravi chileji ja vas chuju, mislim da bi bili ponosni... verovatno dolazim sa istom bandom i u dangubu... veselim se tom datumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LJute Papričice spremaju album najzad. Krećemo u studiju sredinom juna i album će biti spreman do kraja jula nadamo se. BUdite strpljivi jer pravimo malu pauzu. Za jedno mesec-mesec i po dana će biti i svirka u living room-u nešto drugačijeg karaktera od uobičajene koje ste imali da vidite od nas. Do tada pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...