Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada bolje razmislim nisi vredan odgovora... Uzivaj...

 

morao sam, bas znate mnogo da nervirate :udri:

 

 

Kada bolje razmislim nisi vredan odgovora... Uzivaj...

 

da ali ti jesi, znate mnogo da nervirate, tvoj forum, tvoja tema, tvoja grupa,

smeta ti ovo smeta ti ono, brate sve ti smeta, suck it up pa cuti, kad imas bend

neko te voli neko te nevoli, neko cete voleti, a neko i nece.........a na kraju ces umreti sam...

:ph34r::mhihi::):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo smo se vratili sa svirke u 10toj.Moram priznati da nam je bas prijao nastup , nismo stvarno dugo svirali u nekoj gimnaziji i bilo nam je bas extra.Publika je bila fenomenalna kao i luda atmosfera koja je vladala i bilo mi je drago da sam video drustvo sa nasih svirki u dangubi tamo :smile: Takodje organizacija je bila na nivou, dobar zvuk, nisam ocekivao onoliku posetu po onom pljusku...

 

naredne svirke benda za ovaj mesec : 24.03. NS time klub , hit202

30.03. Dom Omladine , promocija demo masters 4 diska na kome se nalazi i jedna nasa autorska pesma

 

Gotove su sve autorske za prvi album, jos malo pa idemo da ga snimimo....

 

:smile:

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 10toj gimnaziji je bilo sasvim ok. Atmosfera je bila dobra i ljude smo malo digli na noge i usrećili ih, a to je najvažnije. Jedino je Bole zamalo zeznuo celo veče time što mi je "kao" kupio bezalkoholno pivo. A ja mislim da ovde niko ne voli bezalkoholno pivo jer je sr*nje. Ostalo je bilo ok, i svirka bi bila još bolja da nije blo proklete kiše.

 

Autorske pesme su već gotove i toku je njihovo spremanje za naš prvi album čije bi snimanje trebalo da počne uskoro. Slušajte nas u NS-u večeras na hitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najava svirke : 30.03. (petak) u Domu Omladine , promocija demo masters 4 diska na kome se nalazi nasa numera "Hej Fanki" .Nastupace brdo dobrih bendova tako da , dodjte! :)

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala , that girl , u 10oj je bilo stvarno ludo i imamo snimak celog nastupa, iako nas je ona kisa smorila sve , kada je pocela svirka stvarno je bila lepa atmosfera , odlicna publika!!

 

p.s.

 

U utorak 27.03. nastupili smo u Jutarnjem Programu RTS1 , u pitanju je pesma "Hej Fanki" i mozete pogledati video snimak toga u download delu naseg sajta i na nasoj myspace prezentaciji , uzivajte :)

 

p.p.s. Vidimo se sutra u domu omladine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najava svirke 12.04. Smederevo - hit 202jke

 

Bend je počeo sa sređivanjem pesama za album i očekujemo da ćemo uskoro ući u studio i početi sa snimanjem pesama. Većinu pesama već znate i one će se naći na albumu uz neke nove pesme koje se upravo rade. Pozdrav od benda :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najava svirke :

 

12.04. SMEDEREVO DISKOTEKA ADDAGIO

 

REACTOR - SMEDEREVO, SANATORIJUM - SMEDEREVO, PRO PALICE - SMEDEREVO, NIGHTFALL, AETERNIA, LJUTE PAPRIČICE, EKIPA PLUS, SPACE EATER, DARGORON-SMEDEREVO, VLADA JET BAND

 

vidimo se :)

 

Bice prenos najverovatnije na radiju 202 (104.0mhz) od 19h pa slusajte ;)

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAJAVA SVIRKE LJUTIH PAPRIČICA U BG-u!! :muzicar::bend:

:veseli::veseli::veseli::veseli::veseli:

 

VREME : SUBOTA 5. MAJ - 21h

MESTO : Living Room u SKCu

DETALJI : Koncert ce se sastojati iz DVA važna dela :

 

1. RHCP tribute veče (kao zagrevanje za predstojeći koncert u junu) i

2. Promocija autorskog materijala koji će se naći na prvom albumu koji treba da se snima uskoro.

 

Svirka ce trajati preko 2.5 sata i pripremamo nekoliko iznenađenja :) Dođite da se lepo provedemo , možemo da garantujemo ludu atmosferu. Početak je najverovatnije u 22h a ulaz ne preko 150din , te dve informacije će biti precizirane uskoro. Dođite i podržite nas i dobro se provedite!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...