Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka vam cast!!! Svirka je bila fenomenalna!!! Vec sam sve napisala na temi svirke, pa cu samo reci da ste fenomenalni, sjajni.... Svaka cast za atmosferu i odnos sa publikom!!! Samo napred!!!

 

Sve pohvale za autorske stvari! Celo jutro pevam Hej, fanki :) Nadam se da ce taj album izaci sto pre!

Poz i sve najbolje! :pivopije:

:muzicar::muzicar::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Pozdrav svim ljudima koji su nas podržali na svirci, i vernim fanovima pepersa koji su pravili odličnu atmosferu. Takođe veliko hvala i Ekipi + koji ne samo da su gostovali kao bend, nego su se i svojski pomučili oko organizacije svirke. Svaka čast momci! :pivopije:

 

Sledeće svirke LJutih Papričica:

 

03.03.2007. KNJAŽEVAC DOM KULTURE Hit 202jke

10.03. 2007. NOVI SAD KLUB ROUTE 66

 

Hvala Layla na podršci, album ćemo, ako sve protekne kako treba, početi da snimamo krajem maja, a pre toga ćemo najavljivati kako idu pripreme oko albuma itd.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja samo da vas pozdravim i da se izvinim sto nisam dosao, a bas sam se nameracio bio, jebi ga, pojeo me studio i snimanje, ne mogu da drzim oci otvorene duze od ponoci. Verujem da je bilo odlicno, vidimo se nekom drugom prilikom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam ljudi, uvek dobro dođe podrška.. :pivopije:

 

Inače NS je otkazan, a svirka u Knjaževcu za vikend..Ne znamo da li će biti prenosa, ali slušajte 202! Imaćemo i još svirki u Dangubi ali to otom potom....Stavite smajlija ako bi nas slušali ponovo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenks Geozee!, Nova svirka umesto Novog Sada je 10. u PANEČEVU, verovatno će biti prenosa jer je blizu, tako da slušajte nas na 202jci, Sviramo nove hitove pepersa i nove autorske, mada ako bude bilo veliko interesovanje od publike, može da padne i neka starija pesma... :muzicar::bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najave svirki :

 

10.3 - Hit nedelje u Pancevu , studio 21 klub ja mislim

23.3 - Svirka u 10toj gimnaziji u BGu

24.3 - Hit nedelje u Novom Sadu , route 66 klub

30.3 - Dom Omladine Beograd, promocija demo masters 4 diska - kompilacije autorskih bendova na kome se nalazi i pesma Hej Fanki Ljutih papricica snimljena uzivo u studiju 6 na finalu turnira.

 

eto to je za sada, inace deo sajta benda sa textovima autorskih textovima je updatovan , nisu sve pesme tu ali vecina... ;)

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratili smo se iz Pančeva i opet napravili dobru atmosferu, za šta smo zahvalni i publici koja je opet bila na nivou!! Pošto nije bilo prenosa svirali smo uglavnom peperse kao i hit "Hej Fanki".

 

 

Imam i neke slike koje ću okačiti uskoro ovde na temi pa ko se nađe neka pogleda i skine ;)

Edited by Ikhabot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj pisati na pogresnoj temi , otvori temu na berzi ili tako nesto.Ne vidim kakve veze ima preprodaja karata sa nasim bendom, nama ne treba nista da poklanjas svoje karte smo odavno kupili od organizatora, ne tapkarosa ;) Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...