Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Videh danas naslov u novinama " "Papricice" sedam puta " koji se naravno odnosio na RHCP i sedam nominacija za mtv nagrade ali mi je bilo uzasno smesno i morala sam to da pomenem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Inace, zelim vam sve najbolje na Gitarijadi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala brate! Super smo se proveli, evo tek sto smo stigli iz Zajecara, gitarijada je bila super po meni i jedno dobro iskustvo. Naravno da nije sve tako sjajno i bajno kao sto izgleda na TVu sto se tice organizacije i izbora najboljeg benda, ali ipak smo dogurali do neke nagrade publike, i to je ono sto je vazno. Ljudi su uz nas i pokusacemo da im uzvratimo na najbolji moguci nacin. Pozdrav svima!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas ste bili slatki sinoc, mnogo mi se dopao nastup icon_mrgreen.gif

(gledala sam snimak)

drago mi je sto ste dobili nagradu publike jer stvarno dizete na noge icon_da.gif

 

i zaljubila sam se u onu pesmu "ima razloga" (izvinjavam se ako sam pogresila u nazivu, druga po redu i mnogo mi se dopala)

 

srecno u daljem radu! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas mi je drago!! Ubedljivo najbolji osećaj na gitarijadi ( osim u zadnjim časovima) je bio onaj kada smo čuli rekaciju publike, jer je to u stvari potvrda da smo stvarno napravili dobru svirku.

U neku ruku mi i nije žao što nismo dobili prvu nagradu, publika je kazala svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja napisem utiske...Bilo je ovo jedno neverovatno lepo i pozitivno iskustvo...Osecao sam se kao da sam bio 4 dana na ludoj muzickoj exkurziji...Tako zezanje u hotelu i drustvo ostaje zauvek u secanju...Prezadovoljan sam celokupnim dozivaljajem, i izuzetno ponosan sto smo se vratili sa Plaketom pobednika 40. gitarijade po odluci publike - jer je to najbolja moguca nagrada..Mi sviramo za publiku i bez nje nista ne moze i mogu da izrazim postovanje prema istoj kako je podrzala celu manifestaciju i u kom broju....

 

vratili smo se sa dosta toga , evo malo slika za sada, bice uskoro i snimaka,sto audio sto video i ostalog....

Hvala puno na svemu , pozdravljam sve bendove koji su bili tamo , stvarno je bilo dobro druzenje !!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

 

toliko za sada....odoh da nadoknadim neprespavane noci icon_wink.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_spava.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav drugari! bili ste super! svi smo bili na nivou, i svi smo dobro svirali, sitnice su odlucivale, i naravno vi ste zasluzno dobili titulu prvaka po odluci publike, sto je, po meni veca stvar nego ziri, i zato mozete samo da budete srecni! svaka cast!

 

PS: meni je ipak omiljena stara dobra OPUSTI SE, mada je i HEY, FANKI odlicna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci zao mi je sto niste pobedili posto ste po meni ostvarili najbolji kontakt sa publikom...mada na kraju krajeva mozda je i bolja ova nagrada publike koju ste dobili icon_da.gif ...koga u principu zabole sta neki tamo matorci misle o vama i vasoj muzici icon_smile.gificon_da.gifpivopije.gif

 

Kitjo, jel ti to James Brown na avataru? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, bas mi je drago pratio sam vas sve vreme, gde si jos video da bivsi gitarista toliko prati i podrzava svoj stari bend pivopije.gif

 

Drago mi je da se ljudima svidja "Ima razliga" bas je cudan osecaj kad gledas i slusas pesmu koju si napisao i iskomponovao na TV-u, ono kao do pre godinu dana mi je bila u svesci a sad na gitarijadi pivopije.gifmusik19.gif

 

PS: Sad sam se setio na koga mi lici Ivan, na Vladu Divljana iz mladjih dana keve mi pivopije.gif pozdrav AJVANE musik19.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, bas mi je drago pratio sam vas sve vreme, gde si jos video da bivsi gitarista toliko prati i podrzava svoj stari bend

 

Uff ne preteruj sada ... icon_smile.gif

 

Upravo smo se vratili iz studija , imali smo divni zenski vokal kao gosta na pesmi i o njemu vise kasnije...Pesmu privodimo kraju (Hej Fanki) i mocicte je cuti na vasem omiljenom radiju...

Sto se tice "Ima Razloga" , dobro je ispao celokupni aranzman na kraju...Tek smo je skoro sredili kako treba...

 

Druga stvar , moram podsetiti ljude da nastupamo na Belgrade Beer Festu , 20.og u 19:30h i da cemo naravno svirati obavezno i neke autorske pesme pored rhcp tributa kako smo prijavljeni....Trudicemo se da damo sve od sebe , pripremamo neke stvari i tako....Svratite na pivopije.gif , bice super...

 

veliki pozdrav svima icon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

@rock_rock : puno hvala , to nam stvarno mnogo znaci ! pivopije.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SAVATAGE - jeste, lici malo na divljana! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif a ono sto kazes da slusas svoju pesmu, o tome sam bas ja pricao sa dzonsonom, koji je radio opusti se, ako se ne varam, i on je rekao da je bas kul gledati kako neko izvodi neku pesmu koju si sam napisao!

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...