Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo da se javim malo.Bend trenutno radi na materijalu za album (zavrsavaju se i komponuju nove autorske pesme)..Takodje se pripremamo za novu solo svirku koja je zakazana za kraj februara u Beogradu..Vise o tome kasnije ;)

Veliki pozdrav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e nema nas nazalost , ne znam imamo tu neku politiku da pored sajta nam ne treba i ta prezentacija ;) Mada nikad se ne zna , mozda je i uradim jednom ...Moram/o da razmislimo o tome..

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubaceni video klipovi na sajt , snimljeni na proslavi drugog rodjendana benda Ljute Paprichice...Ako niste bili prilika da vidite i osetite bar delic atmosfere koja je vladala tokom koncerta ;)

U pitanju su 5 pesama, klipovi su od 1-4 MB velicine i mozete ih naci OVDE Veliki pozdrav !

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm , sto ne otvoris posebnu temu o njima ? Ipak je to drugi bend a ovo je tema o bendu "Ljute Paprichice" ? Mislim da si promasio temu.Znaci na forumu ides na "new topic" i onda pises temu, bice i uocljivije tako.I jos nesto , stvarno mi je zao sto ne ispunjavamo tvoja ocekivanja..jbg :(

 

@layla : jedva cekamo svirku i mi , bas smo se uzeleli nismo svirali neko vreme..Potrudicemo se da bude najmanje veselo kao prosli put , spremamo neke nove pesme a takodje sam siguran da ce biti i promocija 2 nove autorske pesme :) Hvala puno na podrsci :)

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj Bole! :mad:

Sto se tice masenja teme, ona nije promasena, ako se ti ljutis zato sto postoji misljenje da je neko bolji ili losiji od tebe onda j*b*g*. :D

Dalje, zasto bi ja i otvarao temu o njima, ko god ih je slusao reci ce ti isto sto i ja. :rockdevil:

A usput hvala ti sto si mi pokazao kako se otvara tema, veruj mi nisam znao :D

 

I Love all of You :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...jedno su tezga "bendovi" a jedno su mladi autorski bendovi...neke stvari nisu uporedive.Posto sam prozvan , veruj mi licno ja se ne uzbudjujem ni na kakvo misljenje...jednostavno sam to prerastao odavno.A mislim da ovde (u muzici) treba da se ima mnogo vise ljubavi i pozitivne energije , ma ima dovoljno slave za sve :pivopije::pivopije:

 

Pozdravi svoje prijatelje muzikante i smesi se :pivopije:

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ciao!!! Ja jako volim RHCP, a ako cemo iskreno, nisam imala pojma da vi postojite!! Interesuje me keda ina neka svirka, i sl, jer ja i moje drustvo redo bi smo dosli, a svakako vama treba nove publike i podrske!!! E bas sam odusevljena sto svirate RHCP!!!! E ajde cokic za vas pa se vidimo na nekij svirci!!! :muzicar:PEACE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo imaces dobru priliku da nas cujes 25og februara u klubu "Danguba"(u prolazu kod vise poslovne skole u BG).Pocetak je najverovatnije 21h a ulaz ne vise od 100din.Mozda ce nam i gostovati jos jedan bend,a mi cemo svirati preko 2h :) Klub je super i dobra atmosfera i zezanje ne moze da izostane ;) Veliki pozdrav za fanove RHCP , pa se vidimo

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i jos informacija,

 

17.02. sviramo u Nisu na hitu 202

 

25.02. sviramo u Dangubi u Beogradu, takodje potvrdjeni su nam i specijalni gosti a to ce biti bend Ekipa+ koji ce svirati obrade acdc,motorhead,maiden,down,hendrix,metallica ma sta im padne na pamet ;)

 

Vidimo se !

@dexa - thanks za podrsku ,uvek je potrebna !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo najave za jos jedan lep dogadjaj :pivopije:

Velika svirka , 25.02.2007. NEDELJA , u klubu "Danguba" (ul. Cirila i Metodija 2,prolaz iza vise poslovne skole).Sviraju bend Ljute Paprichice (autorski funk/rock i RHCP tribute bend) , na repertoaru ce biti preko 2h autorskih pesama kao i obrada red hot chili peppers..Bice promocije novih autorskih pesama koje nisu nigde svirane do sada kao i nekih novih obrada.Takodje nastupace nam kao gosti bend Ekipa+ , koji je sastavljen od vrsnih muzicara scene.Oni ce svirati razne obrade na njihov originalan nacin.Gitarista benda me je zamolio da ne pisem na plakatu kakav ce im biti repertar vec da to ostane tajna do svirke :da: Sada cu da citiram nekoga "Verujte mi , dobro zvuci!" ":):pivopije:

Pocetak svirke je tacno u 21h !! , a ulaz je 100 din.

Dobra atmosfera , lepo zezanje i druzenje ne moze da izostane uz preko 3.5 sati zive svirke..

Dodjite :pivopije::pivopije::rockdevil::rockdevil:

 

www.ljute-paprichice.com

www.myspace.com/ekipaplus

 

Vidimo se :rockdevil::pivopije::meshuggah:

 

a evo i linka ka temi o ovoj svirci u koncerti i okupljanja :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...