Jump to content

In Flames


Recommended Posts

iskreno zabole me koji je band bolji. ali zasto su ovde...pa valjda zato sto soilwork nije dovoljno trip da bi bio na avangardi i zato sto death metalci ne bi nocima spavali da im se in flames nadje na forumu. znate, oni nisu tr00...dajte, bre, koga je briga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali zasto su ovde...pa valjda zato sto soilwork nije dovoljno trip da bi bio na avangardi i zato sto death metalci ne bi nocima spavali da im se in flames nadje na forumu. znate, oni nisu tr00...dajte, bre, koga je briga...

 

recimo :da::mhihi:

 

in flames odavno nije death metal, ni soilwork. a kapiram da ce na ovom delu foruma biti najbolje ispoštovani :rockdevil: posto na DMu to definitivno nisu :no:

 

soilwork mi je bolji. od in flames mi se dopada samo par pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta je onda dream theater ako su in flames progresiva?...

ja se nešto ne razumem u to ali meni su progresiva oni bendovi s ogromnim i nabudzenim solažama . možda grešim :ph34r:

 

 

 

nema veze :bigblue:

 

meni se dopada "reroute to remain" trigger mi ej extra :rockdevil: . ostale albume nisam ni slušala iskreno. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno zabole me koji je band bolji. ali zasto su ovde...pa valjda zato sto soilwork nije dovoljno trip da bi bio na avangardi i zato sto death metalci ne bi nocima spavali da im se in flames nadje na forumu. znate, oni nisu tr00...dajte, bre, koga je briga...

In Flames je bio do ove, 62. strane na Death Metal podforumu.

 

recimo :da::mhihi:

 

in flames odavno nije death metal, ni soilwork. a kapiram da ce na ovom delu foruma biti najbolje ispoštovani :rockdevil: posto na DMu to definitivno nisu :no:

 

soilwork mi je bolji. od in flames mi se dopada samo par pesama.

izvin'te, 'ste slushali come clarity? Take This Life nije death metal? Crawl Throught Knives nije death metal? A za to odavno nisu death metal, hajde svi da budemo struchnjaci ok?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvin'te, 'ste slushali come clarity? Take This Life nije death metal? Crawl Throught Knives nije death metal? A za to odavno nisu death metal, hajde svi da budemo struchnjaci ok?

covece ovo je jumetal.potpuno se slazem sa tobom ali ovde svi o muzici znaju sve, a ne mozes 20 pari zdravih usiju da sastavis, da su pritom u paru sa mozgom.ali svi znaju sve.opusteno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kralju pogresno si cuo.

Najnovija informacija iz sveta estrade. Ceca je pre neko vece kod Lane Gutovica (emisija Oralno doba) otkrila svoju najvecu poslovnu tajnu. Pesmu Trigger neke tamo svedske grupe In FLames licno je ona komponovala. Kaze ona, to je bio najveci hit tih godina u Svedskoj, a i sire :)

 

ps.

Po http://metal-archives.com/ In Flames svira ''Modern Rock''

U tom slucaju moze se zakljuciti da Metallica i In Flames pripadaju istom zanru ''Metal'' muzike.

Kazem ja lepo In Flames u PROGRESSIVE, mozda nateramo Jespera da komponuje neke ''melodicne solaze''

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Flames je bio do ove, 62. strane na Death Metal podforumu.

 

izvin'te, 'ste slushali come clarity? Take This Life nije death metal? Crawl Throught Knives nije death metal? A za to odavno nisu death metal, hajde svi da budemo struchnjaci ok?

 

 

brate, na death metal podforumu su iskljucivo death metal bendovi, znači: morbid angel, cannibal corpse, deicide, suffocation, immolation, incantation, deeds of flesh, nile, pestilence, severe torture, vile, krisun, origin, vital remains, lividity, massacre, benediction, death, visceral bleeding, dismember, hate, sinister, hate eternal, i bla bla bla bla bla bla... da ne nabrajam sad.

 

i behemoth je na pocetku karijere bio cist black metal. oni su tek zadnjih godina krenuli da sviraju death. i da, postoji tema na death metalu o njima jer SAD sviraju death. niko nece sad da ide od kulina bana i da komentarise kakav je prvi album, to se samo spomene, svi pricaju o novim izdanjima, albumima, pesmama, spotovima i sl.

 

jednostavno, in flamesu nije mesto s tim bendovima. kao ni soilworku. kratko i jasno. realno, ova 2 benda vise slusaju ljudi koji slusaju nu i metalcore nego oni koji slusaju detah metal

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...