Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

U pitanju je solaza sa koncerta u Bg,duel Sasca i Weikie ,deo pesma Halloween.Ovaj gitarski duel najvise gotivim ,imam jos dosta ovoga,ali slab net,za ono mi je trebalo 2 sata da uploadujem. Jedina mana nekih klipova sto imam je kad sam previse blizu zvucnicima pa se bass cuje mnogo jako,ali ko zna pesme moze sve da izvali. Okacicu mozda jos kad odem na faks(sto nazalost nije bas cesto), tamo je do jaja link. Jbg sve ukopno je 48mb,znaci za 15 min se skine sa linkom od 512Kb/s,sa modemom 56k ne smem ni da pomislim koliko

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahah... :pivopije: Aiii, dobra ti je ova jadan. :)

 

Ima na trafiku kod Mite DVD, nema ko nije zapamtio naslov, ha ha! :D

 

Nego da se vratimo na Helloween... strasno sam gotivio kao klinja pesmu 'Livin' ain't no crime', happy je do neba! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što ova današnja mladež to ne može da svari. :pivopije:

 

Ma ima ali vecinom zabatale svetlu stranu, ha ha! :D Znam mali milion likova koji su se kleli u Helloween, Maiden itd... a sad tupe sa nekim satanizmom jer videli da tako bolje prolaze kod ove bolesne omladine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima ali vecinom zabatale svetlu stranu, ha ha! :D Znam mali milion likova koji su se kleli u Helloween, Maiden itd... a sad tupe sa nekim satanizmom jer videli da tako bolje prolaze kod ove bolesne omladine...

 

tu se skroz slasem s tobom...ono, pun kurac istripovanih blekera... :pivopije:

 

 

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bogu pa danasnja mladez zna sta slusa (kad je u pitanju Helloween)!

 

A Livin' ain't no crime? Ne pocinjem svadju, ali pesma je smesmo sranje! :icon_ne:

 

He he, kaSSa, dal ce se slozimo oko neke pesme? :D

Ajd' da probam... OBOZAVAM 'From where the rain grows'! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he, pa da, u naslovu ga nema! :D Evo sad slusam 'Master...', podseti me na detinjstvo, sav se najezi! Uf, 'Sole Survivor'! :pivopije:

 

Tih, bila je druga pesma na koncertu... MAMA! :rockdevil: Slusaj sa The Time Of The Oatha, We Burn! Kako je tek ta pesma bila mocna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih, bila je druga pesma na koncertu... MAMA! :rockdevil: Slusaj sa The Time Of The Oatha, We Burn! Kako je tek ta pesma bila mocna!

 

Ma znam kompletan rad zakljucno sa 'Better Than Raw', ovo posle sam slabo pratio inace sa 'The Time Of The Oath' favorit mi je 'Power'! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...