Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Al si pametan umesto da nabrajas argumente koji brane Kai-a, ti spominjes nesto skroz drugo, stvarno si jadan...no.gif

 

Cekaj intelektualcu...to da li neko ume ili ne ume da peva kao prvo ti ne mozes da odredis zato sto niti znas bilo sta o profesionalnom ili umetnickom pevanju...ne znas skale, ne znas stilove...nista!

Kao drugo ako ceo svet misli da Kai ume da peva jedino se gospodinu "savrsenstvu" ne svidja onda gosn. Savrsenom fali neka daskica...

Kao trece i da ne zna da peva to je stvar licnog misljenja...ne moze da se i meni i tebi svidja krestanje Danijevo...tebi se svidja...meni ne...pa idem li ja sad od teme na temu da kenjam kako on ne ume da peva iako ni sam nisam uhvatio mikrofon u ruke...

NE!

I ne...necu da nabrajam argumente...nemam zelju da ih delim sa tobom...kazi ako hoces i da ih nemam boli me evotigana.gif...meni se svidja, Vanishu se svidja,Vuletu se svidja...polovini foruma se svidja...eto ti jedan ogroman argument...

Kai ima jedan od najmocnijih glasova u Power Metalu i ako mislis da jedan minijaturni ti moze to da ospori...grdno se varas...idi na Cradle kenjaj kako je Power sranje...kako je Kai pozer...ovde ljude to ne zanima...oni znaju sta vole...a tamo ako nadjes srodnu dusu pa ismevajte i kenjajte do sutra...boli me evotigana.gif

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...