Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema problema samo kazi gde je to "kod vas" icon_biggrin.gifpivopije.gif

 

Inace, od RH-a ocekujte vise ne-Megadeth obrada, i naravno autorske. Dve su gotove skroz.

 

musik19.gif

pa NS pobogu!...

 

Ok, extra za autorizaciju... icon_twisted.gificon_evil.gificon_twisted.gif

 

Jel autorske imaju uticaj megadeth-a ili su bash bash originalne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz za rattlehead!  icon_wink.gif

kakve su vam planirane aktivnosti za leto? oce neka svirka uskoro?  pivopije.gif

Najbitnije je da se nadamo demou do kraja leta, zavrsavamo trecu autorsku. Na demou bi trebalo da se pojave 4 pesme. Sto se tice svirki, bice jurnjave po Srbiji sa 202-jkom, sigurno, za nedelju-dve, a po BG-u jos ne znamo, ali jedna samostalna svirka sa jos jednim bendom je u planu. Ne znamo jos kada (pretpostavljam pocetak avgusta, kao i prosle godine), i nismo sigurni jos sa kojim bendom, mada imamo nekih planova ali ne bih sve otkrio icon_wink.gif Na toj svirci bice raznovrsan repertoar, nase pesme, pre svega, vise hevi obrada i naravno Megadjeda. Ukoliko do tada bude prilika za gostovanje na nekom od turnira, sigurno necemo propustiti.

 

pa NS pobogu!...

 

Ok, extra za autorizaciju... icon_twisted.gificon_evil.gificon_twisted.gif

 

Jel autorske imaju uticaj megadeth-a ili su bash bash originalne?

 

Novi Sad? Nadam se prvom sledecom prilikom kad dolazi 202-jka u NS. icon_da.gif

Autorske su vise hevi, sa raznim uticajima, nema previse MD uticaja. Cuces uzivo uskoro, nadam se.

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoreno... jedini problem je da se datum ne potrefi sa mojim odlaskom na more icon_cry.gif

 

Stvarno zelim da vas slusham icon_rockdevil.gif

eto sada imas i motorijadu, pa vidi imas priliku i tamo da nas cujes... icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

RH ce u Beloj Crkvi na Motorcity Festu nastupiti u malo izmenjenom sastavu, dakle umesto Vanje (bas), koji ima obaveze sa pozoristem, svirace Zarko ex Acid Rain, a naravno krajem avgusta ocekujte pravu postavu RH u skcu icon_wink.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarko kralj! Verujem da ce biti svejedno super! musik19.gif

Naravno da ce biti super icon_smile.gificon_smile.gif

Mada ,imam do jaja malo vremena da sve skinem ali dacu sve od sebe i sigurno ce sve biti ok.

bojane ,koja vasa se svira pored onoe pesme "potraga" ? Jel ona na srpskom sto ste kacli ovde ili ona druga na engleskom sto mi je pileci dao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ce biti super icon_smile.gificon_smile.gif

Mada ,imam do jaja malo vremena da sve skinem ali dacu sve od sebe i sigurno ce sve biti ok.

bojane ,koja vasa se svira pored onoe pesme "potraga" ? Jel ona na srpskom sto ste kacli ovde ili ona druga na engleskom sto mi je pileci dao?

jaooooooooooo ne, ja sam ti dao potragu... trebalo je neku drugu... nista skidaj "ne mogu da te volim" i ja cu ti poslati drugu icon_wink.gif

 

kako sam se zajebao... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemojte ocekivati od bele crkve nesto extravaganto, bice to samo jedan od hitova, nece biti svaki bend po sat vremena kao prosle godine, nazalost! no.gif jedino je publika super! pivopije.gif

pa dovoljno je po 45 minuta icon_smile.gif

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...