Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je zato sto ne radis vise kod Marica icon_smile.gif

 

E sto se svirke tice, ne drzi me za rec ali mozda ces primiti jedan telefonski poziv od Imenjaka za koji dan, ako se odredjene kockice sloze. icon_wink.gif

 

Aj bud' dobar alkos.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

eee... taj maric... bili to fini dani... kvalitetni da kazem...

 

jbg.. steglo studiranje... znas kako je...

 

 

 

da ne preterujemo >>> pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto jebote? icon_smile.gif Ljudi automatski smatraju da ce autorski rad biti los ili _losiji_ od obrada koje neko radi? icon_smile.gif To mi nije jasno. Poslusaj prvo pa ako ti se ne dopadne, kazi, zbog toga i toga i ok.. respekt. Ali neko da unapred bude razocaran... bezveze.

 

Secam se komentara iz devete icon_smile.gif Sta da ti kazem, dodji u SKC na svirku 3. novembra pa se malo podseti icon_wink.gif

Jeb'o orla, u pravu si... al' to je zbog Flusha tako... Imam predrasude kad tribute bendovi prelaze na autorski rad... Ali k'o sto rece, 'ce da cujemo, pa 'ce da vidimo... musik19.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jimeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaa kupio sam juche kartu za WASP !!!!! a JEA ! biggrin.gif a da ovde nije o tome polemika biggrin.gif deste ostali chlanovi Rattle Heada ?!?!?! nisam vas video vecinu...2 meseca biggrin.gif ajde budite dobri i da cujemo te nove autorske stvari, ocekujem dosta od njih orangelistening.gif

Edited by Joca_Wildchild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o orla, u pravu si... al' to je zbog Flusha tako... Imam predrasude kad tribute bendovi prelaze na autorski rad... Ali k'o sto rece, 'ce da cujemo, pa 'ce da vidimo... musik19.gificon_biggrin.gif

Flush nije bio tribute kada je napravio album.

 

Dodji, cuj, mozes cuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RH svira u petak 3. novembra u klubu skca zajedno sa bendom ATP i josh jednim bendom, ciji identitet jos nije poznat icon_smile.gif

 

kako kakim...

 

RH svira u petak 1. decembra u klubu skca zajedno sa bendovima:

 

ATP

 

Aoora

 

New Mythology

 

vidimo se... kasnije ce biti vise obavestenja...

 

Sto se RH tice bice autorskih, malo Megadjeda i neke nowe obrade...

 

pivopije.gif

PETAK 3. Novembar u 21h u klubu SKC-a,

 

sviraju:

 

RATTLEHEAD

 

ATP

 

FULLSTOP

 

ulaz 200 dinara... pocetak TACNO!!! u 21h, ko dodje kasnije propustice dobro zezanje na pocetku icon_razz.gif

 

Vidimo se pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ocekujte sado maCo atrakciju u skcu 3.11. i naravno masne goticharke da se skidaju ispred bine :da:

 

ha-ha-ha!jako duhovito....srecom nisam goticarka al svejedno izjava ti je krajnje jadna!

zapravo pokusaj duhovitosti...

:red::red:

p.s.bese reko da ces da zoves na svirku? :no::no::no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...