Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja svasta rekao, ali eto, nemam ni kredita a ni vremena, da cak ni par minuta... mada dobro smo se izreklamirali, eto kad si i ti saznala, pa nije bitno iz kog izvora :)

 

ja se izvinjavam ako sam jadan...

 

pozdrav za ekipu....nismo dugo svirali zajedno....moglo bi neshto da se sredi... :D

 

sa kojim ti bendom (bendovima) sviras sad, uvek moze da se napravi neka kombinacija, znas koga treba da okrenes i sve ce biti u savrshenom... ;) dodji da cujesh nove RH pesme, ovo-ono! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

javite ako zatreba neki striptiz ja i zena smo uvek raspolozene (a imamo sad i jos jednu koleZinicu) :):):):)

Mlada filologija strikes again! :pivopije::math:

 

Kolika je globa za svirku? Mislim, bejah pozvan... Ali sam tu informaciju kanda propustio. :confused:

Edited by MC Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу да верујем да сте нахранили Џигија! :) Добро је све звучало, она нова ауторска сабија! :rockdevil: Видео сам и да по први пут ниси бескрајно сморен као што знаш да будеш. ;)

 

Допуна: Ишчитавао сам првих 5-6 страница теме, и ваљао се од смеха јер се ту помиње највећа лобања бас гитаре: СПАЛЕ! :) :) Што је тај човек прс'о сунце ти... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...a ne bi se bunio da sviramo Van Halena za svetog savu,kinesku novu godinu,osmi mart,dan ustavnosti,prvi maj,titov rodjendan,indijske orahe,bosanski kuglof,prepodobne muchenike,uskrs,katolichki i pravoslavni bozic i novu godinu,je l' da? :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...a ne bi se bunio da sviramo Van Halena za svetog savu,kinesku novu godinu,osmi mart,dan ustavnosti,prvi maj,titov rodjendan,indijske orahe,bosanski kuglof,prepodobne muchenike,uskrs,katolichki i pravoslavni bozic i novu godinu,je l' da? :P :P :P

 

Jedi govna :) .

Ne,mislim da bi vam repertoar bio interesantniji kad biste smanjili M. i kada biste sarali :da: .

P.S. - jesu li ti skupili pare za majicu? :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу да верујем да сте нахранили Џигија! :) Добро је све звучало, она нова ауторска сабија! :rockdevil: Видео сам и да по први пут ниси бескрајно сморен као што знаш да будеш. ;)

 

Допуна: Ишчитавао сам првих 5-6 страница теме, и ваљао се од смеха јер се ту помиње највећа лобања бас гитаре: СПАЛЕ! :) :) Што је тај човек прс'о сунце ти... :)

 

ja smoren? haha... sinoc nisam bio smoren... bio sam Angry...........AGAIN :) lol, no, imao sam i razloga, ali nadam se da ce se ispraviti, a i neke greske sam ja napravio IDEJNE, ne TEHNICKE... :D ali sve ce se popraviti 1. decembra :)

 

inace meni se svidelo kako je na kraju ispalo i zvuk i svirka, govorim za RH, kako je krenulo tog 3. sve nizbrdo dobro smo ostali svi zivi i zdravi ;)

 

ocekujte josh bolju svirku, jos bolje zvucanje autorskih 1. jer ce to biti sigurno fina svirkice ;)

 

hvala sharkey na komentima, voleo bih jos nekog da cujem, cisto onako... pa se vidimo prvog :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja smoren? haha... sinoc nisam bio smoren... bio sam Angry...........AGAIN :) lol, no, imao sam i razloga, ali nadam se da ce se ispraviti, a i neke greske sam ja napravio IDEJNE, ne TEHNICKE... :D ali sve ce se popraviti 1. decembra :)

 

inace meni se svidelo kako je na kraju ispalo i zvuk i svirka, govorim za RH, kako je krenulo tog 3. sve nizbrdo dobro smo ostali svi zivi i zdravi ;)

 

ocekujte josh bolju svirku, jos bolje zvucanje autorskih 1. jer ce to biti sigurno fina svirkice ;)

 

hvala sharkey na komentima, voleo bih jos nekog da cujem, cisto onako... pa se vidimo prvog :pivopije:

 

Zvuk vam je mog'o biti bolji,a autorske su bile dobre. :da: Doduse,trecu sam zaboravio kakva je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk vam je mog'o biti bolji,a autorske su bile dobre. :da: Doduse,trecu sam zaboravio kakva je :)

 

pa mogo je, ono svirali smo poslednji u skroz praznoj sali... da je bilo punije i zvuk bi bio tacniji ;)

 

nachulite ushi 1. RattleHead ima nesto da Vam kaze ;):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...