Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

Auh to su one matore slike... Al' kako je dojajno kad ih radi profesionalac icon_da.gif Moguce da cu moci da iscimam istog lika da nam radi slike za demo ili album otom potom, sigurno... Samo da natempiramo neki njegov dolazak u Srbiju icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podrzavam dobru fotku, ali da ne odete u teski pozeraj, prvo napravite dobru muziku.. a onda slike, tetovaze, bilding, frizura, corpsepaint/make up itd.. sami po sebi dolaze..

 

icon_wink.gif

 

 

Sanraj ima dobru poentu, iako licno podrzavam pisanje na srpskom.

zbog maskiranja, zbog naziva benda, muzike, stranog trzista itd....... no vi najbolje znate..

hehe, ako se ne varam to su slike iz juna prosle godine.... nista tu nije bilo planirano... znam da sam dosao na probu, i video dve chike icon_smile.gif

hehe, jedan je bio veoma poznat, to je bio Bojanov cale, a drugi je drzao neku smesnu napravu u rukama, i radio nam je nesto dok smo svirali... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pitam se samo kako li bi tek ispale slicke da smo pozirali! icon_rockdevil.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanraj ima dobru poentu, iako licno podrzavam pisanje na srpskom.

zbog maskiranja, zbog naziva benda, muzike, stranog trzista itd....... no vi najbolje znate..

aludiras na to da je tekst los? icon_confused.gif

 

naziv benda je takav kakav je i svi znaju kako je to sve nastalo i odakle je poteklo... a o stranom trzistu uopste ne razmisljamo, ko razmislja i planira taj je budala u startu, tako da mi smo ovde (za sada < lol), ako nesto bude, bice, makar tekst na engleskom nije problem (da zvuci ok nashoj skrnavoj publici)... icon_da.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOVA SVIRKA!!!

 

MESTO: klub "Blue Moon"

VREME: utorak, 23. maj, u 20h

 

SVIRAJU: The OUTLAW < autorski heavy/thrash bend

EKG < mladenovacki autroski heavy bend, sviraju mozda i obrade

Надимач < vukodlak thrash metal - srpski KREATOR!

RattleHead < heavy metal/megadeth trib.

 

vidimo se tamo... ne znam koliko je ulaz... icon_mrgreen.gif

 

vidimo se tamo... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

basista benda RattleHead (Vanja aka AssWorship), posto nema pare da uplati internet ovim putem zeli da vas obavesti da je raskinuo odnos sa dogogodishnjom ljubavnom saradnicom i raspisuje konkurs za novo radno mesto!

 

udovoljite mu... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci postao je feget...u principu znalo se to vec neko vreme...mozda ga cimnem u toku nedelje...

 

pusa.

ne, nije promenio orijentaciju... i dalje traga za napucanim plavushama ili rasnim crnkama... zavisi... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

xtra za svirq, zvao te je sale znachi pivopije.gif

htedoh da ti se za'valim za sviru, al kako meni nesto organizacija vremena ne ide bash onda jbg... kad nisam imao ni jebenih 2 minuta slobodno...

 

u svakom slucaju hvala, ovde icon_wink.gif

 

pivopije.gif

 

nadam se da cemo se videti tamo icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' sa flashama vode u rukama?

ako treba...... icon_mrgreen.gificon_smile.gif mada imaju tamo neke sipke, bila sam nedavno...khm, khm....znaci, ponuda od proslog puta jos vazi..... ph34r.gificon_smile.giflaugh.gificon_smile.gif

 

Veselog li stvorenja  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Elem, vidimo se tamo... ako uspem i ja da nadjem Blue Moon laugh.gif

veselo nego sta! biggreens.gifbiggreens.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ako treba vodic do blue moona znate kome da se obratite icon_mrgreen.gif

 

icon_smile.gifpivopije.gif

Edited by *SweetPoisonGirl:)*

Share this post


Link to post
Share on other sites

zarko ili ne maznjavam joj/mu avatar icon_smile.gif

 

enivej,svirka je bila dobra s obzirom na prostor..ali da vam ne padne na pamet tamo da svirate jos koji put...autorska zvucala bas dobro,dzigi super otpevao

 

i srecan rodjendan imenjace i sve najbolje icon_da.gificon_wink.gif

Edited by Dodjavola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zarko ili ne maznjavam joj/mu avatar icon_smile.gif

 

enivej,svirka je bila dobra s obzirom na prostor..ali da vam ne padne na pamet tamo da svirate jos koji put...autorska zvucala bas dobro,dzigi super otpevao

 

i srecan rodjendan imenjace i sve najbolje icon_da.gificon_wink.gif

hvala, hvala...

 

pre no sto smo se ustekali da sviramo delovalo mi je, kao, bolje da sam prespavao ceo taj dan...

 

no zvucali smo dobro, to sam cuo... i dzigi je jako dobro otpevao, mnogo bolje nego ranije, i jako mi je drago zbog njega...

 

autorska je bila malo brza ali je dobro zvucala... ja sam prezadovoljan s' obzirom na uslove i opremu! icon_da.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...