Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E,moj Pileci...

Secam se glavnog rifa,svirao si mi ga jos davno..

Ali vokal?! pukeface.gif Covece,reci mi da je namerno odpevano bez sluha,i da je to fora da vokal bude budjav,pa da se svi lepo nasmejemo i odemo na pivo pivopije.gif

 

Pesma je odlicna,tj muzika je odlicna i ozbiljna,ali vokal,ali vokal,ali vokal!!!

Ako je u pitanju totalna zajebancija,onda moze da prodje,smesno je.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па не глибите се, побогу, бар овде има људи који знају са тим срањем да баратају! icon_da.gif

polako polako, naucice se icon_wink.gif

 

mora! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivi smo svi iz benda zato sto smo uopste okachili to na net.Al' nece biti toga vise tako da ne morate da se brinete.Znam da su mnogi pokusali da izvrse samoubistvo zbog toga i da su bacali svoju decu kroz prozor,zrtvovali kucne ljubimce paganskim bogovima,grebali lice,vadili ochi,napustali poslove da bi klosarili na ulici itd. ali nema potrebe vise za time.Sve ce da se pegla dok "muva ne iseche pichku u letu" od ispeglanosti.

Samo uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa krivi su ostali sto su te pustili da tako otpevas  icon_smile.gif

Blejm d gitarists... no.gif

 

 

laugh.gif

 

 

Inace druga ce jos malo pa sad ce, inace ranije poznatija kao "Enough Of You" icon_smile.gif Ali moracete da je cujete uzivo icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa krivi su ostali sto su te pustili da tako otpevas  icon_smile.gif

veruj mi, na kraju nam je bilo svima svejedno dal je pevo fis ili gis... umor ucini svoje... icon_da.gif

 

baj d vej, kada vreme dodje, sve ce to lepo da leglo je icon_wink.gif tako da nemoj se brinete... pivopije.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se pesma, zvucna je i glavni rif je odlican! icon_da.gif ...jedino mi se ne dopadaju terce koje se povremeno provlace kroz pesmu...nekako su mi budj, sta znam...a Dzigijevo pevanje ne biK komentarisao da me neb' hejtovao icon_smile.gificon_wink.gif

 

I da...zasto na SrBskom? icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je ista rekao o arpedjima???  icon_confused.gif  icon_confused.gif  icon_confused.gif

verovatno misli na tvoj potpis.... icon_smile.gificon_smile.gif

Inace druga ce jos malo pa sad ce, inace ranije poznatija kao "Enough Of You"  icon_smile.gif  Ali moracete da je cujete uzivo  icon_biggrin.gif 

prvo necete da svirate, a sad necete ni da stavljate pesme na net....c,c,c.....

pa doooobrooo...s'a da s' radi.... icon_rolleyes.gif

 

happy.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da...zasto na SrBskom? icon_smile.gif

Ako ozbiljno pitas, evo:

 

1. Jos uvek zivimo u zemlji Srbiji, svi clanovi benda su Srpske nacionalnosti icon_smile.gif

2. Ne zivimo u ubedjenju da cemo izdati album za Capitol records pa kontam da ako vec sviramo po Srbiji, tekstovi budu na Srpskom. Uz ovo, pogledati i tacku jedan.

3. Ne zelimo da se krijemo iza osrednje ili lose napisanih tekstova na Engleskom jeziku jer "zvuce kul". Iz toga sledi:

4. Posto nismo Englezi, mnogo bolji tekst mozemo da napisemo na Srpskom negoli na Engleskom, jel'te.

 

Moguce i da sam nesto izostavio, al' ovo su glavni razlozi.

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lopove! no.gif

 

 

 

pivopije.gif

hehe, postig'o sam zeljenu reakciju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

pivopije.gif

 

1. Jos uvek zivimo u zemlji Srbiji, svi clanovi benda su Srpske nacionalnosti icon_smile.gif

2. Ne zivimo u ubedjenju da cemo izdati album za Capitol records pa kontam da ako vec sviramo po Srbiji, tekstovi budu na Srpskom. Uz ovo, pogledati i tacku jedan.

3. Ne zelimo da se krijemo iza osrednje ili lose napisanih tekstova na Engleskom jeziku jer "zvuce kul". Iz toga sledi:

4. Posto nismo Englezi, mnogo bolji tekst mozemo da napisemo na Srpskom negoli na Engleskom, jel'te.

 

Upravo! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...