Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

Trazili ste da zatvorim temu, ok, uradicu tako. Dakle, po vasoj zelji! Kad budete hteli da je otvorim ponovo, nema problema, ali nemojte slucajno posle da bude da sam ja namerno zatvorila ili da sirite kojekakve neistine i gluposti povodom toga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tema je opet u funkciji, prvom sledecom prilikom kada budem imao malo vremena, zavrsicu "snimanje" ove jedne pesme pa cete biti u mogucnosti da je cujete... kao sto rekoh u beta varijanti icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Daj bre sto otvoriste temu kad smo se dogovorili da je zakopamo, mislim....temu.

 

A u kurac, sad ce opet razni debili da dolaze.

 

Evo vec su poceli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ce sledeca svira u BGdu? pivopije.gif

verovatno necemo svirati u BG-u neko duze vreme, dok ne pozavrshavamo neke pesmice, i dok se publika malo uzeli, i kada se svi uslovi ispune, onda i poslednji a to je da ne sviramo ni prvi ni poslednji... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pametno icon_da.gif

ma bilo bi lepo kada bi svaki bend zauzeo stav slican nashem, jer jednostavno publika u BG-u se i te kako "izbezobrazila" da to nema nigde... mislim, ako pozelim( o ) da napravim svirku, ne mogu da pozovem ni jedan od meni (nam) dragih bendova, jer su svirali pred tom istom publikom bar 3 puta u proteklih mesec dana, pa ajde bar da uradimo ono sto je u nasoj moci, a to je da se svi suzdrze slusanja RattleHeada bar neko vreme icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Evo vec su poceli"

 

Ti znas mala da se ovo ne odnosi na tebe.

ma znaaam... icon_mrgreen.gif

 

@mustaine- ma pusti bezobraznu publiku, to su gluposti...ako neko nesto stvarno voli, ne moze ga nikad smoriti...sto se mene npr tice, ima par bendova koje bih mogla non-stop da slusam, samo kad bih imala vremena... ph34r.gificon_smile.gificon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bilo bi lepo kada bi svaki bend zauzeo stav slican nashem, jer jednostavno publika u BG-u se i te kako "izbezobrazila" da to nema nigde... mislim, ako pozelim( o ) da napravim svirku, ne mogu da pozovem ni jedan od meni (nam) dragih bendova, jer su svirali pred tom istom publikom bar 3 puta u proteklih mesec dana, pa ajde bar da uradimo ono sto je u nasoj moci, a to je da se svi suzdrze slusanja RattleHeada bar neko vreme icon_wink.gif

 

pivopije.gif

u potpunosti te razumem i slazem se icon_da.gif. i mi smo planirali da posle ovog demo mastersa isqliramo svirke dok ne uradimo neshto novo... a i znash shta ljudi misle o metallica tributima icon_smile.gif

cheerz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u potpunosti te razumem i slazem se icon_da.gif. i mi smo planirali da posle ovog demo mastersa isqliramo svirke dok ne uradimo neshto novo... a i znash shta ljudi misle o metallica tributima icon_smile.gif

cheerz pivopije.gif

naravno, samo napred, i mi kuliramo dok nekoliko stvari bude gotovo... sto ne znaci da necemo svirati... samo necemo u BG-u, dok smo za pozive 202-ke naravno otvoreni i sviracemo po Srbiji cim budemo mogli... trenutno radimo na nekim pesmama, pa cemo i to po Srbiji na par nedelja iskulirati ali vraticemo se u punom sjaju pocetkom maja icon_wink.gif

 

Offtpic... ako ti treba neki savet za fax and stuff, znas da sam prava osoba i da mozes da me okrenes gad god oces icon_wink.gif nemoj imati nikakve nedoumice slobodno pitaj, nemoj da se zajebes icon_wink.gif

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da obavestim nashe fanove... haha... da je gotova pesma koja ce da osvoji sledecu Beoviziju, ako je bude naravno icon_smile.gif i da ce moci da je cuju sa bar josh jednom na prvoj sledecoj svirci...

 

e da... znaci vujekliju u ruke i u analizu stihova... necu da vam ni jedna misao promakne icon_razz.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da... znaci vujekliju u ruke i u analizu stihova... necu da vam ni jedna misao promakne icon_razz.gif

Haha, taj razh.

 

Nego na onom snimku iz zUba, mene nema ni od korova, mogli bi sledeci put da napomenu Olga ili Dzet da RH ima dve gitare, da se deckovi iz kombija ne bi zbunili opet icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, taj razh.

 

Nego na onom snimku iz zUba, mene nema ni od korova, mogli bi sledeci put da napomenu Olga ili Dzet da RH ima dve gitare, da se deckovi iz kombija ne bi zbunili opet icon_cry.gif

da li si siguran... sada sam se istripovao, uglavnom kada smo slusali kod mene, Dzigi i ja smo konstatovali da nema mene biggrin.gif

 

ma tada smo se ionako raspali ali sve ima svoje razloge...

 

mozda veceras okacim BETA verziju pesme, i to samo jedan njen deo, cisto onako da cujemo komentare... posto mi se svidza kako napreduje, samo cekam da mi Djiga dodje da iskuca bubanj, posto sam ja otkuco josh gore nego ti ongak.. haha... icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

 

bice bolje biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...