Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odusevljava me ovo sto pisete sami o SEBI!!!

Iskreno, zbog broja strana - zelim VAM sve najbolje...

ISKRENO...

Koliko ISKRENO?

naziru se sledece Pre nego shto su zavrsene prethodne.... icon_smile.gif

logika ti nije jaca strana....icon_smile.gif

Kad cemo da cujemo neku tvoju pesmu?Radis li na tome uopste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odusevljava me ovo sto pisete sami o SEBI!!!

Iskreno, zbog broja strana - zelim VAM sve najbolje...

ISKRENO...

Sad to copy-paste-uj na Fuel, i ostale bendove sa vishe od 25 strana pa ces doci do zakljucka da svako svog konja za trku imade!!! icon_wink.gif

 

P.S Rattleheadovci nemo' se tripujete da mislim nesto lose!!!!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva logika picka ti materina bezobrazna ? Taj Bojan J i Mustain ( MILOS ) su napisali mozda dve najbolje Hard N Heavy pesme u proteklih dosta godina u ovoj parodiji od zemlje i muzicke "scene" a ti se usudjujes da dolazis na temu i seres govno pticje.

Gubi se sljame.

jes` ti onaj popaljeni bilder sto svira bas?

 

sad ti je nick gori od prethodnog - samo konstatujem, nemoj se iseravati s pricom o dzordz kluniju, kreatinu, madagaskaru, kineskoj agronomiji, nikoli tesli i sl. hvala.

 

 

ajde sad da cujem ja te pjesme, jel mozete to negdje da `okacite` - bas me interesuje.

 

 

 

ili da mi posaljete na mail.

 

 

 

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman dosta vise sa tom antispam kampanjom.Zasto ne skapirate da sve sto Vanja napise ovde o proteinima,aminkosilelinama,mrtvim bebama,belancima,pahuljicama i ostalom IMA veze sa bendom?Vanja pricha o svom bilderskom zivotu - Vanja je chlan benda - bend vodi delimichno bilderski zivot. icon_mrtav.gif

Ajde,o moderatore,objasni nam o cemu treba da pisemom kad ti je svaki drugi post spam.O nasim pesmama?Ne vredi da pisemo o tome jer jos nisu gotove.Kad budu bile,okacicemo i cucete.O svim vaznijim nastupima vas obavestavamo.I sta,dok ne snimimo neku pesmu ili odsviramo neku svirku,tema ce da nam propadne na 50u stranu jer ne spamujemo?Ja ne vidim da skrecemo sa teme uopste.Tema je o nasem bendu,a posto isti chinimo Vanja,Imenjak,Bojan,Djiga i ja,tema je i o nama.Opustite se malo.

Sviramo veceras kao gosti na demomastersu.Ko ne zuri na notjni,nek ostane (malo je kasno sa obavestenjem al' sta mu jeeeeeebem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojane brate, 'aj'' da otvorimo temu sa podtemama o nasem bendu na DEGUTANTNI.COM-u jer se ovo sranje na ovom govnetu od sajta sa ogranicavanjem slobode misljenja ne da izdrzati.

 

E bre ima da se smorim da odem kod ortaka hakera oboriceom im sajt pa onda sigurno nece biti spama verovatno...nikad vise.

 

Inace veceras svira RattleHead u SKC-u.

 

Eto sad ima i podatak o bendu nemo' da me brisete jer nije spam jebo vas on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman dosta vise sa tom antispam kampanjom.Zasto ne skapirate da sve sto Vanja napise ovde o proteinima,aminkosilelinama,mrtvim bebama,belancima,pahuljicama i ostalom IMA veze sa bendom?Vanja pricha o svom bilderskom zivotu - Vanja je chlan benda - bend vodi delimichno bilderski zivot. icon_mrtav.gif

Ajde,o moderatore,objasni nam o cemu treba da pisemom kad ti je svaki drugi post spam.O nasim pesmama?Ne vredi da pisemo o tome jer jos nisu gotove.Kad budu bile,okacicemo i cucete.O svim vaznijim nastupima vas obavestavamo.I sta,dok ne snimimo neku pesmu ili odsviramo neku svirku,tema ce da nam propadne na 50u stranu jer ne spamujemo?Ja ne vidim da skrecemo sa teme uopste.Tema je o nasem bendu,a posto isti chinimo Vanja,Imenjak,Bojan,Djiga i ja,tema je i o nama.Opustite se malo.

Sviramo veceras kao gosti na demomastersu.Ko ne zuri na notjni,nek ostane (malo je kasno sa obavestenjem al' sta mu jeeeeeebem).

Evo ovo bi bio klasican SPAM, ali posto je to napisao Igor i duhovit je kao i uvek, ali pre svega tacan do srzi u onome sto je napisao, potpuno je idiotski brisati ovo. Covek je napisao sve sto bih i ja sam.

 

Koji vam je kurac moderatori ? Sta ste se pomamili ? Jel' imaginarni sajber prostor sajta ogranicen ???

Ako jeste dajte nam svima na sajtu 20 poruka nedeljno pa cete imati manje spama.

 

Blondi je napisala pedeset nebitnih sranja o tome ko sam ja i sto sam popaljen i svaki drugi post je takav. Protiv nas, ali kao pomenu neku svirku pa ostavite.

Ili brisite i nih ili nemojte nas da dirate.

 

ALO BRATE ovo je nasa teme jebote, o cemu ja uopste pisem i trosim vreme?

Mogao sam da odradim vec grudi za ovo vreme....u KURAC.

 

E da, neki od clanova BENDA koji obradjuje MEGADETH i sviraju veceras u SKCu imaju nove patike.

 

Opet nije spam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opustite se malo.

Sviramo veceras kao gosti na demomastersu.Ko ne zuri na notjni,nek ostane (malo je kasno sa obavestenjem al' sta mu jeeeeeebem).

 

E, ja sam se baš nameračila da dođem na ovu svirku, da vas vidim jubilarni, četvrti put. Tek da mahnem Mastejnu ili da gađam Igora nečim, a ono... cvrc. Moja mala sestra je dobila grip, a matori je na putu. I sad ja ovde sedim i tetošim malog gremlina kao ovca. sad.gif

Nadam se da ćete pričati kako je bilo, ja sad moram da idem i da maloj nakazi skuvam čaj i snimim spot Šakire. Baš sam tr00. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...