Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

ja se izvinjavam...ali sve jedno raspravljamo o muzici...samo moram da odgovorim coveku koji je rekao da je creative sranje :

 

creative je jedina firma koja proizvodi samo nesto sto se tice zvuka za komp...tako da ne mozes reci da su sranje...od ljudi koji sigurno poznaju zvuk bolje od tebe, sam cuo da je audigy 2 keva za kucno snimanje, u kombinaciji sa odlicnim programom. tako da...bas me zanima koju karticu ima imenjak, posto mi jimmmie reche da im je zvuk odlican. 24 bit-a sta ce ti vishe od toga?

imenjace javi se i reci koju opremu koristite za snimanje biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

klik na link->kad se ucita strana sajt izbroj 45 sekundi koje moras da sacekas, preko toga se pojavi jedan prozor koji se jednim vestim potezom misa zatvori i klikne se na "Click here to download".

 

Ako se ispise kao Marku gore "All download slots (100) assigned to your country (Yugoslavia) are in use.

Please try again later. ", onda, lepo kaze, pokusas kasnije.

 

icon_biggrin.gif

 

 

EDIT: Inace Mare, ekstra ideja za vokal icon_da.gifpivopije.gif

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra su gitare: i zvuk i ideja i izvedba...

za vokal bas i ne znam...

mora neki efekat na ono i mora bolje da se otpeva...

za konacnu verziju (za demo il sta vec) bi samo malo jos napucao bubanj...

mada opet sad je jedan ujutru pa ne mogu da ocepim zvucnike...

 

e i ono cisto da pomenem da je ovo prva stvar koju sam skino sa neta

(ne radi mi bas najbolje pa nisam imo hrabrosti dao sad)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde dodjite sutra (iliti veceras) na svircicu u bilijar klub Tas.. klub se nalazi na stadionu tasmajdana... kad se sidje niz stepenice na ulazu...

 

pivopije.gifpivopije.gif

 

ps.. pesmica vam je totalno ql.. muzika mi se svidja... bash je icon_rockdevil.gif ... dok vocal (bez uvrede Vic Tim) me podseca malo na toritona... da se to malo bolje otpeva nikako u Daveovom stilu nekako mi ne ide... eto tako bice to dobro kad se jos malo sredi...

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuh i ja. muzika je odlicna, 100% heavy bas po mom ukusu. tekst takodje dobar (ko ga je pisao? icon_confused.gif) i sve pohvale sto je na srpskom pivopije.gif usudjujem se da kazem da vidim uticaje "iskrene pesme" od milana rakica, ako znate na sta mislim icon_smile.gif jedino vokalom nisam odusevljena, mislim da bi trebalo malo grublje da se otpeva. primecujem da se na pojedinim delovima pevac muci da izvuce.

samo napred pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuh i ja. muzika je odlicna, 100% heavy bas po mom ukusu. tekst takodje dobar (ko ga je pisao? icon_confused.gif) i sve pohvale sto je na srpskom pivopije.gif usudjujem se da kazem da vidim uticaje "iskrene pesme" od milana rakica, ako znate na sta mislim  icon_smile.gif jedino vokalom nisam odusevljena, mislim da bi trebalo malo grublje da se otpeva. primecujem da se na pojedinim delovima pevac muci da izvuce.

samo napred  pivopije.gif

Inace ljudi hvala vam na kritikama i pohvalama icon_da.gif

 

Elem, do jaja Majo sto si primetila ovo za Rakica icon_wink.gif Igorev je text. pivopije.gif

 

EDIT: Naravno, ovo ce tek da legne, kad se jos bolje uradi bice fin snimak... icon_da.gif i kad ja ponovo snimim solo icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuo sam pesmicu i moram da kazem da je muzicki extra! nije bas onaj fazon koji ja volim, ali je bas dobra! e, sad jedina mana je pevanje, koje mi je se uopste ne svidja, cak se neka ekipa koja je sedela sa mnom upisala od smeha dok je slusala! ovo, bez uvrede, ali probajte da poradite na tome, kao sto je neko rekao, da dodate neki efekat na glas, ili da se popravi nacin na koji se peva, ili nesto drugo, ali da se ja pitam ovako ne bi ostalo! gitare imaju extra zvuk, solo je super, i uopste, deonice su skroz do jaja! pesma mi se u sustini svidja, samo eto, taj vokal mi se nikako ne uklapa u to! a, i tekst na prvu loptu, koliko sam slusao, je u fazonu: "ja bi' da te jebem, a ti neces, pa onda..." (al' nisam bas siguran, nisam se nesto udubljivao, mozda i gresim)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na kritikama, svakako da nam znace... pivopije.gif

 

dakle ovo je tek da se nazire kako ce zvucati, ima tu dosta gresaka sto produkcijski sto instrumentalno/vokalno, no to ce sve biti isprevljeno... radili smo ceo dan, sto puta slusali pesmu, izgubili pojam o tome kako to treba da "zvuci" ali ima vremena icon_wink.gif

 

u ovom obliku svakako nece ici na demo icon_wink.gif tek sada kad hladne glave preslushah, kapiram da sam bio zavaran time sto sam se navikao na pesmu...

 

pozdrav i hvala josh jednom! pivopije.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

usudjujem se da kazem da vidim uticaje "iskrene pesme" od milana rakica

O sklopi usne, ne govori, cuti,

Ostavi misli nek se bujno roje...

 

fenomenalno, da josh znash jednu sitnicu... kojoj izgleda nije bilo sudjeno, ali nikad se ne zna! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ron jeremi

Kad sam procitao ono VOLIM u naslovu peme pomislio sam da je jos jedna ljubavna baladurina o nekoj izgubljenoj ljubavi i tako neko sranje,kad ono prava razdevicanerska pesma. Odlican tekst icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као прво, похвала за уложен труд

да се направи ауторска ствар...

Кад скинем и преслушам,

ставићу и: као друго, треће...

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuh

 

zarazna melodija nema sta

 

e sad..dzigi se mozda ne snalazi kod pevanja jer em je na srpskom sto je promena em je pevao megadet godinu i po dana...strofe su relativno ok otpevane i daju se srediti samo poradite na refrenu da dobro zvuce vislji tonovi...ma bice to do jaja icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...