Jump to content

RattleHead


Imenjak

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlicno zvuci klip. Na prvo slusanje je kontra malo prejaka, ostatak cu ti reci nazivo icon_da.gif

 

I ocisti komp od virusa jedva sam otvorio mp3 icon_smile.gificon_smile.gif

ma kao sto rekoh to je bila beta, tek je sada malkice bolje, inace Djiga je snimio bubanj... icon_wink.gif

 

kakvih bre virusa??? nije valjda da je nesto zarazeno?!??! icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh Joco icon_smile.gif

 

Studio je kod Imenjaka kuci. Snimci su dzabe, a kriterijum da snimimo je da se nama dopadne icon_razz.gif Od opreme u studiju najvise koristimo Cubase icon_smile.gif

pa mozda su trenutno snimci dzabe, ali kada Vanja dodje da snima... samo se nadam da nece snimati duze od jedan dan... nemam ja para da mu mesec dana kupujem po kilo ipo piletine, 40 belanaca, jednu 300-gramsku dozu kreatina i 3 kg proteina.... kapiram da cu tek onda shvatiti da je bolje da smo snimali kod brankovica icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ron jeremi

kao sto sam vec rekao audigy je samo za igrice,filmove i tako ta sranja. Ako oces da snimas kuci gitare i da to zvuci na nesto uzmi neku pro karticu koja ce te kostati malo vise od tog creative sranja.Neke profesionalne kartice kao sto su m-audio ili e-mu mozes naci za 100e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...