Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

otsio mi komp u kurac!!! treba mu otprilike sat vremena dok otvori stranu , dok se pomeri dok se jebe.....stopirao sam sve aktivnosti vezane za zine , za sajtove sto imam , za kurac ....sve dok ne porpavim malo komp.......a to ce da bude evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

ne kontam.... mi se samo zajebavamo.... icon_redface.gifph34r.gif

a u nedostatku nastupa benda koje bismo mogli da komentarisemo, pisemo gluposti bez veze.... icon_da.gif

 

opusti se pivopije.gif

ja samo konstatujem da bih volela da ljudi shvataju malo ozbiljnije underdeath. ne samo kao gomilu zgodnih momaka, vec kao mlade umetnike koji imaju itekako sta da poruce svojom muzikom...

nije problem zezanje. ako treba, ja cu prva da se zajebavam. samo treba imati meru icon_da.gificon_wink.gif

uostalom, sta bi trebalo da pomisli neko ko prvi put dodje na temu? da su nekakvi pozeri? icon_mad.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i da je gera do jaja frajer! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif salim se! icon_smile.gif

 

ne, stvarno, dosta je vise... icon_da.gif

 

nego, spremite se da cujete mnogo zajebanu stvar u FEST-u, ako ne i ranije! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif onako je skroz kewl! ima extra uvodni riff, pa extra riff za strofu, pa veseli break, pa melodiju za refren, pa sve to u krug... keva! ko da nije nasa! mnogo mi se svidja, i mnogo sam se napalio na nju! jedva cekam da je zavrsimo i zasviramo! icon_rockdevil.gif ostalo nam je samo da perke napravi solo, i pratnju za isti, i zavrsni riff, i to je to! bice ludo! icon_rockdevil.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kali Yuga - apsolutno si u pravu pivopije.gif, ne d'o bog da moderator vidi kakvih sve gluposti ima na temi, pogotovo poslednje strane icon_smile.gif

 

Chini mi se da je FEST previshe mali za ovakvu vrstu svirke ali blizu mi je tako da sam verovatno tamo icon_da.gif

 

@Underdeath - nadam se da cete svirati vishe autorskih (especially Mind Slavery:D) pivopije.gif .. A gero ti poqshaj da nagovorish peru da iseche one snimke do tad pa da i ja dobijem demo! pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, spremite se da cujete mnogo zajebanu stvar u FEST-u, ako ne i ranije! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif onako je skroz kewl! ima extra uvodni riff, pa extra riff za strofu, pa veseli break, pa melodiju za refren, pa sve to u krug... keva! ko da nije nasa! mnogo mi se svidja, i mnogo sam se napalio na nju! jedva cekam da je zavrsimo i zasviramo! icon_rockdevil.gif ostalo nam je samo da perke napravi solo, i pratnju za isti, i zavrsni riff, i to je to! bice ludo! icon_rockdevil.gif

nova pesma! jedva cekam da je cujem!!! icon_da.gificon_rockdevil.gif

jeste da je tek za mesec dana, ali nema veze.... FESET, FEST, FEST!!!!

biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam dugo bio na ovoj temi pa cu da bacim koju rec.

 

Gero, ti si legenda erotike i sexa.

Nova pesma je odlichna, ali ni priblizno dobra mind-u. MIND SLAVERY KONZA icon_rockdevil.gif Samo treba do jaja ime pesme (samo da opet ne busde neko strebersko ime, ali znam da ce biti, djiga bi pre crko nego dao neko normalno ime pesmi. laugh.gif ).

 

Isao bi rado u loznicu, ali nemam para da dajem da bi usput isao do malog zvornika, a i idem kod ortaka na alkos.giflaugh.gif, tj. 18-ti.

 

To je to. U fest idem sigurno da podsrzim svog druga leona koji nije svirao 445632184563138321 godina. A i ud, ali to se vec podrazumeva.

 

PS. gero miran budi. mnogo se ovde otimaju za tebe (to je zato sto si jedini u ud-u slobodan laugh.gif ).

 

I pozz za rikija. pivopije.gif

 

 

 

'Cemo se. evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, ova tema je LUDILO! icon_smile.gif

Prvo Kali Yuga, koja svima izigrava kevu, pa sad ova dvojica koja se svadjaju...nemam sta da dodam osim icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

 

 

Poz svima! pivopije.gif

ne izigravam ja nikome kevu, vi slobodno sjebite temu do kraja, boli me qrac...

pocecu da brojim koliko puta su me zene prozivale na ovoj temi icon_smile.gifph34r.gif

 

@gera - jel ta pesma sto si opisao ona "zajebana" ili neka skroz nova? icon_confused.gif

 

offtopic:

djole, svaka cast za izbor bendova. zelim ti da jednog dana postanes thrasher. i da se konacno upoznamo pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...