Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Inace, nadam se da cete uskoro naci nekog novog Djigu. icon_uhoh.gif

budimo realni, djigu niko ne moze da zameni! on je oduvek bio mozak benda isto koliko i peric! uopste ne znam na sta ce ovo sad da lici, ali uzdam se u peru i znam da dokle god on ima volje da ustraje, benda ce biti! icon_da.gif

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliko je pitanje ko je mozak? otkud to da ti znas odgovor?

ne obracaj mi se tim tonom! ti si pre svega pokretac benda i slazem se da si najvise doprineo propagiranju, popularisanju benda, nazovi to kako hoces! ali za mene su underdeath djiga i pera! bez uvrede! uostalom, peric ne gubi energiju na zilion bendova ko vi ostali, sto znaci da je njemu najvise stalo do benda, i po meni jeste mozak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne obracaj mi se tim tonom! ti si pre svega pokretac benda i slazem se da si najvise doprineo propagiranju, popularisanju benda, nazovi to kako hoces! ali za mene su underdeath djiga i pera! bez uvrede! uostalom, peric ne gubi energiju na zilion bendova ko vi ostali, sto znaci da je njemu najvise stalo do benda, i po meni jeste mozak!

mozda su pera i djiga od pocetka u underdeathu, ali i gera i kosta su underdeath koliko i ova dvojica! tj djiga vishe ne icon_cry.gif djiga stvarno jeste preterivao sa brojem bendova, ali gera svira samo u jos par bendova i to ne znaci da mu nije stalo do ud, a i ako se to meri brojem bendova sa strane, i pera svira u jos 2 benda pa to niko ne pominje i ako cemo tako onda je kosti jedinom zaista stalo do benda jer mu je ud jedini bend......a posvecenost bendu se ne meri tako.....

Edited by soya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad se svi svadjajte kao babe na pijaci. Ciganluk... Kad bi bendovi vise radili a manje srali po netu, scena bi bila mnogo bolja... Bolje to vreme da trose na vezbanje...

Mislim na sve bendove, da se sad momci iz benda ne osete prozvanim

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda su pera i djiga od pocetka u underdeathu, ali i gera i kosta su underdeath koliko i ova dvojica! tj djiga vishe ne icon_cry.gif djiga stvarno jeste preterivao sa brojem bendova, ali gera svira samo u jos par bendova i to ne znaci da mu nije stalo do ud, a i ako se to meri brojem bendova sa strane, i pera svira u jos 2 benda pa to niko ne pominje i ako cemo tako onda je kosti jedinom zaista stalo do benda jer mu je ud jedini bend......a posvecenost bendu se ne meri tako.....

slusaj, pratim ovaj bend od samog pocetka i imam valjda pravo nesto da kazem, iako nisam toliko intimna jelte ko vi ostali sa clanovima benda. govorim iz mog ugla kako stvari stoje, znaci iz pozicije fana. znam otprilike ko se bendu podnosi, ko ne, sta ko radi, kome je svejedno... samo hocu da kazem da tu energiju koju su imali na pocetku nikad vise nece imati! pa ja bih bila najsrecnija osoba na svetu da je ostala prvobitna postava, a to sto se neko ovde duri jer mu se ne svidja sto sam surovo iskrena je njegov problem! icon_da.gif

 

@RNA - niko tebe ne krivi zbog djige, pa to je hvala bogu njegova odluka, i ja vam zelim sve najbolje icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kali yuga - pogresno si protumacila moj post, al' dobro, opet te pitam:

 

otkud ti znas ko sta radi u bendu? otkud ti znas ko pravi pesme, ko pise tekstove, ko propagira bend, ko uopste radi sta, i kome je uopste stalo do benda?

 

ja mislim da ne znas!

 

i jos nesto, ne osecam se ugrozenim tvojom izjavom, jer mislim da mi tvoj stav ne donosi i ne odnosi nista, ali opet ti kazem, ne znam na osnovu cega donosis zakljucke o tome ko koliko voli bend, i ko koliko doprinosi njemu?! a, da li je na kraju krajeva to najbitinije? da li je bend djiga ili peric, kosta ili ja? mislim da je bend ideja, a ta ideja se pomalo promenila od pocetka pa do sada! ta stara postava, o kojoj ti stalno pricas, nije radila nista po pitanju autorskog rada, pa cisto sumnjam, ako ti stvarno postujes autorski rad ovog benda, da bi ga gotivila toliko da je ta stara postava ostala, i da li bi uopste postojao autorski rad, i kako kakav bi on bio, posto se autorski rad ovog benda svodi na podjednakom doprinosu svih clanova (mislim na perica, kostu, djigu i mene), a ne samo nekih, koje ti izdvajas! otkud znas ko je koju pesmu napisao, i koji je ciji rif, ciji je text, ciji aranzman?

 

znam da nece biti isto bez djige, ali sta sad, ljudi su doneli odluke, sa kojima mozemo ili ne mozemo da se slazemo, a bend nastavlja dalje, isto kao sto je i ranije radio, pa bio u njemu djiga, peric, kosta, ja, ili niko od nas, a ti ako neces da slusas, tj, ako slusas iz tih razloga, jako mi je zao!

 

EDIT: i jos jedna stvar: ne ocenjuj ko voli bend po tome u koliko bendova taj neko svira, jer djiga je imao 150 bendova, pa ni u jednom trenutku ja nisam mogao reci da on voli UNDERDEATH manje nego ja, sve do trenutka kad mu je jednostavno postalo sve jedno, jer je SPACE EATER dobio ponudu za album, a covek jednostavno zeli da zivi od muzike, i to mu je jedna stepenica vise ka ostvarenju tog sna, do koje nije stigao sa nama, i nemamo pravo da se na njega ljutimo!

 

ja imam jos jedan bend, peric isto ima jedan ili dva pored, samo nisu poznati, niti nesto preterano aktivni, a kosta nema ni jedan, a opet se ne moze reci da kosta voli bend vise od nas ostalih, jel tako? a mozda i voli, ne znam, ali to sto ja sviram u HATRED-u ne umanjuje moju ljubav i zelju za svirkom u UNDERDEATH-u! mislis da clanovi metallice, za primer, ili nekog drugog svetski poznatog benda, nemaju druge bendove? pogledaj malo bolje po internetu, a to opet ne umanjuje njihovu ljubav prema svirci, bendu ili kreatvnom radu!

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nije jasno kako ovde na forumu bendovi uspeju da naguraju te silne strane, to mi bas nije jasno. Izvinjavam se ako sam glup ali to mi stvarno nije jasno.

Pri tome ce(na zalost) samo 5% bendova svirati redovno duze od 5 godina i eventualno izdati album. A na netu, bajke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na ovoj temi napravio mozda par postova.

Nemoj da se primas, to govorim iz najbolje namere, jako dobro sam upucen u domacu scenu, dobro sad manje nego pre par godina, sve fanzine sam imao, organizovao svirke, gurao bendove, znam sta i zasto pricam. Svi puno pricaju a malo rade i vezbaju.

Nadam se da cete uraditi nesto, iskreno se nadam, svim bendovima zelim srecu.

I dobro je da ste poceli autorske stvari da radite. Gledao sam vas jednom uzivo, ima jedno godinu i po, koliko se secam samo ste obrade Metalike svirali. Nadam se da sad zvucite mnogo bolje, ono je bilo onako, ne lose, ali nista posebno.

Ovo shvati dobronamerno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ja se nadam da cete nesto uraditi, promena postave je rak rana svih bendova u Srbiji ali uvek treba gurati napred. Koga nema, bez njega se moze i mora! Inace, ja licno nikada ne bi obradjivao Metaliku, to sam i svojim drugarima govorio, naravno, niko me ne slusa a posle kukaju kako ne mogu napraviti svirku bez obrada jer svi traze obrade, navikli ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da nece biti isto bez djige, ali sta sad, ljudi su doneli odluke, sa kojima mozemo ili ne mozemo da se slazemo, a bend nastavlja dalje, isto kao sto je i ranije radio, pa bio u njemu djiga, peric, kosta, ja, ili niko od nas, a ti ako neces da slusas, tj, ako slusas iz tih razloga, jako mi je zao!

znaci, ovo je krajnji disrispekt koji sam dozivela od tebe! pa dobro, jel mislis ti da bih ja usred ispitnog roka gubila vreme i prevodila biografiju benda i to za dzabe? jel mislis da bih isla na apsolutno sve svirke u beogradu a i neke van, da bih se detaljno bavila vasim pesmama i pisala radove, da bih pala jedan kolokvijum zbog vas samo zato da bih gledala tebe, djigu, ili nekog treceg i divila se vasim lepuskastim facama? ako dosad nisi shvatio koliki sam ja fan, NIKAD i neces! svako normalan na mom mestu bi odavno prestao da bude fan, s obzirom na to da stalno dozivljavam neko ponizenje od vas, posebno od tebe! i zasto je bitno da li znam ko je napisao ama bas svaki rif, aranzman, tekst ili nesto trece? za nesto znam, za nesto ne znam! a i slao si mi neke pesme u guitar pro-u gde se bas vidi ko je sta radio! a kao drugo, cujem se povremeno sa perom i informisem se sta se dogadja sa bendom, koje se nove pesme rade, jer je on izgleda jedina osoba ovde koja me postuje i sa kojom moze normalno da se prica! za razliku od tebe ne glumi neku uobrazenu, nedodirljivu zvezdu! jel znas zasto najvise volim staru postavu? zato sto je nekako bila najskromnija! videlo se sa koliko mnogo entuzijazma oni sviraju, iako su im mogucnosti svakako bile mnogo manje! a eto, uspeli su i da pobede na DM2, a da toga nije bilo, ko zna kako bi se kretale stvari sa autorskim radom! oni su zapravo otvorili vrata profesionalizmu! i ja se slazem da je underdeath jedna velika ideja! niko tvoj udeo u tome ne porice, ali ti si dosao onda kad se bend koliko-toliko afirmisao, pa prema tome nisi bio tu kada su momci iz nicega postali nesto! i zaista ne moras da dajes ni pet para za moje izjave, ja cu ostati uz ovaj bend do samog kraja, svidjalo se to tebi ili ne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitarista moze da svira gitaru kada hoce, a vecina bubnjara ne mogu da sviraju bubnaj kada to pozele, nego su ograniceni na probe.

Da Djiga nije imao toliko bendova i proba verovatno ne bi sada tako svirao. Zato nemojte prozivati coveka zbog toga. Svima je zao sto je otisao ali jebiga, i ranije se menjala postava, a bend je opstajao.

Srecno ljudi! Samo bez svadje, to vam sada najmanje treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kali Yuga....izvini ali nisi u pravu za geru....covek se uopste ne ponasa nadmeno, vec samo hoce da kaze da je i on radio u bendu, a ne SAMO pera i djiga kao sto ti kazes....ja se ne bih mesala, ovo i on sam moze da ti kaze, ali ga ti svaki put pogresno razumes i bez razloga se drndas na njega.....

Edited by soya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, ne, pala je jedan kolokvijum?

Izvini, a prevod biografije se naplacuje...koji shit!

Iznosis neke argumente kao dokaz Geri, a jeza me hvata...

Ne poznajes ti njega, daleko je on od napaljenka.

 

Gero, zajebi raspravu s' njom.

 

Pozdrav Kosti, Geri, Djigi i Geri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, ne, pala je jedan kolokvijum?

Izvini, a prevod biografije se naplacuje...koji shit!

Iznosis neke argumente kao dokaz Geri, a jeza me hvata...

Ne poznajes ti njega, daleko je on od napaljenka.

 

Gero, zajebi raspravu s' njom.

 

Pozdrav Kosti, Geri, Djigi i Geri!

dva puta geri a nijednom peri icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vi ste svi retardi.

Niko nema tacno objasnjenje za ovo sto se desava. Vi stvarno mislite da djiga ne zeli vise da svira. On to zeli, ali mu ljudi kao vi to ne dozvoljavaju.

 

Jeste, Djiga je glup, ali ni pera nije nista bolji. Obojica su donosili odluke brzopleto. Da pera nazove djigu i da ga pita oce li da svira jos u ud-u, on bi pozitivno odgovorio. Samo sto su obojica tvrdoglavi u picku materinu.

 

Ps. Ne znam gero zasto ti shveca ne prevodi textove.

 

Kali Yuga ja stvarno ne znam u kom si fazonu. Koliko si puta vec rekla da te boli qrac zato sto te vredjaju, a ti i dalje nasrces . Kad ces onda prestati da napadas nevine ljude.

 

PS2. Majke mi kako znas ko je glavni u bendu. Ako po tebi Gera ne zauzima vaznu ulogu u bendu, onda stvarno ne znas sta se desava u bendu.

 

PS3. Meni je stvarno zao Koste, koji ima najvise zelje da svira, i koji se najvise trudi (bez obzira sto je promenio fazon).

 

PS4. Strahinja, i ti si jedan od onih padobranaca. Nikad ne postujes na ovoj temi, i sad si nasao da se pravis pametan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo postade jedna od onih pljuvackih tema...

 

majo (ili ti kali yuga), ovo ne moze da se resi preko neta, i ti mene jednostavno ne razumes, tj, jednom je neko lepo rekao da pisana rec kad god moze, protumacice se pogresno! moja "rasprava" sa tobom se ovde zavrsava (bar na ovoj temi)! ti ocigledno imas neko cudno misljenje o meni, i stav da te mrzim, al' dobro...

 

a svi ostali, nema potrebe da se mesate i da samo dizete tenziju, jer ovaj sajt ne postoji zbog toga...

 

@strahinja - kali yuga nije clan benda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...