Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

Sta reci! Bend UNDERDEATH sa svojim scenskim nastupom ala Miroslav Ilic i sa toliko originalnom muzikom da bi u nekoj sretnijoj drzavi dobili po 20 godina zatvora nije zasluzio ni da se nadje u publici Zajecarske Gitarijade!

 

pipl ar dajing...

cildren ar krajing... violent.gif

 

ili

 

neko te ima nocas.... i tako to!

 

Ova gitarijada je vise nego sramota! Sledeci put treba naglasiti: "Gitarijada je samo za bendove iz Beograda" jer je toliko ocigledno da UNDERDEATH nije pokazao apsolutno nista sto treba da krasi jedan bend koji iza sebe ima toliko svirki!

Treba jos mnogo da ucite da bi napravili nesto u svojoj karijeri a na ovakav nacin necete nista uraditi!

 

Ponavljam jos jednom: "SRAMOTA!!!"

Sve što sam ikada hteo da kažem o ovom bendu na ovom sajtu je ovaj čovek upravo rekao!!! SVAKA ČAST ČOVEK!!!! Imaš 2 gajbe piva od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uh, upravo se vratih u bgd... icon_spava.gif

a sad zvanicno: cestitam vam na svemu sto ste postigli na ovoj zajecarskoj gitarijadi, i dogodine cete biti prvi, u to smem da se kladim! icon_da.gif

zao mi je samo sto je podrska sa moje strane ovog puta izostala, ali to cemo da ispravimo prvom sledecom prilikom icon_wink.gif i ne zaboravite snimak da mi dostavite! icon_rockdevil.gif

 

@Kashmir - opusteno brate! znam da tvoji zli ortaci vole (iz ne znam kog razloga) da te muvaju sa mnom, ali isqliraj sve to i prestace kad-tad! uostalom, valjda si video sta su meni u medjuvremenu (dok sam bila odsutna) uradili od potpisa i profila! no.gif ja bi trebalo jos vise da popizdim! icon_smile.gificon_cool.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako zgodan i NEUPADLJIV nacin da se nekome trazi slika...... mhihi.gificon_wink.gif

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Ma nije bre,stvarno mi treba ta gitara tj.boja sto pre!!

 

Bas su me iznenadili kad sam ih videla,reko' sad kad se pojave s nekim crnim gitarama,a ono... musik19.gif

 

Hajde stavite sliku,molim vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije obavezno,nego je cesto.

Meni se bas svidelo sto nisu bili skroz u crnom...Doduse,ja ih nesto ne slusam,(jer ne slusam tu vrstu muzike)ali isto tako nemam nista protiv njih jer su mi sasvim ok,a i odlicno su zvucali na Gitarijadi...

Hvala ti sto si im trazila za mene...Oni izgleda nisu tu,al' se nadam da ce procitati moju zelju kad dodju... icon_wink.gif

Edited by Jelena '91.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je super ispalo, gledala sam!

stvarno niste normalni..... icon_smile.gifpivopije.gif

Они немају ношта с тим, то је све замислио и организовао наш гитариста Немања. А онда су се сви сетили да нас сликају док смо током целе прве њихове песме, те друге полуфиналне вечери, држали натпис. Ја сам држао почетно слово 'С'. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo pokusavam da nadjem sliku periceve gitare, ali ne mogu da uspem da otvorim onaj photobucket.com pa da okacim, pa ces morati malo da se strpis...

 

@maja - hvala! za snimak se obrati kosti, mislim da on ima u digitalnoj verziji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

chestitam na pobedi ipak je publika uvek upravu hehe inache poshto znate da sam u grchkoj ponela sam cd na kome je dream i juche sam bila u nekom metal klubu i dala dj-ju i celo veche se vrteo dream grci su poludeli obozavaju vas imate podrshku i ovde biggrin.gif chim se vratim chastim pivo vidimo se biggrin.gif

Edited by priestess

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sad malo ja icon_redface.gificon_smile.gif ...Posto mi je internet bio crk`o, nisam mogla ranije da vas pohvalim i da vam cestitam na svemu! Na fenomenalnoj svirci (iz veceri u vece), sms pobedi i slici u novinama! laugh.gif

Odusevila sam se kad su u publici podigli onaj natpis za Kostu! biggrin.gif

Sve u svemu, svaka vam cast, samo nastavite ovako! I drago mi je sto vam je bleja u Za bila super! icon_da.gif

 

Pozdrav! icon_rockdevil.gif

 

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Они немају ношта с тим, то је све замислио и организовао наш гитариста Немања. А онда су се сви сетили да нас сликају док смо током целе прве њихове песме, те друге полуфиналне вечери, држали натпис. Ја сам држао почетно слово 'С'. icon_wink.gif

i mislila sam na sve one koji su ucestvovali u tome...

svaka vam cast, totalno luda ideja! pivopije.gificon_da.gif

 

  ma sve je to cool ali nisu u finalnoj veceri bili dobri.malo se peric usrao jbg bilo je sveta nemogu ga krivim!!!

ja mislim da su dobro zvucali, ali mozda je samo bio neispavan......kad su ga prikazali izbliza na snimku uplasila sam se! icon_smile.gif

jadan decko, podocnjaci su mu bili do poda icon_smile.gificon_smile.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...