Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala svima!

 

nismo pobedili, ali ogroman je uspeh uci u finale gde se sastaje 6 najboljih od 150 prijavljenih!

 

imali smo najvise sms glasova publike, i to je neka virsta pobede, zar ne? icon_smile.gif salim se! znam, i ovo mogu da kazem u ime svih, da nikome nije krivo sto nije pobedio, drustvo je bilo super, zezanje na maximumu, i mogu da kazem da su se bendovi stvarno, ali stvarno super zdruzili! bilo je 4 dana totalnog zajebavanja, sa minimom sna! icon_smile.gif pozdrav svima, a posebno pobednicima, kao i revijalcima dargoroncima i stringsima! pivopije.gif

 

jedino mi je pokvario dozivljaj onaj jebeni cigan kondukter sto mi je napisao prijavu kad sam se vracao kuci sa gitarijade! necu da kunem, ali svasta bih napisao! grrrrr... icon_mad.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke za pobedu po glasovima publike(mislim na SMS)...iskreno posto nismo usli u finale zeleo sam da bar drugi thrash bend tipa VI ili SPACEEATER naprave nesto ali sta da see radi takav je zivot u drzavi DAnskoj.Ja sam se iskreno malo iznervirao na odluku o pobedniku al nema vjeze.Jos jednom cestitke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve cestitke za ulazak u finale i najvise SMS glasova!

 

ALi, imam par zamerki.. mrred.gif

Ozbiljno..

 

Znaci, svirka je SUPER!Navezbano i nabildovano do kraja!

Nego, BRE, kao da sam slusao neke b-sides Metallice!!!

Ono, od boje zvuka na gitarama, preko (celih rip-offovanih) aranzmana Metallice, do ritmova, prelaza i stajki na bubnju.. I NAJVAZNIJE, vokal!Covece, kao Hetfield SKROZ! (ovo nije pohvala..).

 

Mislim, ako pravite AUTORSKU muziku, to nikako ne bi trebalo da bude "Metallica u malom"..

 

Ono, mislim da bi trebalo da pronadjete SVOJ nacin da se muzicki izrazite..

 

Ovaj post nikako nemojte da skontate kao pljuvanje, vec kao najdobronamerniju kritiku i drugarski savet posto ste jako usviran, mlad i nadasve ambiciozan bend koji

vec ima zavidan broj fanova.

 

Imam jednog druga koji tvrdi da je "Jednom tribute-uvek tribute". Lepo bi bilo da ga u buducnosti ubedite u suprotno!

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci! Bend UNDERDEATH sa svojim scenskim nastupom ala Miroslav Ilic i sa toliko originalnom muzikom da bi u nekoj sretnijoj drzavi dobili po 20 godina zatvora nije zasluzio ni da se nadje u publici Zajecarske Gitarijade!

 

pipl ar dajing...

cildren ar krajing... violent.gif

 

ili

 

neko te ima nocas.... i tako to!

 

Ova gitarijada je vise nego sramota! Sledeci put treba naglasiti: "Gitarijada je samo za bendove iz Beograda" jer je toliko ocigledno da UNDERDEATH nije pokazao apsolutno nista sto treba da krasi jedan bend koji iza sebe ima toliko svirki!

Treba jos mnogo da ucite da bi napravili nesto u svojoj karijeri a na ovakav nacin necete nista uraditi!

 

Ponavljam jos jednom: "SRAMOTA!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pagan sword - hvala betmenski druze!

 

ostalima stvarno hvala na pohvalama, primedbama i sugestijama, i trudicemo se da uzmemo sve u obzir.

 

za ovo da smo metallica dva... pa pazi, ima tu svega, ne mogu da kazem da vokal ne potseca i da to nije pomalo taj tip svirke, mozda i takav uzi pravac, ali da bas TOLIKO lici, nisam siguran... za svaki bend se moze reci ko im je najveci uzor, slusajuci njihovu muziku, nema tu spora... osim mozda za conse, ali ona down pesma ipak govori za sebe! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe... betmen....

ne pada mi na pamet da se svadjam jer sam apsolutno u pravu! kontam ja da vam je Metallica uzor ali treba teziti ka nekoj originalnosti a ne graditi karijeru na necemu sto je vec isfurano. ako si mislio da ce te se u ovoj drzavi najesti leba od metala, prevarili ste se! aj sad, kontam da sam i ja malo preterao u opisu svega ali sve ovo sto ti govorim, govorim ti iz dobre namere jer sam stariji od svih vas u bendu a i sam sam muzicar! pogledajte Space Eater, nista komplikovana ali mnogo dobra i mocna svirka. radite samo svoje stvari, svi mi trazimo inspiraciju u necemu ali morate biti mnogo originalniji jer ovo sto ste svirali na gitarijadi je vec izvaljeno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, mislim da je to potsvesno, jer ja sigurno ne sedim kuci i kazem sebi: "gero, smisli neki riff sto lici na metallicu!!!". na gitarijadi smo svirali nase stvari koje su malo poznatije, i koje smo dobro usvirali, te pesme su stare godinu dana, i nista novo sto smo uradili nismo svirali. imamo mi i jos drugih pesama, koje, veruj mi, AKO podsecaju na nesto, onda je to mercyful fate ili king diamond, sa primesama testamenta, ali nekim od tih pesmama fale tekstovi, solaze ili nesto slicno, a neke su i gotove, pa ako se sledece godine budemo prijavljivali ocekuj malo drugaciju pricu, mada, underdeath ostaje underdeath!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na podrsci, drugari! pivopije.gif joj kako bih voleo da se ovako nesto ponovi... sta znam... sledece godine se prijavimo ponovo space eater, consecration i mi, vi i full flavour i ovako svirate kao pobednici, i to mu skoro dodje to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, bili ste do jaja!!! A što se tiče originalnosti, svirku ništa ne dirajte! Jbg, to je taj žanr, normalno je da malo poličite na nekoga i nije to ništa strašno! Po meni je Perketovo pevanje tu najproblematičnije, ali i to će vremenom doći na svoje!

 

Inače, naj momenat je bio kad smo Kosti čestitali rođ iz publike! Jedva čekam da uzmem snimak da vidim kako smo ispali! icon_smile.gif Stvarno bi bilo dobro da se onakva bleja ponovi nekad! Pozdrav, komšije! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...