Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

Pustite mi bre Geru da uziva u Down-u, elem, jadan MCI u studiju 6, konacno su ga pusaci skroz ubili, on je jadnik izdrzao 30-ak godina katrana, bas mi je zao, valjda ce uspeti da ga poprave i valjda ce Djiga uspeti da odsvira onaj prelaz.

 

E da, nesto konstruktivno: Kakva je ova Danguba za thrash svirke? Mogli bi onaj humanitarni trojni pakt UD, FLUSH, SE da odsviramo tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo! sviracemo ili prvi, ili u sredini ili poslednji! icon_smile.gif

 

snimamo regardles betrayal i mind slavery!

 

na svirci sviramo 5 nasih:

 

dream

voice of silence

regardles betrayal

mind slavery

deadly vices (dangerous habits)

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ljudi, ja sam zadovoljna svirkom iz dva razloga! prvo, zato sto ste svirali samo svoje stvari, a drugo, zato sto ste profi odradili, jer treba imati volje i svirati pred (polu)praznom salom! no.gif ono malko raspadanje nema veze! pera je bas bio simpatican kad se iznervirao icon_smile.gif

i da, pocinjem da se dvoumim koja je najbolja pesma i to izmedju voice-a & deadly vices icon_wink.gificon_rockdevil.gif

@*SweetPoisonGirl:)* - mislim da je zaboravio u trenutku sta svira, uostalom, bolje on da ti objasni...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, nego je valjda promasio prag, i onda je stao! al dobro, bila je dobra fora! nego, napokon nam se osmehnula sreca i uspeli smo da zavrsimo snimanje i ove dve stvari u studiu 6, i jos je u ponedeljak ostalo da se nesto malo prepravi, i mix, i to je to! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, nego je valjda promasio prag, i onda je stao! al dobro, bila je dobra fora! nego, napokon nam se osmehnula sreca i uspeli smo da zavrsimo snimanje i ove dve stvari u studiu 6, i jos je u ponedeljak ostalo da se nesto malo prepravi, i mix, i to je to! icon_rockdevil.gif

e pa meni je on rekao da je u trenutku zaboravio sta svira... al nije ni bitno, oprosteno mu je jer je konacno ubo trecu strofu voice-a! icon_smile.gif

inace, pohvalio vas je vlada jet mom caletu i bas je pomenuo da ste zavrsili snimanje icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo! sviracemo ili prvi, ili u sredini ili poslednji! icon_smile.gif

 

snimamo regardles betrayal i mind slavery!

 

na svirci sviramo 5 nasih:

 

dream

voice of silence

regardles betrayal

mind slavery

deadly vices (dangerous habits)

 

pivopije.gif

Zasto Deadly Vices ne izbacite kao instrumental? icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

reci, zar nije bolje kao instrumental? ono pevenje za vreme melodije unisti sve.... unsure.gif

cula sam samo jednom sa tekstom kako zvuci i ne mogu da budem objektivna sta je bolje dok bar jos jednom ne cujem... verovatno si navikla na instrumental pa ti ova verzija jos nije legla... icon_da.gif

btw, who are you? icon_confused.gif i respect za eyesburn! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam je i ja kao instrumental i sve u svemu je MNOOOGO dobra pesma ali pevanje se ne uklapa..... icon_sad.gif

Šta je bre to? Ako neko treba da brani Perino pevanje, onda si to ti... icon_da.gif

 

Ali bio mi je dobar Pera! Uredno je sačekao da se sve stiša i onda viknuo: ''E, jebi ga!'' Mislim da su van sale čuli da se zajebao! icon_smile.gif Ali, bila je mnooogo dobra fora! icon_da.gif Btw, bili ste extrakt! E, do sada sam vas jurio za ove dve pesme, još ih nisam dobio, a od sad vas jurim za sve četiri... Možda mi se posreći! I, stvarno, Majo, kakav je to potpis? icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je bre to? Ako neko treba da brani Perino pevanje, onda si to ti... icon_da.gif

 

Ali bio mi je dobar Pera! Uredno je sačekao da se sve stiša i onda viknuo: ''E, jebi ga!'' Mislim da su van sale čuli da se zajebao! icon_smile.gif Ali, bila je mnooogo dobra fora! icon_da.gif Btw, bili ste extrakt! E, do sada sam vas jurio za ove dve pesme, još ih nisam dobio, a od sad vas jurim za sve četiri... Možda mi se posreći! I, stvarno, Majo, kakav je to potpis? icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

pa dobro bane ne mogu da branim ako mi se ne dopada, a i on sam misli da bi pesma trebalo da bude izbacena kao instrumental icon_da.gif

 

 

pozdrav pivopije.gif

 

 

 

e u petak napokon kupujem vas cd, i hocu posvetu i od tebe! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

majke mi, svi stalno pricaju da mnogo licimo na metallicu, ali nase pesme mnogo vise lice na mercyful fate/king diamond fazon, iako se ja ne dicim ni time, iskreno treba biti sto originalniji, ili sto bolje kanalisati svoje uticaje! realno, i metallica je to radila godinu dana pre svakog albuma, sedeli su i slusali sve od dance-a, preko hip-hopa, pa do grind-a, i onda sredjivali uticaje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...